Nízký kočárek do 15 tisíc?

57
23.8.21 22:42

Nízký kočárek do 15 tisíc?

Áhoj, čekáme miminko tak přemýšlím už nad kočárkem :lol:
Jde o to že potřebuji hodně nízký kočárek měřím 147 cm :D :D Koukala jsem na Bugaboo, Cybex.. ale nevím pořád :think:
Chci hlavně ať je černý nebo šedivý 8)
A chci do něj dát tak max 15 000.

A asi nechci právě úplně z bazaru:) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
259
23.8.21 22:50

Tak Bugaboo ani Cybex neseženeš do 15000 v žádném případě…jsou to stylovky, ale jsou z o dost vyšší cenové kategorie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
23.8.21 22:53

@Nicole-7 proto se ptám ještě tady :D

Ráda bych aby něco vydržel, ale zase nemusím mít kočárek za 20k ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
23.8.21 23:36

A nejaky kocik z bazaru? :think: Jen se ptam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
456
24.8.21 00:22

Vzala bych bazarovy Bugaboo. Da se sehnat fakt pekny za ty penize. A prijde mi lepsi bazarovy kvalitni, nez nejaka nova herka (nechci se nikoho dotknout, subjektivni dojem). Byli jsme vybirat kocar loni v lete, bugaboo tedy nemeli na prodejne, ale z asi 50 kocaru mi sel do ruky pouze TFK, Thule a Cybex, u nich jsem mela solidni dojem, zbytek mi prisel nic moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
731
24.8.21 02:09

No s tvojí výškou by asi bylo nejlepší neshanet kočárek přes net ale vyloženě dojet do prodejny a tam si ty kočárky osahat a na cenu asi úplně nekoukat ale vybrat opravdu ten který ti sedne do ruky…a nebo ho koupit pak přes bazar…dají se sehnat fakt pěkné. Ty co si napsala jsou zrovna kvalitní drzaci který vypadají pěkně i po dvou dětech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
24.8.21 07:30

Doporucuju cybex balios s Lux..sice je tuším cely set za 16tisic ale je to za ty peníze luxus..tedy pokud ti vyhovují parametry - penova kola -zvládne i polnacku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
24.8.21 12:20

@NicknackEK Ty s ním máš osobní zkušenost?
Dá se ještě někde osahat v obchodě, nevíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
24.8.21 12:22

Poradili byste mi i nějaké obchody kde bych se mohla na ty kočárky podívat? Nějaký větší výběr…
Bydlím na vesnici, tak bych vyjela třeba do Hradce, do Prahy no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
24.8.21 12:30

Ano, mám. Je super, ve všem mi vyhovuje..vzhledem k tomu ze se dá osahat:-) u nás, tak v praze určitě :-) stačí googlit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat