Nevím, jak již napsat BP - nevím si rady :(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 16:46
Nevím, jak již napsat BP - nevím si rady :(

Zdravím všechny,
nevím, zda zde žádám radu, nebo prostě se jen vypovídat, jelikož jsem se svými silami na dně :(. Již jsem zde jednou psala o trošku jiném problému, ale také se týkal BP. Nicméně píšu již po páté bakalářskou práci od začátku, a čím dál tím víc mi přijde, že můj vedoucí práce mě v tom chce utopit, než pomoc, vím zní ta věta hrozně, ale nějak to tak vnitřně cítím, a teď je to ještě horší, protože ví, že chci jít až v lednu :think: :think:.
Myslíte si, že mám možnost změnit vedoucího práce, chtěla bych jít ke státnicím v lednu, to je nyní má meta, čeho chci v nejbližší době dosáhnout. Ale jak stále více bádám, tak mi přijde, že můj vedoucí práce, kterého jsem si mimochodem vybrala, mi prostě nesedl, a to hlavně lidsky :(. Já vím, přišla jsem na to dost pozdě. Neříkám, i já jsem udělala chybu, a to že jsem asi hned zpočátku nepochopila dané téma, v dané problematice se tak dobře neorientuji jako pan vedoucí práce, takže i já si sypu popel na hlavu. Nestěžuji si pouze jen na něho. Rozhodně toho pan vedoucí hodně dokázal, v problematice se vyzná jako nikdo jiný. Mohu změnit tedy vedoucího práce na lednové státnice či nikoliv? Pokud ano, jakým způsobem?
Díky všem, kdo jste to mé naříkání přečetl až do konce, potřebovala jsem se skutečně vypovídat. :) :)
Prosím anonym, bude to asi opravdu bezpečnější a omlouvám se, píšu jedno přes deváté, a vím, že můj psaný výtvor zde stojí za starou belu :).

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kristyn.g
Závislačka 3060 příspěvků 12.03.19 16:56

Moje vedoucí práce se mě snažila také potopit… Já svoji práci obhájila i tak

Karleon
Kelišová 5569 příspěvků 12.03.19 16:57

A co změnit téma na takové, ve kterém se lépe vyznáš a víc by tě bavilo? Jinak já svou bakalářku taky několikrát předělávala (teoretickou část), několikrát jsem z konzultace odcházela se slzami na krajíčku a spěchala domů zase kojit. Ale zvládlo se to, času máš dost, já začala psát v únoru a odevzdala jsem v červnu.

nocenka.jalapovita
Povídálka 20 příspěvků 12.03.19 16:58

A co máš za téma? Tak když ti dal práci k přepracování, tak ti snad musel říci co je špatně. Taky záleží co je to za školu, než bych vyměnila vedoucího práce, šla bych za někým jiným jen na konzultaci a poptala se co a jak. Nový vedoucí tě každopádně nejspíš bude muset přijmout z vlastní vůle.

tininas
Ukecaná baba ;) 1821 příspěvků 12.03.19 16:58
@Anonymní píše:
Zdravím všechny,
nevím, zda zde žádám radu, nebo prostě se jen vypovídat, jelikož jsem se svými silami na dně :(. Již jsem zde jednou psala o trošku jiném problému, ale také se týkal BP. Nicméně píšu již po páté bakalářskou práci od začátku, a čím dál tím víc mi přijde, že můj vedoucí práce mě v tom chce utopit, než pomoc, vím zní ta věta hrozně, ale nějak to tak vnitřně cítím, a teď je to ještě horší, protože ví, že chci jít až v lednu :think: :think:.
Myslíte si, že mám možnost změnit vedoucího práce, chtěla bych jít ke státnicím v lednu, to je nyní má meta, čeho chci v nejbližší době dosáhnout. Ale jak stále více bádám, tak mi přijde, že můj vedoucí práce, kterého jsem si mimochodem vybrala, mi prostě nesedl, a to hlavně lidsky :(. Já vím, přišla jsem na to dost pozdě. Neříkám, i já jsem udělala chybu, a to že jsem asi hned zpočátku nepochopila dané téma, v dané problematice se tak dobře neorientuji jako pan vedoucí práce, takže i já si sypu popel na hlavu. Nestěžuji si pouze jen na něho. Rozhodně toho pan vedoucí hodně dokázal, v problematice se vyzná jako nikdo jiný. Mohu změnit tedy vedoucího práce na lednové státnice či nikoliv? Pokud ano, jakým způsobem?
Díky všem, kdo jste to mé naříkání přečetl až do konce, potřebovala jsem se skutečně vypovídat. :) :)
Prosím anonym, bude to asi opravdu bezpečnější a omlouvám se, píšu jedno přes deváté, a vím, že můj psaný výtvor zde stojí za starou belu :).

Ahoj.

Změň vedoucí práce - co Ti v tom brání?

Psát po páté bakalářskou diplomovou práci „by mi švihlo“ - vzdala bych tu nejspíš už před 3. verzí. :)

Za více než 9 měsíců lze napsat kvalitní a obhajitelnou bakalářskou diplomku.

sakota
Kelišová 5723 příspěvků 12.03.19 16:58

Informuj se na studijním.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 17:12
@sakota píše:
Informuj se na studijním.
dneska jsem tam shodou okolností byla :lol: :lol: , co musím udělat pro lednové státnice, informovala jsem se ohledně žádosti pro děkanku, která se musí doložit, no tak tam půjdu zítra znovu, aby si mě lépe zapamatovali. :lol:
@tininas píše:
Ahoj.

Změň vedoucí práce - co Ti v tom brání?

Psát po páté bakalářskou diplomovou práci „by mi švihlo“ - vzdala bych tu nejspíš už před 3. verzí. :)

Za více než 9 měsíců lze napsat kvalitní a obhajitelnou bakalářskou diplomku.

no mě už z toho opravdu, ale opravdu švihlo, buď brečím, nadávám nebo píšu :mrgreen: :mrgreen: .

sakota
Kelišová 5723 příspěvků 12.03.19 17:17

No, ale my ti tady lépe než u vás na studijku neporadíme. Věřím, že změnit vedoucího lze, nejspíše též žádostí přes děkanku, tak ať to máš ideálně všechno při jednom. Držím palce! A už si najdi a předdomluv jiného vedoucího, ať víš, ke komu chceš přejít!

pst007
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 12.03.19 17:23

Nedovedu si představit, jak a proč někdo píše popáté bakalářku od začátku. Jedinej, o kom vím že celou psal znova, je kluk, kterej má problém jednat s lidma a tak vůbec za celou dobu nic nekonzultovat, nemluvil se svým vedoucím. Přece jinak ti musí říct, co je blbě a pak předěláváš jen tu aktuální část, nebo ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 17:39

Vy nemáte ve škole studijní oddělení, že se ptáš tady? První co bych udělala tak bych se šla zeptat na studijní oddělení a pak si hledala nového vedoucího práce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 17:40
@pst007 píše:
Nedovedu si představit, jak a proč někdo píše popáté bakalářku od začátku. Jedinej, o kom vím že celou psal znova, je kluk, kterej má problém jednat s lidma a tak vůbec za celou dobu nic nekonzultovat, nemluvil se svým vedoucím. Přece jinak ti musí říct, co je blbě a pak předěláváš jen tu aktuální část, nebo ne?

On mi to totiž nikdy nepřečetl, nikdy nezakroužkoval pasáže, které tam můžu nechat, vždy začněte jinak a lépe. Prostě on to nečte, nic pozitivního mi nikdy nic neřekne, :nevim: :nevim: . Neřekne mi, tento odstavec můžete nechat, a tento ne :(.

histep
Závislačka 4538 příspěvků 12.03.19 17:42

Pokud nejsi schopna napsat práci na první-druhý pokus, tak zkus změnu tématu, který ti bude více sedět. Neumím si to představit :think:

Já teda když psala diplomku, za nás se žádný bakalářky nepsaly, tak jsem u své vedoucí byla 2× - pro zadání a odevzdat.

histep
Závislačka 4538 příspěvků 12.03.19 17:44
@Anonymní píše:
On mi to totiž nikdy nepřečetl, nikdy nezakroužkoval pasáže, které tam můžu nechat, vždy začněte jinak a lépe. Prostě on to nečte, nic pozitivního mi nikdy nic neřekne, :nevim: :nevim: . Neřekne mi, tento odstavec můžete nechat, a tento ne :(.

Ono to totiž má být tvoje samostatná práce, ne jeho. Hodnotí to celkově, nikoliv po jednotlivých odstavcích.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 17:48
@histep píše:
Ono to totiž má být tvoje samostatná práce, ne jeho. Hodnotí to celkově, nikoliv po jednotlivých odstavcích.

ale já mu to nepíšu po odstavcích, to byl příklad posílám mu vždy například osm stránek :) najednou.

histep
Závislačka 4538 příspěvků 12.03.19 17:50
@Anonymní píše:
ale já mu to nepíšu po odstavcích, to byl příklad posílám mu vždy například osm stránek :) najednou.

No ale on nemá přece dělat to, že ti napíše tenhle odstavec je OK, ten tam nechte a ten druhý je špatný, ten vyhoďte. Má hodnotit celek.
Jestli se v tématu neorientuješ, nic nenapíšeš, změň si zadání.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama