Savo, čistící prostředky

204
25.10.19 09:35

Savo, čistící prostředky

Ahoj holky
Mám takovou blbou úchylku na čistotu a ráda používám savo, to klasický smradlavý občas s ním i vytru celý dům, hlavně protože mám doma velké psy, ale ráda s tím stříkám takovou tu špínu, kam se blbě dostává hadrem, která díky savu zmizí nebo prostě vanu, záchod, umyvadlo apod… Ale co mi fakt vadí je ten smrad a potom ten nezbavitelny pocit v ústech a to se nemusím ani nadýchat tolik, stačí jednou vdechnout a fuj. No zkrátka nevíte některá o nějakém takovem vyziravem čističi, který teda nesmrdí tolik, ale zároveň působí podobně? Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25.10.19 09:38

Tak třeba Savo Prim tolik nesmrdi ;) nebo Sanytol ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
25.10.19 09:40

@welovefashion Sanytol je ale dezinfekce a neodstraní nástřikem špínu ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13498
25.10.19 09:47

Tak na vytirani použij ten sanytol, já bych se udusila než bych savem vytrela celý byt. Na vanu nebo záchod ho použij, nebo to stridej s něčím obycejnejsim, já na koupelnu používám písek na nádobí, nebo sprej na koupelnu z lidlu a savem jenom jednou za čas, když dělám důkladnější úklid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2461
25.10.19 09:49

Já používám domestos zelený. Na koupelnu. Ne pokoždé ale jednou začas jako dezinfekce, i dřez na nádobí. Na vytírání vždy domestos a trochu jaru na mastnotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6428
25.10.19 09:51
@dog.s píše:
@welovefashion Sanytol je ale dezinfekce a neodstraní nástřikem špínu ne?

Savo je ale taky jen chlor, který špínu neodstraní, jen vydesinfikuje, takže je to ve finále jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.10.19 09:54

Raději anonym. Pracuji ve zdravotnictví, kde přicházím hodně do styku s chemií. Doma uklízím s octovou vodou.

• Nahlásit
  • Citovat
2461
25.10.19 09:56
@Anonymní píše:
Raději anonym. Pracuji ve zdravotnictví, kde přicházím hodně do styku s chemií. Doma uklízím s octovou vodou.

proč anonym, hodně lidí uklízí jen s octem. Já to neumím, mám rádá tu vůni domestosu, čisticích prostředku…jakože čistota… ale kdo to dělá a umí, za mě super

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.19 10:07
@Aduš8 píše:
Savo je ale taky jen chlor, který špínu neodstraní, jen vydesinfikuje, takže je to ve finále jedno.

právě a oba mají variantu rozprašovače, tak bych řekla, že je to v podstatě jedno…

Jinak já taky často používám domestos na podlahu, ten má různé vůně, ale ten chlor z něj cítím taky…

Já všeobecně ty přípravky ráda střídám :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1001
25.10.19 10:09

Používám Domestos na koupelnu a záchod, plus občas přidám pri vytirani. Na podlahy německý Mr. Proper a na linku či stůl Sanytol nebo Savo bez chloru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1347
25.10.19 10:14

Ja pouzivam Savo Prim :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15828
25.10.19 10:50
@Anonymní píše:
Raději anonym. Pracuji ve zdravotnictví, kde přicházím hodně do styku s chemií. Doma uklízím s octovou vodou.

já ti fandím, uklízím téměř jen s octovým čističem nebo jiným ekologickým, šetrným k nám i přírodě, takže se nestyd ;) :pankac: za mě palec nahoru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
25.10.19 10:52

@Aduš8 Savo neodstraní špínu? Právě že úplně nejlíp. Nastrikej si třeba savo na odpad nebo na nějakou zanesenou špínu třeba za baterií nebo jiný kout, atd. a uvidíš jak to rychlé zmizí a bude zase čisté, pak smeješ. Jenomže to právě smrdí, mě by teda nevadil ten smrad mě vadí následně že to mám celý den v ústech jak to člověk dýchá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.19 10:53

@dog.s
Pulirapid

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
646
25.10.19 11:11

Alsan