Kola u kočárku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PajuW
Povídálka 30 příspěvků 26.04.18 21:02
Kola u kočárku

Zdravím dámy,
už nějakou dobu koukám na kočárky a nemůžu si vybrat a když už si třeba vyberu přečtu si k němu recenze tak se kočárek zařadí na seznam nekupovat. Ale teď mám zase jiný problém jaké kola? Čtu hodně že nafukovací často píchnou a nejsou vhodné moc na zimu. Potom existují ještě pěnové a gelové. Jaké kolečka vybrat? Bydlíme ve městě a chtěli bychom jet i třeba na hory nebo do Zoo. A jelikož naše chodníky jsou tankodrom tak nevím jestli se mi zrovna chce měnit co chvíli duše. :)
PS: Kočárky do max. 10 tisíc

Děkuji za vaše názory

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Cuddy
Extra třída :D 14762 příspěvků 26.04.18 21:06

@PajuW Ja nepichla kolo jeste nikdy, stejne jako malokdy pichne clovek kolo u jizniho kola.

PajuW
Povídálka 30 příspěvků 26.04.18 21:08

@Cuddy To je pravda, ale co v zimě? A nosíte si sebou pumpičku atd?

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 26.04.18 21:09

Ja mam kocarek Roan s nafukovacimi koly. Dvojkombinace do 10000,–. Jezdi v nem uz druhe dite, občas je tam svezu oba. Dost casto pretezuju i kos pod kočárkem. Kola porad drzi, fantasticky odpružuji, kocar je tank, dostává fakt zabrat i v terénu a v lese. Často (několikrát tydne) skládám kocar i do auta (zabere teda hodne místa). Bez jedine vady, bez osoupani. Ja si nemůžu stěžovat ;)

Cuddy
Extra třída :D 14762 příspěvků 26.04.18 21:10

@PajuW Jak, co v zime? Co s nimi ma byt? A pumpicku si nenosim, na co? Kola dofoukneme jednou za cas doma (stejne jako ta kola na jiznim kole).

Medičkaa
Povídálka 12 příspěvků 26.04.18 21:12

My jsme nakonec vybrali kola gelová a jsem s nimi moc spokojená, i když jezdíme teprve dva měsíce, takže třeba se sněhem zkušenost nemám, ale kočár zvládnul už i nějaký ten výlet do terénu, trochu bláta a tak… :D akorát gelovky nenabízejí ke všem kočárům. Já jsem nakonec sehnala kočár, který jsem chtěla s gelovými koly na eshopu kifik a vešla jsem se do 10 000 i když u nás v obchodě s kočárky mi prodavačka tvrdila že k tomuhle kočárku gelovky prostě nedělají.

PajuW
Povídálka 30 příspěvků 26.04.18 21:14

@Cuddy jeden pán psal, že v zimě nafukovací kola nevydrží. :) Třeba my museli na kole dofukovat furt

šnitlík
Stálice 56 příspěvků 26.04.18 21:14

Měla jsem možnost vyzkoušet opravdu různé kočárky a vybrala bych jedině ten s nafukovacími koly - pokud náhodou píchneš, no bóže, manžel, či jakýkoli cykloservis spraví ;-) V ostatních mi to s dítětem na můj vkus hodně drncalo, rachotilo a třepalo.
A jaký? Shodla jsem se navíc s několika kamarádkami, že po nynějších zkušenostech bych už nekupovala tolik propagovanou trojkombinaci. Vybrala bych si hluboký kočár (prostorný, houpací) a potom, až si vše ošaháš a budeš vědět, co ti vyhovuje, lehce dokoupíš sporťák či golfky. Trojkombinace vypadá fajn, ale většinou stejně každý druhý (v mém okolí) dokupuje jiný sporťáček (i já :-D )
Konkrétní značku radit nebudu, každému vyhovuje něco jiného. Výběr je velký, poradila bych, zajít si do obchodu osobně a prohlížet, ptát se a pak…koupit levněji přes net :-D
Hodně štěstí.

selia
Ukecaná baba ;) 1743 příspěvků 3 inzeráty 26.04.18 21:15

Já mám kola se vzduchovými komorami a spokojenost veliká. A klidně bych hledala i dražší, pokud to bude úplně poslední model, skroo vše seženeš z druhé ruky.

PajuW
Povídálka 30 příspěvků 26.04.18 21:17

@Medičkaa to je právě to kdyby nebylo toho že mi někdo doporučí kočárek tak ani nevím, že si k němu můžu koupit gelové kola

jiti81
Kecalka 190 příspěvků 26.04.18 21:17

Já odvozila 2 děti v jednom kočáře - nafukovací kola a nikdy jsme nepíchli a to jako neřidič jsem vše odtahala a odjezdila s kočárem každý den, to bych musela vyloženě jet po skle, abych píchla. Ale já ani nikdy (co si pamatuji)nepíchla ani kolo na jízdním kole…
Taky teď vybírám kočár, a vím, že nechci pěnová kola - rychle se ošoupou a kamarádka nemohla jet ve sněhu, protože se sníh na ně hodně nabalil a kola se netočila.
Nemám zkušenost s gelovými koly- taky budu ráda za zkušenosti.

Cuddy
Extra třída :D 14762 příspěvků 26.04.18 21:17

@PajuW Hele, oni ti lide toho napisi… Zvlast ti, kteri ty zkusenosti nemaji. A pokud musis na kole porad dofukovat, tak si utahnete ventilky nebo poridte nove duse. Pokud se tedy nebavime o zavodnim kole, kde musis mit potrebny tlak. Jestli nafukujeme tak 1× za dva mesice, tak je to moc.

Lidym
Ukecaná baba ;) 2109 příspěvků 33 inzerátů 26.04.18 21:17

Já měla polský kočárek, který odvozil 3 děti a jestli jsme jednou píchli? Ale užil si s námi dost. A ještě jsem ho v dobrém stavu prodala. Nafukovací kola jsou do zimy nejlepší.

Vicky1
Ukecaná baba ;) 1992 příspěvků 26.04.18 21:17

@PajuW zrovna dnes jsme se bavily s holkama o tom, ze hlavne dobra treba nafukovaci kola a odpruzeni, ze jsou pak v kocarku dwticky spokojene a spinkaji, ze to drkotani fakt moc deti nema rado :andel:

šnitlík
Stálice 56 příspěvků 26.04.18 21:20
@PajuW píše:
@Cuddy To je pravda, ale co v zimě? A nosíte si sebou pumpičku atd?

Pumpičku nenosím, kdyžtak dojedu po ráfku :lol: V zimě úplně v pohodě, nebála bych se toho. Píchla jsem za ta léta jen jednou a to minulý týden. Zavezla jsem kolo do cykloservisu, vyměnili mi duši, která už byla zteřelá a jede se dál ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo napadl Kvitovou? Je mu 54 a motá se kolem drog! Jeho anonym se vzdal odměny

Včera večer se objevila zpráva, že policisté údajně zadrželi muže, který je... číst dále >

Zlatá mládež 2 v Indii: Xenofob Mike, glosátor Renato i kulturní šok mezi chuďasy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama