Nevyřešitelný problém s očima

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
misa.kordik
Nováček 4 příspěvky 21.01.19 22:17
Nevyresitelny problém s očima

Ahoj, už od listopadu trpím a očima. Nejprve to začalo pravým okem, po měsíci už obě, ale pravé je stále horší. Jedná se o bolest, popraskané žilky, horší vidění a hlavně průhledný lepivý výtok z oči (ráno oči slepené, přes den stále tečou). U oční Tobrex, Matrixol bez účinku. Během toho odběr krve a moči kvůli možné spojitosti s játry a ledv. vše v pořádku. Kontrola na ORL také vše normální. Proveden stěr z oka (streptokok viridující) předešlá léčiva rezistetní. Nicméně teď jsem měla vnitřně Ciplox, a Floxal v masti i kapkách na co má být citlivý. Dobrala jsem po dvou týdnech vše a necítím žádnou úlevu a už nevím co mám dělat ???????????? prosím o radu!

Reakce:
Tarinka
Echt Kelišová 8332 příspěvků 21.01.19 22:23

Mela jsem.caste zanety spojivek, pak jsem prisla na to, ze je to kosmetikou :think: ten streptokok muze jen napadat uz oslabene oko.

Azeretereza
Závislačka 2585 příspěvků 21.01.19 22:25

Co Crohnova nemoc? Vylouceno? Jednim z brzkych priznaku je zanet duhovky, pripadne obecne zanet v ocich.

edit - predpokladam, ze bezny zasady jako vyhodit vsechnu kosmetiku pouzivanou pred lecbou, dodrzujes. Nelicit si oci, nekremovat si okoli oci agresivnimi kremy a podobne.

misa.kordik
Nováček 4 příspěvky 21.01.19 22:33

Samozdrejme vše jsem vyhodila a dávám si pozor, ale i když jsem se 14 dni nelíčila tak nebylo žádné zlepšení. Nikdy jsem na záněty netrpěla a teď se toho nemůžu zbavit.. napadlo mě ještě jestli nemůže byt chyba v kanálcích.. už je to opravdu hrozné- bolí mě z toho hlava. Často mám oči zakalené a blbě na ne vidim, ale na pohled oči vypadají dobře a ostatní nepoznají, že bych měla takovéto problémy

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 23:28

Jedna znama ma takhle v ocich pasovej opar, ale jak presne se ji to projevuje nevim. Jestli tvoji ocni dosly napady, nechala bych se odeslat na vyssi pracoviste.

misa.kordik
Nováček 4 příspěvky 22.01.19 08:26

No doktoři už opravdu neví, spíše mi daji další kapky a na co nejdyl a já akorát trpím

Dalibor7
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 22.01.19 14:59

@misa.kordik Kup si v lékárně,nebo bylinkářství sypaný světlík lékařský,udělej odvar dle návodu a nakapej si 2× denně přímo do očí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >