Reklama

Nízká děložní sliznice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenkal123
Kecalka 205 příspěvků 17.04.09 15:06
NÍZKÁ DĚLOŽNÍ SLIZNICE

ZDravím všechny snyžilky, nemáte některá tip zda lze něčím ovlivnit výšku děložní sliznice?
Minulý cyklus jsme byli na IVF. Po OPU se nepodařilo oplodnit ani jedno ze 14 odebraných vajíček, sliznice byla v pořádku. Rozhodli jsme se pro nativ hned v následujícím cyklu - tedy tento měsíc. Dnes 8 DC 3 folikuly největší 18mm,ale sliznice příliš nízká, aby bylo IVF úspěšné. Dali mi 3× ddenně estrogen a v pondělní kontrolní UTZ. Nedá se to ještě něčím podpořit? Nevím hodně pít nebo cokoliv. Děkuji za rady a zkušenosti. L

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinePudloslava
Vesmírná mluvilka 34061 příspěvků 17.04.09 15:35

nic lepsiho nez estrogen asi neni, holky na sliznici myslim pijou kontryhelovy caj…

lenkal123
Kecalka 205 příspěvků 17.04.09 15:38

díky ten mám doma. Jdu udělat kotel

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 17.04.09 17:33

leniku - někdo ještě zkoušel mateří kašičku, ale ten estrofem nebo jeho obdoba je to nejlepší, neboj, určitě to zabere! :wink:

jo a ten kontryhelový čaj piju taky a mám ti pocit, že moc nepomáhá :roll: , ale na každého může reagovat, takže tím rozhodně nic nezkazíš.

ps doporučuju ještě do punkce dát si obden 2 decky červeného vína, to je univerzální lék :lol: , já včera začala svařáčkem a v pondělí mě čeká KETík a s estrofemem mám sliznici dobrou

lenkal123
Kecalka 205 příspěvků 17.04.09 17:58

no akorát dneska mi 8DC na:,–(il estrimax a punkce by byla reálná v úterý, tak mám obavu, že se tím už moc nedožene.

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 17.04.09 18:10

ahoj - a jak je ta sliznice velká? jsou to hormony a po nich fakt sliznice roste! :wink:

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 17.04.09 18:11

jo a nezapomeň, že ty budeš brát hormony až do transferu, nejen do punkce, tudíž času dost :wink:

lenkal123
Kecalka 205 příspěvků 17.04.09 18:31

No ani mi to neřek a já se káča nezeptala. Tak mě to zarazilo, že je zase něco špatně, že jsem nebyla schopná nic dalšíh na místě vymýšlet. Jen mi řekl, že při takové stavu je šance uhnízdění nulová. Člověk pak přemýšlí, jestli investovat 20tis do něčeho, co nemá moc šancí na úspěch. Spíš jestli ten estrimax nebrat a nepokusit se o to přirozenou cestou a vědecky až příští měsíc.A panízky si schovat na IVF ICSI kultivaci injekce a podobné nesmysly.

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 17.04.09 18:50

podívej, jestli rostou vajíčka, tak jak mají, ale sliznice ne, tak se nic neděje. Prostě ber estrimax, v úterý,popř. v pondělí kdy je naplánována punkce už bude jasné, jestli pomohl a je reálný transfer. Pokud by náhodou sliznice nedorostla, tak odložíš transfer o měsíc, a embryjka necháš zamrazit, to by nešlo?

a kam vlastně chodíš? smím-li se ptáti?

lenkal123
Kecalka 205 příspěvků 17.04.09 19:14

aha já to omylem zaslala jako soukromou zprávu, ale snad ti to Borisko dorazí. Holt jinou cestou

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 17.04.09 20:17

jist grepy

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 21.04.09 05:43

ahoj, tak jak jsi dopadla?

já mám dnes úspěšně jednu hatchující blastocystu u sebe :wink:

lenkal123
Kecalka 205 příspěvků 23.04.09 12:52

Dopadli jsme zle. Sliznice nízká a ani folíky se nevyvíjely dál jak by měly - Dr řek, že by z nás zbytečně tahal peníze při mizivých šancích na úspěch, tak jsme se posnažili jen pro klid duše sami a počkáme nejpíš na červen a 2.IVF
Všem ostatním držím palečky

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 26.04.09 08:27

leni - to mě mrzí :cry: , já uvidím za týden… aspoň, že byl dr.slušný a stopol to :wink:

nejhorší je, že nikdy nevíme, kdy to bude to pravé ořechové, abychom si to mezitím užily! :roll:

moje heslo zní: dum spiro spero :wink:

03iva72
Nováček 1 příspěvek 23.07.15 09:11
Alergie na sperma

Ahojte mám dotaz:po18letech jsem vyměnila partnera s ním jsem byla 1na ivf a nic též mám nového partnera a v květnu jsme byly na NIVF a zase nic se mnou je vše ok akorát nemám vejcovody A partner je taky ok tak už nevím co s tim nemůžu mít alergii na sperma?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >