Nosítko - jaké koupit, prodává někdo?

3.4.17 07:42

Nosítko - jaké koupit, prodává někdo?

Ahojte holky. Prosím o radu, protože se v tom vůbec neorientuji. V listopadu se nám narodí miminko a starší chlapeček bude mít v té době rok. Takže jsem přemýšlela o koupi nosítka pro mladší, abych se mohla zároveň věnovat i staršímu :D. No ale vůbec nevím jaké. Víděla jsem někde i novorozeneckýma vložka, že by šlo dát do nosítka i miminko hned po narození, což by mi vyhovovalo nejvíce. O šátku nějak neuvažuji, představa, že bych to pořád navazovala a ještě ke všemu i na ven na bundu, no nevím :roll:. Z mojeho pohledu mi přijde nosítko praktičtější. Poradíte jaký typ nosítka koupit? Nebo pokud máte přímo některá na prodej? ;)
Díky moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5740
3.4.17 07:49

Řešila jsem také, abych mohla do nosítka dát miminko od narození.
Novorozeneckou vložku jsem nechtěla, protože ta prý často nesedí a mimčo v ní není pohodlně.
Došla jsem po studiu nosítek a konzultacích k výběru nosítka Storchenwiege nebo novinky od Ergobaby - typ Adapt.
Nakonec jsem se rozhodla pro Ergobaby adapt, je totiž vhodný pak i pro větší děti a zatím jsem moc spokojená.

https://www.feedo.cz/…ositko-grey/?…

Příspěvek upraven 03.04.17 v 07:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69511
3.4.17 07:53

@Marketkr Chápu, že se necítíš na šátek, jen tedy opravím jednu zásadní blbinu - ani šátek, ani nosítko se nedává na bundu, ale vždy pod ní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 08:02

Používám manducu. Na obě děti prakticky od třetího tydne - s novorozeneckou vložkou ;) kluci jsou ale oba větší a krasne drželi hlavičku uz nějakých 14 dni po porodu. Moc si neumím představit tam hned dávat třeba drobnou holčičku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
129
3.4.17 08:09

Mám haipa daipa vak, super..mam 2 vel. S a M, uz nevyuziju. kdyby nekdo mel zajem:)tady je video:
https://www.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
3.4.17 08:17

Ahoj, jsi na Facebooku? Pokud ano, tak se zaregistruje do skupiny Nosime děti a tam najdes vse potřebné a da se tam i koupit použité nositko. Já mela na novorozenou dceru Caboo a pak Manducu, v te nosim doteď (dcera ma 8 měsíců a 9 kilo). Omluvte hacky a čárky, pisu na tabletu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16464
3.4.17 08:29

Na satek se neciti spousta maminek a potom zjisti, ze to nic neni… Idealni je od narozeni opravdu satek, detatko je tam krasne schoulene, nikde nic netlaci, je to pohodlne. Mam satek i nositko, nositko pouzivam od 5ti mesicu a mam ceske nositko kibi - je super. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3603
3.4.17 09:27
@j.a.n.i1 píše:
@Marketkr Chápu, že se necítíš na šátek, jen tedy opravím jednu zásadní blbinu - ani šátek, ani nosítko se nedává na bundu, ale vždy pod ní.

Proč vždy pod bundu? Jsou maminky, co nemají nosící oblečení a i v zimě nosí dítko přes bundu. Jako je lepší mít dítko hned na sobě, ale nepřijde mi to jako zásadní blbina, když je mimčo přes. Taky jsem měla v zimě na horách dceru párkrát v šátku přes své oblečení. Maličká chtěla koukat a kdybych ji zababušila pod nosící bundu, tak by nic neviděla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3603
3.4.17 09:30

@Marketkr od narození se dá použít již výše zmíněné Storchenwiege nebo ještě i Bondolino, to mám doma já, ale malou jsem tam dala až jak měla 3 měsíce, do té doby jsem nosila v šátku. Nejprve mi šátek připadal jako naprostá šílenost, ale teď na něj nedám dopustit. Mám doma 3 šátky a jsem za ně moc ráda, malá se ráda nosí a dokonce občas nosím i staršího synka, který bude mít za pár dní 4 roky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69511
3.4.17 09:37

@michee Tak jelikož zakladatelka hledá něco pro novoše, tak mi to jako zásadní blbina tedy přijde… jasně oblečený dvouleťák je něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 10:03

No uprimne ja nejsem zrovna nosici typ matky. A hodnekrat jsem videla miminka pres bundu, tak me prave zarazilo, ze je to blbina. Potrebuji nositko vicemene na doma abych mohla,,poletovat,, za starsim. Ale pokud bude mensi spat, nosit ho nebudu. Takzr pro me predstava, ze bych satek navazovala desekrat denne, no nevim. Kazdopadne dekuji vsem za rady a na vsechno se kouknu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 10:06

My jsme používali manducu od asi 2 týdnu s novo vložkou, než jsme pak přešli na šátek :) :) teď mám Nosítko k prodeji, kdyby jste chtěla více, tak se klidně ozvěte :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2077
3.4.17 10:11

@Marketkr Ale on ti tam usne a když ho vyndáš, tak ho to vzbudí :D - tak ty první 3-4 měsíce skoro určitě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 10:23

@selia no zalezi na miminku ????… A potrebovala jsem poradit s vyberem nositka… Jinou radu nepotrebuji :) dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 10:31

@Mia. Prcek poslete mi do zprav vice info? Cena fotky nazev… A prodavate i s tou novo vlozkou? Dekujiiiii :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama