Jaké lehátko pro miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MishellW
Povídálka 21 příspěvků 02.05.18 11:23
Jaké lehátko pro miminko?

Zdravím, sháníme lehátko/sedátko pro miminko. Chtěla bych nějaké, které se dá dát do úplného lehu kvůli zadickum a aby mělo velkou nosnost (aby nám dlouho vydrželo), nemáte prosím nějaké typy? Já zatím našla Tiny Love rocker napper, nemáte s ním zkušenosti? Děkuji :)

Reklama

Reakce:

Limi123
Ukecaná baba ;) 2322 příspěvků 02.05.18 11:49
@MishellW píše:
Zdravím, sháníme lehátko/sedátko pro miminko. Chtěla bych nějaké, které se dá dát do úplného lehu kvůli zadickum a aby mělo velkou nosnost (aby nám dlouho vydrželo), nemáte prosím nějaké typy? Já zatím našla Tiny Love rocker napper, nemáte s ním zkušenosti? Děkuji :)

My mame Caretero Astral, je levne, jde do uplneho lehu. Tech, co jsou opravdu do lehu, je minimum.

Nevyhodou Caretera je pouze tribodovy pas, ale nenasla jsem zadne do lehu, ktere by melo petibodovy.

U prvniho ditete jsem take mela pozadavky na nosnost, ale je to naprosto zbytecne. Jakmile dite zacne lezt (tak cca od 8. mesice), tak uz v lehatku nebude chtit byt a budes ho pouzivat maximalne na krmeni, a to jen do doby, kdy se dite nauci sedet. Takze nosnost 9kg by mela byt dostacujici.

Limi123
Ukecaná baba ;) 2322 příspěvků 02.05.18 11:50

Jo a ten Rocker Napper bych nekupovala, neuvidi z toho ven, tak ho to tam nebude take moc bavit. To leda jako ze by to melo suplovat postylku.

Edit: aha, asi se to i v lehu da udelat tak, aby mimi videlo ven. Takze klidne i ten Rocker Napper. Za me je zbytecne drahy a ma take jen 3 bodovy pas. Ten zacne byt nedostacujici tak v 5, 6 mesicich, dite bude v polosedu prepadavat dopredu. Ale jak jsem rikala, take jsem zadne do lehu s 5 bodovym neobjevila.

Avele
Závislačka 2644 příspěvků 2 inzeráty 02.05.18 12:34

@MishellW Mám doma Tiny love a je super! Dcerku tam dávám vlastně od narození a teď jsou jí 3.5 měs. a stále jí to tam moc baví. :) Už jí to trochu polohuji, aby viděla ven.

Káťa19
Kelišová 6055 příspěvků 37 inzerátů 02.05.18 12:44

V lehatku by melo dite travit malo casu, pokud jde o polohu v leze, tak takovou sluzbu by udelala postylka nebo kos na koleckach.
Tak jestli to neni zbytecna investice :nevim:

Limi123
Ukecaná baba ;) 2322 příspěvků 02.05.18 12:51
@Káťa19 píše:
V lehatku by melo dite travit malo casu, pokud jde o polohu v leze, tak takovou sluzbu by udelala postylka nebo kos na koleckach.
Tak jestli to neni zbytecna investice :nevim:

Nene, neni zbytecna, syn je obcas v lehatku radeji, nez v postylce, ma zase jiny vyhled, i kdyz je to do lehu a hlavne se da to lehatko houpat, kdyz treba jis, nohou. Takze se v klidu clovek naji, v postylce by syn brecel.

MishellW
Povídálka 21 příspěvků 03.05.18 15:18

Děkuji za názory, ještě jsem koukala na to caretero a došla jsem kna tomuhle:
 https://www.bestprices.cz/…tko-sedatko/

To taky vypadá moc hezky :) co myslíte?

Limi123
Ukecaná baba ;) 2322 příspěvků 03.05.18 23:05

S tím nemám zkušenosti, zda jde do úplného lehu?

Jen k tomu Careteru ještě jedna informace - co mi trošku vadí, je, že při zapínání toho pásu musíš ten pásek pokaždé provlékat tím „očkem“ mezi nohama. U lehátka, které jsem měla předtím se to zapínalo podobně jako u autosedačky - vajíčka a bylo to pohodlnější. Ale není to nic strašného… jen otrava, pokud to děláš několikrát za den.

MishellW
Povídálka 21 příspěvků 04.05.18 05:50

Jde do úplného lehu a má 5ti bodovye pase, navice se dá časem. použít i na krmení, protože lze sundavat ten tacek :) jak je to s tím očkem to ale nevím :nevim:

Limi123
Ukecaná baba ;) 2322 příspěvků 04.05.18 10:01
@MishellW píše:
Jde do úplného lehu a má 5ti bodovye pase, navice se dá časem. použít i na krmení, protože lze sundavat ten tacek :) jak je to s tím očkem to ale nevím :nevim:

Tak to je parada, skoda, ze jsem si ho nevsimla driv :-)

browneye
Povídálka 35 příspěvků 04.05.18 10:06

Ahoj, my máme lehátko Jané Fold a je úžasné. Hodně stabilní, kvalitní. Malá ho má ráda. Není vibrační ani hrající, ale vůbec nám to nevadí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Malá vzpomínka na Malou: 12 fotek roztomilé Táni, které jste ještě neviděli!

Říkejte si, co chcete, ale Taťána Malá nám bude chybět! Exministryně... číst dále >

Příběhy amerických vrahů: Ted Bundy byl chytrý hezoun. A také nekrofil a sadista

Minimálně třicet obětí za pouhopouhých pět let. To je statistika jednoho z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama