Nočník, jak na to

2.7.13 11:18

Nocnik-jak na to

Holky, dceri je 20 mesicu a nechce na nocnik, nechci ji do toho uplne nutit abych ji to neznechutila, ale uz by si mohla rict, ne :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25233
2.7.13 11:19

@kopretinka87 zkus jí rovnou učit na záchod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7797
2.7.13 11:23

Syna jsem v tomhle věku už začala dávat na záchod. Koupili jsme mu dětské prkýnko s kachničkou - jeho nejoblíbenější zvíře a vždy jde za kačenkou udělat a-a :mrgreen:. Zkus na ni jít takovým nějakým fíglem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.7.13 11:28

Prkynko jsem taky koupila a ani nahodou na nem nechce sedet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7797
2.7.13 11:32

@kopretinka87
Tak v tom případě bych počkala :nevim:. Syn bude mít v létě dva roky, ale taky je pořád na plenách, i když na záchod párkrát za den jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13828
2.7.13 11:34

Dceři je 22m., odmítá nočník i záchod. Takže jí nechávám být, usoudila jsem, že na to ještě není zralá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.7.13 11:35

A co takhle interaktivní nočníky?
U nás vede ten od Fisher Price. Můžu ho maximálně doporučit :palec:
Kluk se nám na nočňajz dokonce i těšil, a to k němu měl z počátku strašnou averzi :potlesk:
http://www.hrackarna.cz/…-110839.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
328
2.7.13 11:36

A to začínáš s nocnikem az ted? nebo uz si to zkousela dřív?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7797
2.7.13 11:37

@VelitelkaRoty
Hele a jak to děláš, když jedeš někam mimo domov, nebo jsi někde jinde? To ten nočník bereš pořád sebou? Já právě nechtěla nějakou takovou,,vymoženost", aby mi malej dělal a-a :mrgreen: i jinde než doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.7.13 11:40

Heleď, měla jsem stejný obavy, ale kluk byl až moc rozumnej a takováhle situace u nás nenastala :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.7.13 11:42

@gemmy uz od roka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13828
2.7.13 11:42

@VelitelkaRoty tak učení na nočník jsem totál zazdila tím, že po vykonání potřeby hrál - odmítala na něj chodit. I po vytržení té hrací věci na něj nesedne, a ani na jakýkoliv jiný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.7.13 11:44

@verjanku nocniky mame i u babicek nebo ho beru seboui i kdyz jdeme na zahradu ale proste tam nechce sedet..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2823
2.7.13 11:47

Holky chtěla bych malého na něj zase začít dávat. Kdy ty děti tam ze začátku posazujete? Po vyspání je malý protivný a radči leží s námi v posteli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2901
2.7.13 11:47

@kopretinka87 U nás synovi za každé vyčůrání na nočník něco skřítek dal za okno. 5 lentilek nebo něco co má ráda. Malý chodil jak o život. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat