Reklama

Proč najednou odmítá jídlo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

CocoChannel
Povídálka 40 příspěvků 12.08.09 13:12
Proč najednou odmítá jídlo?

Ahoj všichni, mám doma 16-ti měsíční holčičku, která mi z ničeho nic začala bojkotovat jídlo. Přitom tak do minulého týdne v pohodě zbodla, co dostala. Teď si ze všeho jen zobne a chce jenom sunar. Tak nevím, co dělat. Mě se zdá, že jí málo ale zase si říkám, že kdyby měla fakt hlad tak snad něco sní. Nemocná není, zoubky nerostou, po očkování nejsme, asi prostě jen nechce. Poradíte mi někdo?

Reklama

Reakce:

Maggie_
Kecalka 154 příspěvků 12.08.09 13:19

třeba se jí začínají klubat stoličky, ty můžou bolet dlouho, než vůbec jsou prstem cítit..
a neboj, hlady neumře :wink: zas to přejde :wink:

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 12.08.09 13:52

u nás to je u zubů…

pehot
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 12.08.09 13:53

Ahoj, oravdu to přejde! Prošli jsme si tím samým cca před dvěma měsíci . Zoubky žádné nerostly, jen prostě vůůůůbec něchtěla jíst. NIC - ani oblíbená jídla ani sušenky 8O . Trvalo to přes týden(možná i dva) a celou tu dobu byla pouze na UM. Pak zas začla normálně jíst. Sice míň než před tim, ale aspoň něco. Teď už zas baští OK.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.09 20:28

Ahoj, Maty má 19 měsíců a přesně v těch 16 taky přestal jíst. Nevím, jak dlouho to trvalo, byla jsem z toho taky hotová, protože do tý doby byl pažravej :lol: !Přešlo to, ale už ne úplně. začal být dost vybíravý hajdalák. Když má hlad, jde do ledničky a chce TODLE ( jako tohle). většinou jogurt nebo sýr. :roll:

PeZa
Ukecaná baba ;) 2257 příspěvků 12.08.09 20:43

Ahoj, u nás je to taky od zubů, kdykoliv má Klára menší chutě, tipuju zoubky a většinou se to potvrdí..Dávám před jídlem Chamomillu a pomáhá :wink:

Euphorbia
Kecalka 268 příspěvků 12.08.09 20:48

Taky tipuju zuby, synovi se teď nejspíš klube další a už dva dny prakticky nejí…jen kojení 2× denně, jogurt a trochu křehkého plátku 8O I své milované banány odmítá.

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 13.08.09 16:00

Holky myslite ze to je zuby?Mala teda od vcerejska nechce nic jist,vubec mi nechce otvirat pusu,kdyz ji dam lzicku tak nez to do te pusy dostanu tak ji zavre a vse tim padem zustane na lzicce a nebo spadne dolu.
Jedine co ji jde je mlicko.
Rezou se ji horni rezaky ale uz jsou videt asi tyden tak tyhle urco nezlobi.

andela 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.09 09:35

To je v poho, náš mladej byl na sunaru defakto do 2,5 let. Pak jsem mu začla dávat obyč mlíko, které pije ráno, v poledne i večer pořád. Akurát jídlu stejně moc nedá.
Až bude mít hlad, tak se nají ;). Už s tím mám 3,5 leté zkušenosti :D. A už to ani neřeším ;) dobrovolně hlady neumře neboj :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >