Nízký dao enzym

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
monulina1
Stálice 52 příspěvků 24.04.19 14:46
Nízký dao enzym

Ahojky, zjistily mi nízký dao enzym, ptali se mi na nějakou alergii jako potraviny, ale ty mi nevadí. Problém jsou léky, ale na alergologii to přestali řešit. Prý ať příjdu až budu mít opravdovou alergii a nebo oteču a budu se dusit. Žádná omezení nemám, nemátee někdo zkušenost s histaminovou intolerancí na léky? Děkuji moc.

Reakce:
vokishka
Extra třída :D 14308 příspěvků 24.04.19 17:43

Neslyšela jsem, že by byla jen na léky. Mrkněte sem, to je docela dobrý blog.
 https://histaminovakasulka.com/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 17:46

Mám histaminovou intoleranci a mám hodně velké problémy s léky. Nesnesu jich většinu, pokud ano tak s problémy.
Reakce jsou docela atypické - léky se snažím brát pokud mne to hodně neobtěžuje, to že mi je z nich mizerně, mi už ani tolik nevadí, zvykla jsem si, ale pokud mi hodně zhoršují stav, tak je po dohodě vysadím.
Léky na bolest - ty spíše nezabírají a to se léčím na těžkou a častou migrénu.

Mám hodně dlouhý seznam intolerovaných léků, klasickou alergii mám snad jen na tři léky, ale řekla bych, že i ta alergická reakce byla reakce těla za snahu opakovaně zavést konkrétní lék do léčby.

Někteří lékaři po snaze zavést u mne léčbu to vzdali, ač nevyčerpali všechny možnosti (řečeno jinými lékaři), jiní z jiného oboru prostě zkoušejí, jestli něco sedne. A jsem ráda, že to nevzdali, jelikož nyní se objevil jeden, co mi nic nedělá (a snad i léčí ;-) ) - pro mne je to velmi pozitivní zpráva!

Co se týká lékařů, hodně jich histaminovou intoleranci neuznává. U mne alespoň respektují (anebo musí respektovat) intoleranci léků.

monulina1
Stálice 52 příspěvků 25.04.19 12:34

Já tedy příznaky nemám atypické, ale pokaždé stejné. Nemůžu dýchat a polykat, ucpe se mi nos. Alergoložka říkala, že to není normální mít stejné příznaky na každý jiný lék. Ale dál to neřeší myslí, že je to psychckého rázu.

Váš příspěvek
Reklama