Brno-Bystrc, v jaké ZŠ máte děti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
aknah31
Neúnavná pisatelka 15541 příspěvků 28.02.19 13:30
Brno-Bystrc, V jaké ZŠ máte děti?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat rodičů bydlící v Bystrci v jaké ZŠ máte děti a jestli jste spokojeni.
Několik měsíců už řešíme školu. Naše spádová škola je Laštůvkova. Ohlasy na ni kladné i záporné. Me osobně děsí její velikost.
Vejrostova je většinou ráda, že pojme své spádové děti. Programem začít spolu si nejsem moc jistá :think: Žebětín letos bere velmi málo dětí, tam je to téměř bez šance. :,(

Syn má letos odklad, chodí do Přípravné třídy na ZŠ Bosonožská, Starý Liskovec. On i my jsme velmi spokojeni, učitelka co by ho měla v první třídě super. Menší škola, vše super až na vzdálenost a dojíždění.
Syn ma VD téměř kompenzovanou, horší soustředění, kvůli čemu dostal odklad.

Kdo máte dítko na ZŠ Laštůvkova, jste spokojeni? Jak po stránce vyuky tak i řešení možných problémů, spolupráci s poradnou, kroužky, kantoři, družina atd

Děkuji za jakékoliv reference :mavam: :kytka:

Reakce:
LennyL1
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 28.02.19 13:51

Zdravím, mám na Laštůvkové dva syny, 11 a 14 let. Oba velmi spokojeni, samozřejmě občas nadávají na učitele, ale to je normální. Jediné co bych asi vytkla je strava. Postupně tam děti přestávají chodit na obědy, že jsou příšerné. A to kluci nejsou nijak vybíraví. Na Vejrostku jsme toho prvního původně hlásili, protože jsme to měli u domu, ale recenze byly v tu dobu příšerné. Dokonce to bylo i na internetu, strašná šikana a učitelé nic neřešili. Kmarádka musela svou dceru kvůli šikaně přehlásit. My jsme to naštěstí stihli ještě před nástupem. Laštůvkova je dobrá i kvůli sportu. Komunikace s učiteli taky super.Nemám co vytknout. Dceru dám určitě taky tam, pokud se teda nedostanem do Žebětína, kam spádově patříme.

aknah31
Neúnavná pisatelka 15541 příspěvků 28.02.19 20:09

@LennyL1 delěkuji moc. :kytka:
Dneska jsme byli na dni otevřených dveri a docela jsme byli spokojeni. Ředitel mluvil dobre a k věci. Třídy a skola pěkná. Teda ta jídelna by si zasloužila něco s ní udělat :mrgreen:
Tak za měsíc půjdeme asi k zápisu a budeme doufat že chytneme dobrou učitelku, se kterou si syn sedne. :mrgreen:
 Děkuji

Váš příspěvek
Reklama