Nosítko - jak se obout?

2438
1.2.16 23:24

Nositko - jak se obout?

Mozna vam to bude pripadat jako hloupa otázka a budete si při ni klepat na celo, ale ja jsem to fakt nikdy nevymyslela :oops:
Nosim momentalne uz druhé ditko, mam manducu a caboo, ale to není moc dulezite. jde mi o to, ze fakt neznam způsob, jak sama sobe obout boty, prip. jake si poridit. prcek ma tri mesice, takze pevny ještě moc není, ale vetsi dite mi pak zase prekazi. bydlime na vesnici, obvykle nosim nejake kecky ci trekove boty, ale ty tkaničky… :roll: mimco mam na brise, vysvihnu nohu nekam na botnik ci radiator, on tam na pul visi, ja to stejne zavazu na prd. a když se mi pak boty rozvazou nekde v terenu, je to moc prima. ohnout se az dolu samozrejme nemuzu vůbec. abych se obula a pak sla do obyvaku pro dite tez reseni není, v predsini ho nemam kam polozit. v lete a na jare samozrejme nejake lehci nazouvaci botky ci zabky, ale ted??? jak to delate nebo jake mate boty? a to uz je aspoň za nami obdobi snehuli, to taky byla lahůdka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5569
1.2.16 23:29

No já se nejdřív obuju a pak teprve vážu dítko do šátku. V chodbě mám lehátko abych měla kam kluka odložit a nechodila si v botech po bytě. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
barakaaa
1.2.16 23:31

Taktez jsem hazela nohu nahoru a pokrcila, utahla poradne. Byl to vzdy akrobaticky kousek. U Manducy jsem vyuzivala tu kapucku na hlavu, aby nepadala. Jo a vse rychle…pak i v drepu, holt chvili byla poloha vselijaka…Take trekove… Jsi mne rozesmala, uplne se vidim, jak jsem to resila tez :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Tunrida
1.2.16 23:33

Tak se nejdřív obout? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
2438
1.2.16 23:39
@Tunrida píše:
Tak se nejdřív obout? :nevim:

njn, jenze my mame pidi předsíňku, proste tam nemam kam malého polozit nebo dat lehatko. navíc mezitím ještě ustrojuju dvouletaka, který se mi tam mota. vracet zpatky se nechci, pac bych si tam samozrejme našlapala na koberec :nevim: @barakaaa dik, jsem rada, ze nejsem sama :lol:
když je okolo manzel, pouzivam ‚zavaz mi strevicek‘ :mrgreen: ale většinou jsem s dětmi proste sama, ze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
1.2.16 23:40

@peta81
nemate houpaku nebo sedacku? ze bys si ho dala hned za dvere predsine a pak se pro nej jen natahla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
1.2.16 23:42

@peta81 Tak nejdřív nachystat staršího, ten počká na chodbě, pak obout boty, pak hodit malý na sebe a jít. Bych si radši trochu našlapala, než páchat takový harakiri. Nebo si boty vždycky otři a nenašlapeš si.

• Nahlásit
  • Citovat
350
1.2.16 23:48

No a co jít ven s kočárkem? :D Ale jinak bych se nejdřív obula.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16985
1.2.16 23:50

Ted uz chapu, proc jsem odmala myla boty kazdy vecer pro celou rodinu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
barakaaa
1.2.16 23:52

Jeste me napadlo. Starsimu ditku jsem pak poridila navleky, obouvalo se doma…klouzalo to, zabava. Mela jsem prostor dokoncit zbylou operaci :). Klidne bych ale ditko (co se nosi) polozila i na deku (dokud neutika zpet do bytu), dala do vajicka - autosedacky (jestlize uz z legrace utece, ze)nachystala se a pak jej vzala. Opravdu mi spis prislo, ze jde o mou rychlost…abychom nevysli upoceni. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
2044
1.2.16 23:53

@peta81 já jsem si kvůli tomu koupila zimní boty na zip a botasky nazouvám dlouhou lžící :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
1.2.16 23:59

Botasky si nechávám zavázaný pořád, jen zvednu nohu, abyhc si tam upravila jazyk, a jinak když to jde, tak chodím v crosskách, pokud je nad 5st, a neprší, tak crossy :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2438
2.2.16 00:20

Tak dekuji vsem za napady ;)
s kocarkem samozrejme taky nekdy jezdime, ale nositko je proste super.
otrit boty, tady u nas v tomhle pocasi mam bahno az skoro za ušima, napochodovat v nich do obyvaku, to proste ne-e :)
návleky - to budu fakt jak magor :lol:
dlouhou lzici mam taky, ale asi mam blbe boty, neobuju je proste zavazane :cert:
crocsy, ano nosim tez, ale ted ještě teda ne :D
jsem tajne doufala, ze budete mit nejaky zazracny tip jak na to.
ono je to proste všechno spatne :lol: nez se oblecu ja, kluka, mimino, mezitím nacpat do nosítka, vzit psa, micek, voditko, nezbytne auticko a dinosaura, se vypravujeme hodinu :roll: no, a ještě do toho tam balancuju s tema botama :lol:
asi budu muset nekam teda dat prcka za ty dveře, to bude asi nejjednodussi. nebo mozna sehnat boty na suchace…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5569
2.2.16 00:57

@peta81 Naučte psa zavazovat tkaničky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2438
2.2.16 01:39
@Heivka píše:
@peta81 Naučte psa zavazovat tkaničky :mrgreen:

napadla me varianta, ze potrapim toho dvouletého a naucim, at mi to zavaze :lol: ale mas pravdu, nas labrador to asi zvladne lepe :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama