Nezaplacené popelnice

1114
18.6.15 20:14

nezaplacené popelnice

Zdravím,

Teď mi došlo, že jsem pravděpodobně letos ještě nezaplatila popelnice :D…nevím, zda je to tak všude. ale u nás se to platí na jaře a na podzim ( nevím přesně kdy) normálně platíme včas…ale tentokrát mi to nějak vypadlo asi. a nevím jak už je to dlouho, co se to mělo zaplatit? měsíc- dva?…naskakují mi penále že? :zed: žádná další upomínka mi z úřadu nepřišla. takže jsem to uplně vypustila. jak mám teď holky postupovat? mám zítra zavolat na úřad? kolik asi tak zaplatím? jsme doma tři - já, přítel, malá (všichni jedno trvalé bydliště)
Díky za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
18.6.15 20:18
@Adduše píše:
Zdravím,Teď mi došlo, že jsem pravděpodobně letos ještě nezaplatila popelnice :D…nevím, zda je to tak všude. ale u nás se to platí na jaře a na podzim ( nevím přesně kdy) normálně platíme včas…ale tentokrát mi to nějak vypadlo asi. a nevím jak už je to dlouho, co se to mělo zaplatit? měsíc- dva?…naskakují mi penále že? :zed: žádná další upomínka mi z úřadu nepřišla. takže jsem to uplně vypustila. jak mám teď holky postupovat? mám zítra zavolat na úřad? kolik asi tak zaplatím? jsme doma tři - já, přítel, malá (všichni jedno trvalé bydliště)
Díky za odpovědi :)

Loni jsem zapomněla zaplatit. Složenka přišla v březnu, termín splatnosti do konce května. Někam se zašantročila při stěhování a vypadlo mi to. Upomínka přišla až někdy po 3/4 roce s tím, že se navýšil poplatek za každého o cca 150 kč.

Tak si tam zavolej hned, omluv se a dořeš.

• Nahlásit
  • Citovat
Bondatrova
18.6.15 20:18

Penále neběží, pokud bys to nezaplatila třeba cca půl roku, tak Ti přijde upomínka, že máš urychleně zaplatit, jinak že to dají na vymáhání.

Vím od známé, minulý rok jí to nevyšlo, má 3 malé děti a je na ně sama a tak místo v červnu platila až v prosinci a nic se nedělo.

Takže si skoč na úřad nebo zavolej a zaplať to.

• Nahlásit
  • Citovat
13781
18.6.15 20:19

U nás se platí do konce června, poté 100% přirážka a další přirážka je zase až za další rok (opět 100% ale ne už z počáteční ale z cílové částky). Takže každá obec to má jinak, obvykle na to má svou vyhlášku. Zítra se informuj na městě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
18.6.15 20:44

@Adduše já taky jednou zapomněl a platila o něco později a neplatila jsem žádné penále. Ale raději tam hned zítra zavolej a zaplat to, at to máš z krku.
Al připomněla si mi, že mám ted do konce června zase zaplatit

• Citovat
  • Upravit
3743
18.6.15 20:45

Loni mému otci hodili do schránky další složenku v srpnu. Protože byl vážně nemocný a navíc neměl přehled, zaplatili jsme to a letos nám řekli, že má za popelnice přeplatek, že je platil 2×. Nechápu, proč to tedy dle všeho házeli do schránek všem a jmenovitě.

Takže penále asi nebude, na stav bych se poptala na místním úřadě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
18.6.15 21:00

Je to různé obec od obce. My kupujeme známku, bez které nám nevyvezou popelnici. Musíš zavolat k vám a domluvit se tam. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
18.6.15 21:09

Zavolej na úřad a domluv se. Penále záleží na obci, každá to má jinak, stejně jako poplatek samotný ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13124
18.6.15 22:37

Zavolej na úřad, nebo projeď stránky vašeho města. U nás jsou veškeré poplatky na netu, takže si každý hned zjistí, kolik platit má. Btw. u nás bys zjistila hned, že jsi nezaplatila popelnici. Neměla bys na ní nalepenou novou známku a tudíž by ti po určitém datu popelnici nevyvezli :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama