Nosítko BeLenka Mini

75
5.6.21 19:47

Nosítko BeLenka Mini

Ahoj,

ráda bych vybrala nějaké nosítko pro miminko - vhodné od narození.

Zatím se mi nejvíce zamlouvá BeLenka Mini. Máte s tímto typem osobní zkušenost? Jste spokojené, nebo vám na nosítku něco vadí?

Případně jaké nosítko doporučujete? (Prosím uvést konkrétní typ, ne pouze značku.)

Prosím nedoporučujte mi šátek, opravdu sháním nosítko :-)

Mockrát všem děkuji,
L.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64269
5.6.21 20:12

@Lenkochod mám pro chlapa Noigu maggion a je super.. Jednoduchá obsluha, rostoucí atd.. S belenkou nemám zkušenost.. Zkus spíš nosici skupiny :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
5.6.21 20:57

BeLenka ma na me mekky bederni pás, zamilovala jsem si Monilu Uni, nosim v nem malou od 2 měsíců. Ale delaji i Monilu start od narozeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
606
5.6.21 21:06

Mám zkušenost s Be Lenkou4ever. Mini je docela nová záležitost. S 4ever jsem byla maximálně spokojená. Jednoduché nastavení, měkké, poddajné, v pračce pratelné nosítko :palec: Nevýhoda je, že prakticky je nositelné tak do 10 kg a vel. 86, což měl syn v roce. Jak má hodně měkký bederák, tak se některým maminkám pod těžším dítkem prý láme. Ten měkký bederák taky není pro každého, některé ženy preferují tvrdší. Kupodivu má Mini bederák více prošitý a tedy i pevnější než 4ever.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
5.6.21 21:26

@Dinomama naprosto souhlasím. Nejlepsi je si to vyzkoušet, kazdemu sedne neco jineho 🙂 ja mam dceru 11kg a v Monilu uni ma jeste dost volnosti na zvětšení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
7.6.21 21:38

Určitě je lepší si nositko vyzkoušet. Doporučuji stránky (+ eshop a půjčovnu) www.vhadru.cz majitelku znám osobně a vždycky dobře poradí. Já sama jsem už vyzkoušela možná i víc jak 40 nosítek, takže vím o čem mluvím. :) :) :) :)
Já jsem si koupila Neko switch baby - ma tvrdý bederní pás a je od narození. Za me jedno z nejlepších nosítek od narození. Nebo potom byla skvělá i polovazaci
Fidella, ale to vázání ne každému sedne (navíc je reálně pouze do půl roku)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat