Nevolnost a snažení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 10:29
Nevolnost a snažení

Ahoj holky chtěla bych se vás všech zeptat. Snažím se o miminko cca už půl roku nepovedlo se nic.. 27.března jsem dostala mestruaci. A par dní před menstruaci jsem měla pohlavní styk bez ochrany. Cca tři dny už cítím nevolnost pichani pod bříšku.. Jaké jste měli příznaky vy? budu rada za maličkosti

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 8666 příspěvků 07.04.19 10:31
@Anonymní píše:
Ahoj holky chtěla bych se vás všech zeptat. Snažím se o miminko cca už půl roku nepovedlo se nic.. 27.března jsem dostala mestruaci. A par dní před menstruaci jsem měla pohlavní styk bez ochrany. Cca tři dny už cítím nevolnost pichani pod bříšku.. Jaké jste měli příznaky vy? budu rada za maličkosti

Pozitivní těhotenský test. Vše ostatní se dá vsugerovat a nebo splést.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 07.04.19 10:40
@P4ja píše:

Přesně tak. My se snažíme o druhé dva roky takže na nějaké příznaky už dávno nehraju. Minulý cyklus jsem ale zvracela, měla kovovou chuť v puse, svědění těla atd. prostě všechno jak u prvního jak přes kopírák. Manžel už bouchal šampáňo ale já zůstala nohama na zemi a dobře jsem udělala protože ms přišla, neobvykle silná a vše kolem to byl jen neobvykle silný PMS..takže test, jedině pozit.test.

karkarka
Závislačka 3493 příspěvků 07.04.19 11:04
@P4ja píše:

Přesně tak.

skorotehotna
Kecalka 476 příspěvků 07.04.19 14:25

Tak pozitivní test.

Váš příspěvek
Reklama