Nevím snad potrat nebo??

803
13.3.16 12:44

nevím snad potrat nebo??

Ahoj…mám dotaz..

Poslední MS mě zkončila 29.2…Cyklus mám po 28dnech.
Pak 2.3 jsem měla s přítelem styk a 10.3 jsem měla slabě poz. těhu test, hodně mě boleli prsa..motala sem se..navály horka. nevolnosti no a 11.3 jsem začala špinit a následně strašně krvácet (14DC.!!!) a trvá to do teď a dost silně… Co by to mohlo být? Potrat? Měla bych jít radši k dr? Moc díky za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13.3.16 12:50

Ahoj, ještě mě napadlo, že jsi měla cystu, která praskla…( občas dělají pozitivní i testy ) asi bych raději zašla na UTZ k Dr…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
zoy
1496
13.3.16 12:51

Já nechápu, proč jsi testovala. Každopádně pokud byl test pozitivní, tak by těhoteství muselo být z předchozího měsíce (a pak si měla MS) nebo že by cysta :nevim:
K doktorovi bych každopádně zašla radši hned, protože pokud jsi těhotná, tak by to kromě potratu mohlo být i mimoděložní těhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
803
13.3.16 12:55

Cysty jsem v minulosti měla, ale nic tomu nenasvědčovalo…bolest u vaječníku či tlaky…nic. Zkusila sem test skrze ty stavy…a protože mám dceru, která byla dle dr zplozena hned po MS (asi mám pl.dny hned po ní… Zítra tedy raději zajdu kr…nepošle mě dom? jelikož fakt dost krvácím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.3.16 12:56

Domu by tě poslat neměl… pokud máš podezření a neni to MS krvácení, tak by tě měl vyšetřit alespoň UTZ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
803
13.3.16 13:03

Ne MS mám dostat 25.3…toto začalo 14DC :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33434
13.3.16 13:04
@Petrasekk píše:
Cysty jsem v minulosti měla, ale nic tomu nenasvědčovalo…bolest u vaječníku či tlaky…nic. Zkusila sem test skrze ty stavy…a protože mám dceru, která byla dle dr zplozena hned po MS (asi mám pl.dny hned po ní… Zítra tedy raději zajdu kr…nepošle mě dom? jelikož fakt dost krvácím?

Nemohlo by to být těhotenství spíš z minulého měsíce?
Neměla jsi minulou menstruaci hodně slabou?
Taky jsem měla něco podobného…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
zoy
1496
13.3.16 13:06

Jestli krvácíš opravdu hodně, tak klidně na pohotovost, ale to musíš posoudit sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
803
13.3.16 13:08

Minulá MS začala o týden dřív tj 22DC a trvala 4-5 dní, nezdála se mi nějak slabá…Mývám to i 3dny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33434
13.3.16 13:14

@Petrasekk
No, jestli krvácíš víc než jindy, tak bych radši šla k doktorce nebo na pohotovost.
Já pak měla silnější MS než obvykle, ale samo to přestalo asi po pěti dnech.
MS jsem dostala po 14 dnech, předtím jsem měla MS slabou a pak jsem pořád špinila.
No, doufám, že už mě to hned tak nepotká :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
803
13.3.16 13:20

Free333 a co si to měla? proč si krvácela silněji než obvykle, cysta?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5812
13.3.16 13:26
@Petrasekk píše:
Ne MS mám dostat 25.3…toto začalo 14DC :(

asi bych se uplně neřídila termínem, ale tím jak se to projevuje… jaký to je ve srovnání s normální MS, sráží se?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33434
13.3.16 13:28

@Petrasekk
Právě taky nevím.
Ale myslím, že jsem byla těhotná a potratila.
Bylo mi totiž až do té předčasné silné MS fakt špatně, pomalu jsem omdlívala, zvracela.
Ale měla jsem toho v práci hodně, tak jsem se dostala k doktorce až za měsíc a to už bylo všechno o. k.,ultrazvuk i stěry.
Ale nejsem blázen, kdyby to krvácení samo neskončilo, tak bych šla dřív…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
803
13.3.16 13:34

Gosi ze začátku to bylo spíš dost špinění a pak se to změnilo na víc červenou a je to silná tekutá krev z občasným špiněním…

free333 mě už se dost motá hlava…jak kdybych měla pár piv nebo co..je mi divně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33434
13.3.16 13:37

@Petrasekk
Já nemohla ani po práci jít do Tesca, jsem myslela, že půjdu k zemi :roll: Že to bylo letos v lednu, tak to mám v živé paměti :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat