Nevyspání z rekonstrukce

Anonymní
25.9.20 13:00

Nevyspani z rekonstrukce

Ahoj prosim anomym. Bydlime s pritelem v klasicke bytovce o sesti bytech. Ve tretim patre zila naproti sobe rodina a ted se rozhodli byty spojit. V pondeli cedulka ve vchode ze se omlouvaji za ramus a predpokladny konec oprav je na konci rijna. Ale jelikoz pritel dela nocni tak uz v pondeli prijel s nechuti a vubec se nevyspal, delaji od 8-17 cca. Tak jsem na stredu koupila spunty, ty odmitl, ze ma od detstvi rozpichane ucho a ze si tam nic strkat nebude.Dnes usnul se sluchatkama a samozrejme ze se otlacily a boly ho hlava. Pred chvili prasknul dvermi ze se todle neda, protoze do toho jeste steka pes z jineho bytu a odesel se dospat k segre a ze prijde az to skonci. Ma moznost od prace byt na ubytovne, ale je to hrozna dira a to se mi nelibi. Neexistuji treba nejake klapky ktere se daji zvenku a netlaci nebo nejaky jiny typ? Dekuji nebo se pritel zblazni a ja z neho :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5267
25.9.20 13:05

Leda velký sluchátka nebo chrániče sluchu co zakryjí celé ucho. Ale pochybuju, že se s tím dá spát. Jinak ať teda těch pár dní spí u ségry nebo na ubytovně. Však se svět nezboří a nechápu absolutně, jak se z něj můžete zbláznit nebo z toho mít nervy, když on je ten co se nemůže vyspat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17063
25.9.20 13:09

Střelecký sluchátka spolehlivě utlumí každý zvuk a jsou pohodlný, ale investice tak 700 a spát se s tím dá jen na zádech. Jinak špunty do uší se nestrkají až k bubínku, ale jen na začátek zvukovodu, takže řeči o rozpíchaným bubínku jsou pasé… opět doporučuju koupit v obchodě se střeleckýma potřebama a nekupovat obyčejný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.20 13:14

@Cenarius protoze jak je nevyspaly a protivny tak jsem prvni na ktery se zchladi…u segry to nejde, ma spolubydlici ted je teda na vikend pryc, a navic ma jeste problemy s alkoholem a nejednou vzala pritelovi penize, cenost

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
14428
25.9.20 13:14

Ať spí jinde a v mezičase kontempluje to jak není schopen zvládat svou frustraci a řešit problémy jinak, než vzteklé batole.

normální dospělý člověk si vezme špunty a zjistí, že to není taková tragédie, jakou si představoval a nedělá scény a neotravuje vzduch svým blízkým.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8847
25.9.20 13:22
@Ou píše:
Ať spí jinde a v mezičase kontempluje to jak není schopen zvládat svou frustraci a řešit problémy jinak, než vzteklé batole.normální dospělý člověk si vezme špunty a zjistí, že to není taková tragédie, jakou si představoval a nedělá scény a neotravuje vzduch svým blízkým.

Už jsem se lekla, že doporučíš psychoterapii :D:palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17063
25.9.20 13:24
@Makca87 píše:
Už jsem se lekla, že doporučíš psychoterapii :D. :palec:

U té se dá spát taky… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5288
25.9.20 13:33
@Janli píše:
Střelecký sluchátka spolehlivě utlumí každý zvuk a jsou pohodlný, ale investice tak 700 a spát se s tím dá jen na zádech. Jinak špunty do uší se nestrkají až k bubínku, ale jen na začátek zvukovodu, takže řeči o rozpíchaným bubínku jsou pasé… opět doporučuju koupit v obchodě se střeleckýma potřebama a nekupovat obyčejný.

To nesouhlasím, zacpáním ucha se změní poměry v uchu, změna tlaku, neventiluje to, mě pak třeba bolí eustachova trubice a cvaká mi v uších, takže za mě, do uší nic ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3690
25.9.20 13:49

Šel bych spát jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17063
25.9.20 14:05
@Zabatko píše:
To nesouhlasím, zacpáním ucha se změní poměry v uchu, změna tlaku, neventiluje to, mě pak třeba bolí eustachova trubice a cvaká mi v uších, takže za mě, do uší nic ne.

Znám spoustu lidí, co špunty nosí třeba půl dne a mají je radši než sluchátka, takže by to měl zakladatelky partner nejdřív vyzkoušet a pak teprve držkovat. Ne každý z nich má problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5317
25.9.20 14:10

Co bude dělat až budete mít dítě, který prořve půl dne a půl noci a nevyspite se několik mesicu? Taky se schladi na něm. Už by mě trochu blikala varovna kontrolka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24462
25.9.20 14:19
@JancaS84 píše:
Co bude dělat až budete mít dítě, který prořve půl dne a půl noci a nevyspite se několik mesicu? Taky se schladi na něm. Už by mě trochu blikala varovna kontrolka.

ale prd, já jsem taky nervní, když jsem nevyspalá a manžel je se mnou už x let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3163
25.9.20 14:31

O víkendu ať se dospí u ségry a příští týden už noční mít nebude, ne? Taky asi ta rekonstrukce nebude tak hlučná až do konce října, předpokládám, že bouřou jádro nebo tak něco. Až budou dělat omítky a podlahy, tak se zase vyspí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4833
25.9.20 14:32
@lleennttiillkkaa píše:
ale prd, já jsem taky nervní, když jsem nevyspalá a manžel je se mnou už x let.

Denně děláš scény? Tak to jsi našla toho pravého :potlesk: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5267
25.9.20 14:32
@lleennttiillkkaa píše:
ale prd, já jsem taky nervní, když jsem nevyspalá a manžel je se mnou už x let.

No jo, chlap s dlouhým vedením. Už mu x let bliká kontrolka a pořád nic. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama