Ničí míčky do susičky prádlo?

624
27.10.19 08:16

Ničí míčky do susičky prádlo?

Zdravím všechny uživatelky sušičky…

Používáte míčky do sušičky, takové ty plastové s hroty? Já mám vlněné koule a s urychleným sušením a nadýchaností jsem spokojená, ale má pocit, že ze sebe pouští ta světlá vlákna. Chtěla bych zkusit ty plastové koule, ale mám pocit, že to musí dávat prádlu děsně zabrat.

Napadlo mě koupit nějaké gumové/plastové míčky, které nejsou primárně do sušičky. Vydrží ten materiál? Nebo jsme četla tenisáky, ale říkám si, aby taky nepouštěly chlupy. O hluk mi nejde, chci zrychlit proces sušení…

Díky za postřehy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14507
27.10.19 09:28

Já používám ty plastové s hroty a nemám pocit, že by prádlo ničily. Záleží na tom, jak kvalitní oblečení kupuješ. Levnější trička to po čase nevydychají, ta kvalitní jsou v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
624
27.10.19 10:20

@nozu díky za postřeh. Mně jde třeba spíš o ručníky. Mám obyčejné z ikea a po čase začaly děsně pouštět prach. Protože jsou barevné, lze dobře poznat, že prach jde skutečně z nich. Tak si říkám jestli by se to stalo i normálně nebo za to může sušička. Chci si koupit nové a nerada bych je zase zlikvidovala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17905
27.10.19 10:35

A může za to ten míček? Nedělá to obecně sušička? Taky po vyndání dětského vyndám prachovou hromadu z filtru 8o :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
624
27.10.19 10:46

@Bubla Bůčková to je normální vyndat prach z filtru. Ale já mám oranžové ručníky a v koupelně, když přejedu po povrchu, mám oranžový prach. Na samotných ručnících jsou někdy vidět malinké chuchvalečky prachu. Je možné, že ručníky takhle ničí ta sušička. Celá ta situace mě prostě štve…

Barevné ručníky se mi do koupelny hodí, nechci to měnit. Tak nevím, jestli když si koupím nové, je těmi míčky neoddělám rychleji. A jestli je ničí sušička, tak co? Přestat sušit? Nebo kvalitnější ručníky? Jak se vlastně podle popisků na netu pozná kvalitní ručník???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17905
27.10.19 11:53
@Kettlery píše:
@Bubla Bůčková to je normální vyndat prach z filtru. Ale já mám oranžové ručníky a v koupelně, když přejedu po povrchu, mám oranžový prach. Na samotných ručnících jsou někdy vidět malinké chuchvalečky prachu. Je možné, že ručníky takhle ničí ta sušička. Celá ta situace mě prostě štve…Barevné ručníky se mi do koupelny hodí, nechci to měnit. Tak nevím, jestli když si koupím nové, je těmi míčky neoddělám rychleji. A jestli je ničí sušička, tak co? Přestat sušit? Nebo kvalitnější ručníky? Jak se vlastně podle popisků na netu pozná kvalitní ručník???
Šla bych po ceně a na cedulce povolena sušička  :think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
624
27.10.19 13:09

Povolená sušička na cedulce. Proč mě to nenapadlo? :mrgreen: Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2739
4.11.19 21:33

Tenisák

Já používám dva tenisáky do bubnu a pohoda.
Už je tam mám dva roky a spokojenost.
:palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1450
30.11.20 19:34

Teď jsem zahlédla, že se dělají vlněné míčky do sušičky a mají hodně dobré recenze. Výhodu bych viděla hlavně v tom že jak jsou měkké, tak nerachtají, a taky je tam docela jistota, že nejsou toxické, což např. u zahřátého tenisáku těžko odhadnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat