Nezvladam bolest!!!

Anonymní
1.12.20 21:26

Nezvladam bolest!!!

Dobrý večer, moc prosím o pomoc!!! Před 3 dny jsem začala mít šílené bolesti (nepravidelné, ale nešlo to už vydržet), tak jsme raději jeli do porodnice. Otevřená prý na půl prstu, poslali nás domů, že to ještě bude na dlouho… Bolest za celou dobu neustala, strašně se 3 dny trápím, nejsem schopná chodit, po bytě lezu po čtyřech, bolestí zvracím, tečou mi slzy a nemůžu se ani postavit. Zkusila jsem horkou vanu, bylinky a snad všechno!!! A NIC! Řekli, že dokud to nebudou alespoň 2 hodiny pravidelné kontrakce 2-5 minut, jezdit nemám, že mě stejně pošlou domů. Nevíte prosím co by mi mohlo pomoct? Už fakt nemůžu. (39+3) DÍKY MOC!!! :oops: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20439
1.12.20 21:35

Jinou porodnici? Neni normalni nekolik dni lezt bolesti doma po kolenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4989
1.12.20 21:36

Přesně, jela bych jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2409
1.12.20 21:37

Jeďte jinam. A pokud můžete, tak hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19131
1.12.20 21:38
@Anonymní píše:
Dobrý večer, moc prosím o pomoc!!! Před 3 dny jsem začala mít šílené bolesti (nepravidelné, ale nešlo to už vydržet), tak jsme raději jeli do porodnice. Otevřená prý na půl prstu, poslali nás domů, že to ještě bude na dlouho… Bolest za celou dobu neustala, strašně se 3 dny trápím, nejsem schopná chodit, po bytě lezu po čtyřech, bolestí zvracím, tečou mi slzy a nemůžu se ani postavit. Zkusila jsem horkou vanu, bylinky a snad všechno!!! A NIC! Řekli, že dokud to nebudou alespoň 2 hodiny pravidelné kontrakce 2-5 minut, jezdit nemám, že mě stejně pošlou domů. Nevíte prosím co by mi mohlo pomoct? Už fakt nemůžu. (39+3) DÍKY MOC!!! :oops: :srdce:

Uklidnit se, zkusit to prodýchat. Uvolnit se a s nebojovat s tou bolestí. Jakmile jsi ve stresu a stahuješ se, tak se to zhoršuje. Co jde, tak spát. Kdybys našla nějakou dulu nebo pa, co by ti pomohla. je možné, že je miminko špatně natočené a proto to bolí.

Držím palce. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1722
1.12.20 21:38

Ja bych jela taky do porodnice, at dite zkontroluji, jestli je vse ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.20 21:41

@topazio @Limi123 @Kriss Tina

Děkuji, Ráda bych, ale mám z toho strach, že mě zase pošlou domů nebo budou nepříjemní, že jsem registrovaná jinde a nemám tam co dělat. Je to nepravidelná bolest, někdy 10 minut, někdy 5, někdy i po minutě, dvou… Zase z toho nic nebude :,(

• Citovat
  • Nahlásit
4989
1.12.20 21:45
@Anonymní píše:
@topazio @Limi123 @Kriss TinaDěkuji, Ráda bych, ale mám z toho strach, že mě zase pošlou domů nebo budou nepříjemní, že jsem registrovaná jinde a nemám tam co dělat. Je to nepravidelná bolest, někdy 10 minut, někdy 5, někdy i po minutě, dvou… Zase z toho nic nebude :,(

Radši, ať mě pošlou 3× domů, než aby mi umřelo dítě. Sorry, že to takhle píšu. Ale po netu fakt nepoznáme, jestli se něco neděje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4989
1.12.20 21:46

Nebo jed ještě jednou do té „své“, pokud je obecně považována za dobrou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19131
1.12.20 21:46
@Anonymní píše:
@topazio @Limi123 @Kriss TinaDěkuji, Ráda bych, ale mám z toho strach, že mě zase pošlou domů nebo budou nepříjemní, že jsem registrovaná jinde a nemám tam co dělat. Je to nepravidelná bolest, někdy 10 minut, někdy 5, někdy i po minutě, dvou… Zase z toho nic nebude :,(

Tak zkus kontaktovat tu dulu nebo sukromou PA. Klidně FB..amadula a nebo třeba jemné zrození/hypnoporod..určitě seženeš nějaký kontakt nebo radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2409
1.12.20 21:47

Jen jeďte, ať miminko zkontrolují. Nenechte se odbýt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19131
1.12.20 21:48
@Limi123 píše:
Nebo jed ještě jednou do té „své“, pokud je obecně považována za dobrou.

No, pokud tam zakladatelka pojede vystresovaná s tím, že jí zase nevezmou, tak se vše může zastavit. Ale taky bych radši jela víckrát než jednou pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1722
1.12.20 21:48
@Anonymní píše:

A co. Dulezite je aby jste byli v poradku. Vklidu bych jela i tam, co jsem registrovana. Nejspis tam budou stejne jini lidi nez pred 3 dny a ikdyby tam byli stejni, tak alespon vse zkontroluji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7043
1.12.20 21:50

Taky bych jela klidne jinam. Jen at se na tebe nekdo poradne podiva…jak tu zaznelo, ac je to desny, lepsi nez aby se neco podelalo…neni normalni mit az takovy bolesti a nic z toho. Drzim palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13545
1.12.20 21:51

Smarja, sedni do auta a nech se zkontrolovat, chtěj natočit monitor. Odmítnutí chtěj černé na bílém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat