Reklama

Noční led lampičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MishellW
Povídálka 27 příspěvků 10.05.18 08:19
Noční led lampičky

Zdravím, chci se zeptat, jestli jste někdo kupoval pro miminko noční led osvětlení? Má se. nám narodit za měsíc miminko a vůbec nevím, jestli to mám pořizovat a jestli už teď nebo časem? Prý je to dobré, když se děti bojí tmy a že je to pro ně uklidňující při usínání? Děkuji za názory :)

Reklama

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9628 příspěvků 10.05.18 09:36

Jo u nas to pomohlo prave kvuli strachu ze tmy, ale az ve 2,5 letech do te doby nebylo treba. Koupila jsem smoulu v lidlu za 200

Kriss Tina
Závislačka 4712 příspěvků 10.05.18 09:38

Já ho měla koupene před narozením, ale ne proto aby se malej nebál, jako spíš pro to abych v noci viděla kde je a co dělá, aniž bych musela svítit na velké světlo a budit ho, nicméně pak spal u nás v ložnici a mě světýlko budilo takze pak rychle letělo :mrgreen: když se bojí tmy tak to stejně poznáš až když je větší, taky záleží kde bydlíte, ve městě stačí nechat okno bez zavesu/žaluzií a v místnosti je světla dost :) :nevim:

matkapluku87
Povídálka 17 příspěvků 14.05.18 14:48

U Kuby jsem žádnou lampičku neměla a rozsvěcela jsem čtecí u postele, to ale budilo muže, takže na prd. U Adama už jsem pořídila a je to super, svítí málo ale na noční kojení to úplně stačilo. Jednu mám i pro Kubíka, ať má svoji a nežárlí na bráchu :D Jinak jsem kupovala tady, a jsou fakt fajn - https://www.pokojik.cz/…y-na-baterky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama