Nevím, kdo je otcem dítěte

Anonymní
12.11.19 21:50

Nevím kdo je otcem dítěte

V dubnu jsem ze zdravotních důvodů vysadila HA. Nikdy jsem ji nebrala déle jak půl roku a s bývalým partnerem jsme si dávali vždy pozor. Byla jsem po rozchodu sama a vyspala se 10.6 se svým bývalým partnerem. O pár dní později 18.6 mě pozval můj kamarád na večeři, povídali jsme si atd..A vyspali se spolu taky. Nepřišla mi menstruace, tak jsem si udělala těhotenský test a ten byl pozitivní, pak další dva (taky pozitivní). Pořád jsem si říkala, že je to omyl, protože si oba dva dávali pozor, ale na gyndě mi těhotenství doktorka potvrdila..oznámila jsem to tedy oběma klukům, každému zvlášť. Kamarád byl z toho úplně v šoku, řekl mi, že není připraven na dítě a, že je dítě sám, ale samozřejmě, že rozhodnutí záleží především na mě. Bývalému partnerovi jsem oznámila, že nevím přesně kdo je otcem dítěte, byl se mnou na gynekologii a postavil se k tomu jako chlap i když ví, že dítě nemusí být 100% jeho. Na potrat jsem jít nechtěla, ale nevím co mám dělat. Kluci se mezi sebou znají, kamarád ví vše, bývalý partner neví, že druhý potencionální otec, je i jeho kamarád a já mu to nemůžu říct. Podle poslední MS mi ovulace skončila den před stykem s bývalým partnerem 9.6., ale podle datumu porodu 11.3 mi to vychází spíše na kamaráda a datum oplodnění na 18.6. S bývalým jsem loni taky nebrala HA a nikdy nic a teď ji neberu dva měsíce a hned jsem těhotná..Nevím co mám dělat, jestli dokážu celý život být v nejistotě, že nevím kdo je otcem mého dítěte a tajit to i před bývalým partnerem :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16400
12.11.19 21:53

Tak ten, co o tom ví, může jít na testy otcovství. Buď ho potvrdi, nebo vyvrátí a budete vědět, že je to ten druhý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 21:54

Tak si nech po porodu udělat testy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11226
12.11.19 21:56

Termín porodu o početí nic nevypovídá, pravděpodobnější otec je expartner. Není nic jednoduššího než po porodu investovat cca 3tisíce a nechat si udělat test otcovství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 22:02

Nech si udělat test, nic jiného ti to přesně neřekne… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11910
12.11.19 22:08

No, je to pěkná prekérka. Já bych počítala s testy otcovství po porodu. Jen je to na tobě. Chceš se vrátit k bývalému?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 22:10

To máš blbý no. Než jsi vlezla dvěma frajerům do postele, tak jsi měla trochu myslet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 22:12

Test otcovství, jednoduché. A fakt si věřila že si dají pozor a šla bez ochrany, nemocí ses nebála?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
12.11.19 22:18

Taky si myslím, že to spíš bude bývalého partnera. Ale pokud on ví o tom, že nemusí být otec a je s tím v pohodě, tak přece normálně po porodu udělejte testy a je to :nevim: Jiná otázka je, zda to pak kamarádovi oznámit, když on o dítě nestojí, zatímco bývalý ano. Spíš se přikláním k tomu, že by stačilo, že to víš ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
630
12.11.19 22:23

Test otcovstvi se da udelat uz i pred porodem, ale stoji to tusim radove desitky tisic.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2314
12.11.19 22:31

Jedině testy otcovství, nic víc nevymyslíš. Ale situaci ti nezávidím ani trochu :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
12.11.19 22:37

Jak píší ostatní, udelat testy otcovství. Už kvůli dítěti, aby vědělo, kdo je jeho táta. Známá takto stihla dokonce 3 nejlepší kamarády v jednom tydnu. Tak 2 si udělali test a byl to ten třetí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1104
12.11.19 22:37

Test otcovstvi se da udelat z krve matky uz asi v 10 tt. To uz jsi? Tak tam dojdi s tim, co to vi… Stojo to dost penez, odhaduju tak 10 tis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47711
12.11.19 23:02

Rozdíl mezi ex a kamarádem je celkem dost. Dle ovulace by to mělo být ex partnera. Po porodu at si nechá udělat testy otcovství a bude jasno ;) Dobře že jsi jim to řekla a neděláš z ex partnera blbce ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.11.19 23:03

Ahojky mám stejný problém termín porodu mám 13.3.a poslední menzes 7.6.začátek mám problém z ovulaci takze netuším kdy jsem ji měla podle ultrazvuku jsem otehotnela týden před menstruaci ale porad je tam i styk 3 dny po zkoncení menstruace…doktor mě říkal ze jsem ji měla cca 18 den cyklu..test v těhotenství jde na začátku ale stojí 30 000 Kč po porodu 5000 Kč vis jestli ty co nás miluji chtějí s námi byt tak bude důležité kdo se o to bude starat jako o vlastní! no mám z toho také hruzu budu doufat že to je s člověkem kterého miluji!!a víte do takové situace se může dostat každý tak to nesudte!

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama