Nosítka jiných značek

6.4.17 23:18

Nosítka jiných značek

Ahoj, nechci žádnou konkrétní radu ani zatim zadne nositko nemam, ale zacinam po nich pokukovat a tak jsem procitala ruzne diskuze a vsude ctu jen o nositkach typu Manduca, Tula, Liliputi atd. ale co ty ostatní nositka a klokanky? Proč se tedy vubec vyrábí a kdo je kupuje když to je pro děti tak špatné??? Používáte vubec někdo nejakou klokanku nebo jine nositko no name znacky? ???? omlouvam se bez diakritiky pisu z mobilu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14267
6.4.17 23:34

Ja mela obycejne nositko, usite od svadleny, zadna znacka, ale nosila sem v nem syna od asi 6 mesicu a na kratsi vzdalenosti, kdyz se mi vylozene nechtelo tahat kocar, na delsi prochazce by mi asi upadly zada :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4877
6.4.17 23:44

Já mam ergo nositko love&carey, nebo tak nejak se to píše a super :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4877
6.4.17 23:45

A klasický mei tai taky nebylo špatný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3302
6.4.17 23:50

Proč se vyrábí cigarety, když všichni vědí, že škodí zdraví? Proč se vyrábí a prodávají pasivní chodítka, hopsadla do dveří, boty na vysokých podpatcích, fastfoodová jídla…?
Prostě někdo to vyrábí, aby vydělal peníze, někdo to kupuje, protože mu to z nějakého důvodu vyhovuje, třeba ani neví, že to není zdravé, nebo to neřeší, protože je to prostě levnější, líbí se mu to designově… A když jsou kupci, tak proč by výrobci nevyráběli a připravovali se o zisky?

A vůbec nejde o značku, jde o ergonomii. Můžeš mít klidně perfektní ergonomické nosítko ušité podomácku nebo od nějakého malovýrobce z Fleru. Ostatně spousta těch „renomovaných“ značek právě takhle začínala. Naopak spousta velkých značek vyrábí příšerná visítka a lidi jim věří právě proto, že „značka“ a že ti by přece nemohli prodávat něco škodlivého - třeba Chicco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2389
7.4.17 01:27

@Pajulka2 ja mam treba manducu a nejaky cas jsem na novorozence vyuzivala i caboo. spokojenost naprosta s obema.
bohuzel ta visitka se vyrabi a koupi si je lidi bud proto, ze jsou vyrazne levnejsi anebo proto, ze jsou totalne neznali a neinformovani. podle me hodne lidi koupi takovou tu silenou klokanku, protoze si rikaji, jak je super, ze ponesou mimco a ono bude koukat do prostoru mezi lidi a bude mit krasny vyhled. no, uplne spatne :roll:
nechapu, ze v dnesni dobe si na netu neprectou neco k tematu, zvlast kdyz tu jde o zdravi malych deti.
me jednou zastavila tehotna pani v obchode s detskymi vecmi, ja mela syna v manduce a ona se ptala, jak mi to vyhovuje, ze se chysta pro miminko koupit chicco nositko. vysvetlila jsem ji proc je to spatne a ona koukala jak puk, ze by ji to vubec nenapadlo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
7.4.17 06:23

.My máme babyvak a teda mimčo v tom moc být nechtělo, takže s nosítkem stále ještě váháme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30569
7.4.17 06:41

@Petussska bsbyvak neni idealni a neni dnes uz moc doporučován nositko je o něčem jiném…

K věci ja měla ILove mum do cca roka a půl dítka a za ty peníze spokojenost, teď jsem si nechala ušít batoleci…a i když moc uz nenosim někdy se hodí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3233
7.4.17 07:04

My měli taky babyvak. a byli jsme moc spokojení. ale je to trochu o něčem jiném…

měla jsem i nosítko - poděděné. i když jsem brzy zjistila, že je špatné, tak vzledem k tomu že jsem ho tam dávala když už byl trochu větší a byl tak všehovšudy párkrát na 20 minut, tak jsem to neřešila. nicméně u druhého jsem ho normálně flákla do popelnice:)

takže ano, i noname ergonomická nosítka jsou. jen nemají jméno, obchody je neberou a tudíž se neprodávají. to ale neznamená, že jsou špatné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7495
7.4.17 07:40

@Pajulka2 ja mám amazonas. Firma vyrábí spíš šátky, ale má pár nositek ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21926
7.4.17 08:37

Ja jsem nosila jen párkrát, když nebyla možnost kočárku. Syn naštěstí kočárek snášel dobře a nebulel v něm. Chová a nosí se ale rád i teď.
Nosítka se hodně rozšířila, ale spousta žen si myslí, že si stačí mimino dát do nosítka a jít. Vyvrácené hlavičky neřeší. Skoro mám chuť jim říct, ať to dítě netrápí, ale je to jejich věc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
658
7.4.17 08:52

Za mě babyvak naprosto super úžasná věc! Měla jsem mimčo předčasně narozené, dávala jsem ho do vaku i s rychlozavinovačkou. Krasně tam usnulo a pak stačilo jen položit do postýlky a pomalu se z vaku vysunout. Neměla jsem možnost aby mi někdo poradil který šátek, jak vázat a podobně s nosítkama stejně. Když mimčo spinká tak ho na sobě nechci nosit celé odpoledně, vyvyzovat se z šátku je moc složité a co vím od kamarádky malou jí to jen vzbudilo. Babyvak sice vydrží jen na krátké období a také bych ho nedoporučovala tomu kdo má velké mimi, ale zavrhovat ho to ne. Já na něj nedám dopustit. Z nosítěk určitě jedině ergonomické.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 15:57

Záleží také na ceně. kolik chcete investovat a také zda byste chtěla mít jen jedno nosícto na celé nosící období či jen na pár měsíců a potom zase jiné, nebo jich mít víc. Já jsem pro rostoucí a jedno nosítko za celé období. Měli jsme šátek, ale proto že jsem v něm nosila jen já, zatoužili jsme po nosítku, ale měla jsem krásného duháčka od LennyLamb a nechtěla jsem ho pustit do světa. Náhodou mi kamarádka půjčila nosítko VeKa a úplně jsme si ho zamilovali. Z finanční situace, ale i z toho důvodu že jsem nechtěla šátek prodat. jsem si nechala ušít rostoucí nosítko Veka právě z našeho milovaného šátku a druhou půlku jsem prodala, vyšlo mne tedy nostíko na 250,–.Je od 4 měsíců do 4 let. což je úúúplná paráda. Za nás musím moc doporučit, teď dcera má 11 kilo a na zádech ji skoro necítím. Mrkněte na VeKa nosítko na fb. :* :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama