Noční led lampičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MishellW
Povídálka 21 příspěvků 10.05.18 08:19
Noční led lampičky

Zdravím, chci se zeptat, jestli jste někdo kupoval pro miminko noční led osvětlení? Má se. nám narodit za měsíc miminko a vůbec nevím, jestli to mám pořizovat a jestli už teď nebo časem? Prý je to dobré, když se děti bojí tmy a že je to pro ně uklidňující při usínání? Děkuji za názory :)

Reklama

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9045 příspěvků 10.05.18 09:36

Jo u nas to pomohlo prave kvuli strachu ze tmy, ale az ve 2,5 letech do te doby nebylo treba. Koupila jsem smoulu v lidlu za 200

Kriss Tina
Závislačka 3921 příspěvků 10.05.18 09:38

Já ho měla koupene před narozením, ale ne proto aby se malej nebál, jako spíš pro to abych v noci viděla kde je a co dělá, aniž bych musela svítit na velké světlo a budit ho, nicméně pak spal u nás v ložnici a mě světýlko budilo takze pak rychle letělo :mrgreen: když se bojí tmy tak to stejně poznáš až když je větší, taky záleží kde bydlíte, ve městě stačí nechat okno bez zavesu/žaluzií a v místnosti je světla dost :) :nevim:

matkapluku87
Povídálka 12 příspěvků 14.05.18 14:48

U Kuby jsem žádnou lampičku neměla a rozsvěcela jsem čtecí u postele, to ale budilo muže, takže na prd. U Adama už jsem pořídila a je to super, svítí málo ale na noční kojení to úplně stačilo. Jednu mám i pro Kubíka, ať má svoji a nežárlí na bráchu :D Jinak jsem kupovala tady, a jsou fakt fajn - https://www.pokojik.cz/…y-na-baterky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Meghan a Harry mohou být v klidu! 5 horších trapasů z královských svateb

Královská svatba se kvapem blíží a nastávající manželé mají nepochybně plnou... číst dále >

Američtí Homolkovi: Rodina Meghan zůstala za zdí, na svatbě by dělali ostudu

Zatímco rozvedená americká herečka Meghan Markle, nově známá jako vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama