Reklama

Norsko v létě s batoletem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

astoret
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 15.12.16 11:15
norsko v lete s batoletem

Ahoj,

radi bysme v lete do Norska, mate tip na oblast a ubytovani? pojedem s rok a 7 mesicni holcickou, radi bychom delali vylety, chceme za prirodou, nejake malebne severske mestecko. udelat vylet k mori, do vetsiho mesta..manzel by rad zarybaril, kdyby si udelal listek..

nejspis bysme leteli do osla a odtamtud se dopravili jinam s tim, ze par dni na Oslo..nebo napadlo muze priletez do danska a odtamtud trajektem di norska.

mate to nekdo procestovane, co byste doporucili?

Reklama

Reakce:

astoret
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 15.12.16 11:28

Dost by nas zajimaly Lofoty

Premek_Orac
Závislačka 4204 příspěvků 15.12.16 11:53

@astoret Sever je nádhera. Chce to ale nejéně dva týdny volna. S malým dítětem bych být vámi půjčil malé obytné auto (vestavbu) a spal buď nadivoko nebo na stellplatzech. Paradoxně to díky drahému severu nevyjde na víc než řešit ubytování na místě… a když s sebou vezmete základní potraviny a budete dokupovat jen to, co budete potřebovat čerstvé, tak je to další úspora.
Jsem ochotný platit dost za kvalitní jídlo, ale na severu dáte 400, korun za polívku v bufáči a to mě eda nebere. Takže tam se ze mě stává dost,,paštikář" :-).
Jinak cestopisů je všude dost, krásný napsala nějaká holka, co to jela na motorce a měla opravdu dobře poskládanou trasu. Něco o tom je zde: http://zen.e15.cz/…orce-1115493

Capelucita
Extra třída :D 14397 příspěvků 15.12.16 13:36

Lofoty jsou nádherné!!! Jen mi přijdou od Osla dost daleko při cestování s mrnětem. To obytné auto by vám řešilo spoustu věci, fakt dobrý nápad.

Hobitka
Závislačka 3035 příspěvků 15.12.16 14:02

Norsko je cele krasne, tam se fakt skoro nemuzete splest. Ale jinak moc neporadim, projezdila/procho­dila jsem ho skoro cele krom Hardangerviddy, ktera na me jeste doufam ceka, ale s batohem na zadech. Z Osla me napada Jotunheimen a udoli reky Otta, tam bylo krasne. Bylo tam i dost kempu v peknych mistech, ale my spali navolno… Lofoty, Vestraly nadhera, ale to uz mi prijde s batoletem trochu narocnejsi.

astoret
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 15.12.16 15:03

Super napad s tim autem! ano, draho tam je, manzel se uz tesi ze bude chvili zit jako „zalesak“, taky se mi nechce utracet za potraviny, restaurace, max jidli pro dite, my se nejak uzivime :) chceme si uzit krajinu, dik za tip s obytnakem

Ne.llaaa
Kecalka 119 příspěvků 16.12.16 10:51

Nosko je krásný, byla jsem tady s mužem na rybách a i jsme toho kus prošli a určitě tam chci ještě zavítat. :potlesk: :palec:

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 729 příspěvků 17.12.16 20:45
...

Pozor, Noři kradou děti!

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33071 příspěvků 1 inzerát 17.12.16 20:48

@astoret my tam kupovali ryby a ty pak pekli nad ohněm jako špekáčky.

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33071 příspěvků 1 inzerát 17.12.16 20:49
@Tecumseh píše:
Pozor, Noři kradou děti!

hned na hranicích

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama