noční přenášení prosím pora´dte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

monikaZ
Nováček 8 příspěvků 16.08.09 13:15
noční přenášení prosím pora´dte

Ahoj, psala jsem sem asi před měsícem, měla jsem problém se spaním mého ročního syna, v noci se dožadoval častého kojení, cca 2hodiny. Věc jsme vyřešili tak, že jsem ho přestala po kojení dávat do postýlky, spal prostě se mnou a zjistila jsem, že se v noci obejde bez kojení. Prostě spí krásně až do rána, věc je tedy vyřešena já i on se vyspíme. Ale nastal nový problém, co te´d s ním v mé posteli nechci aby spal se mnou, a tak ho zkouším v noci přenést, ale to se okamžitě vzbudí…tak zas přenáším zpět ke mě… no a co stím ? prosím poraďte
Předem děkuji

Reakce:

Eemii
Neúnavná pisatelka 17062 příspěvků 16.08.09 20:27

Ahojda
to mas tezky..pokud nechces,aby syn spal s tebou,tak proste musis vytrvat a nebrat ho tam,dve-tri noci bude rev,ale pak mu to docvakne..alespon na vetsinu deti tohle funguje,chce to proste duslednost a nepovolit..takhle je mu jasny,ze kdyz si zabreci,ty ho vezmes k sobe,tak proc by to nedelal :wink:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 16.08.09 20:34

Můžete zkusit Estvilla (není to to samé, co nechat vyřvat, existuje dost přesný návod)

Ale pokud píšeš že se spolu vyspíte, tak proč to měnit?

Naše příští postel bude 2,5m široká, aby jsme se tam vešli všichni se stávajícími i budoucími potomky :D

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.09 22:26

Ahoj u nás je to to samé s tím, že ho sice přenesu, ale za chvíli chce zpátky.
My jsme ho naučili spát aspoň večer tak, že jsme ho unavily koupáním a tak různě a večer šoupli do postýlky :P . Vydržel křičet asi pět minut a zabral. Po pár dnech si uplně zvyk a nebrečí :-) . Jen když nemůže usnout, tak slyším, že si tam hraje.
Takhle spí od půl osmý asi do dvanácti, kdy chce k nám a to nám stačí aspoň na klidný večer. Ze začátku jsem se moc nevyspala, ale časem jsem si zvykla, i když bych ho to taky ráda odnaučila. Jenže nechat ho křičet v noci, kdy je v paneláku všechno slyšet, nemůžu.
Navíc jak nás vidí v posteli, chce k nám, to i večer. Když tam nejsme, tak jen zakňápe a spí dál. :idea: Možná by pomohlo přestěhovat postýlku.
Tak nevím, to jsem ti moc neporadila, Leňousek.

monikaZ
Nováček 8 příspěvků 16.08.09 23:04

od zakladatelky : taky nemohu nechat malýho řvát, sice jsme v RD, ale máme ještě jedno malé dítě a to bychom jej vzbudili a dva řvouny uklidňovat večer je nad mé síly… :-)
Nicméně, spím s ročním synem a tudíž tatínek musí spát v obýváku… protože jakmile ho přenesu, během pěti sekund se budí… ale u mě v posteli spí fakt paráda… Postýlku nemá smysl přenášet, nebo´t on v ní nebude ani kdyby byla těsně u naší postele… je to prostě vychytralec… u prvního syna to bylo podobně, ale když jsem ho přenesla spal po dobu přenášení i po tom, bez problému tedy… a ze dne na den šel i spát rovnou sám do své postýlky, doufejme, že to bude tak i s tím druhým synek.. dík vám všem za reakce…

BohunkaP
Extra třída :D 14966 příspěvků 17.08.09 14:07

Moniko, já asi budu „nepopulární“, ale podle mne v takovéhle situaci nepomůže nic než důslednost… Prostě se musíš rozhodnout, zda chceš, aby spal sám nebo ne - no a pokud ano, tak holt musí celá rodina vydržet pár nocí křiku a protestů… Každé, i malé dítě pozná, jestli je maminka odhodlaná a nepovolí nebo jestli vyměkne, protože si sama není jistá.

Dalším řešením je samozřejmě počkat, až k tomu samostatnému spaní časem dospěje sám - a on určitě dospěje, jen to třeba bude chvíli trvat…

Nejsem pro žádné drastické metody, dcerku jsme nikdy vyřvat nenechávali, ale je potřeba rozhodnout se a za tím si stát.

Bohunka __________________
Helenka, 27 měs.
27. týden, TP 10/11

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.09 20:38

Taky si myslím, že možnosti jsou v zá:,–(ě jen dvě. Vytrvat i přes pláč nebo ho nechat spát u tebe v posteli.:-))
Nebo zkusit přirazit postýlku k tvojí posteli, sundat bočnici a bude spát „jako“ s vámi, ale přece ve svém.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.09 21:32

Ahojky, mela jsem to stejný a jakmile jsem chtěla dcerku přemístit do postýlky, vzbudila se. Pak jsem ji uspávala na zavinovačce a přenesla do postýlky na té zavinovačce (jako kdyby byla v houpací síti) a normálně spala dál v postýlce na té zavinovačce, nějakou dobu to fungovalo, i když stejně pak v noci nějakým záhadným způsobem skoro pokaždé skončila u nás v posteli :-) jo a nechtěla spát jen v té dětské, až měla svou velkou postel tak se to změnilo, i když pořád chodívá někdy v noci do ložnice dospat :-) Firri

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee zveřejnila detaily veřejné soulože: Budu to dělat s mužem v masce!

Karolína Urbanová alias Daisy Lee sama sebe nazývá nejkontroverznější českou... číst dále >

Nemohou se ani hýbat! Krásná dvojčata (14) umírají na těžkou anorexii

Poslední dobou se objevuje čím dál více případů, které dokazují, jak daleko... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >