Nosítko, jakou značku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
valinkka
Stálice 77 příspěvků 04.11.14 10:52
Nosítko jakou značku

Vybrat? Dítě ma 15 měsíců, 9,5kg. Potřebuji rychle koupit, nemám zkušenosti. Chci kvalitní a aby v něm dítko vydželo i když bude větší. Jsou nějaké váhové kategorie?

Nejnovější recenze z kategorie Nosítka

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
J3nie
Závislačka 4047 příspěvků 04.11.14 10:54

@valinkka Manduca :palec:

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 04.11.14 10:59

Manduca, Beko, Ergo, Kibi… ono je nejlepší to vyzkoušet, protože na každou postavu sedne jiné. Jinak všechny jsou zhruba do 18kg

tweetydee
Neúnavná pisatelka 19976 příspěvků 04.11.14 11:05

Manduca už bude pro 15 měsíční docela malá, spíš kibi nebo nějaké batolecí

dariB
Stálice 69 příspěvků 04.11.14 11:10

Pro větší děti si myslím, bude lepší rovnou krosna např.: http://www.outdoorkids.cz/?…
Ono záleží pro jakou příležitost to potřebuješ. Když jdu třeba s malou na delší výlet, tak mi vadí, že k nosítku musím brát ještě tašku nebo batoh navíc, protože nemá kapsy, kam bych dala aspoň svačinku a plínku.
Jinak pro kratší výlety nebo když mám kočár, tak jsem spokojená s Manducou, kamarádka s Babybjorn.

Turante
Závislačka 2777 příspěvků 04.11.14 11:12

@valinkka My máme KiBi a spokojenost :-)

Shield-maiden
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 04.11.14 11:14

My taky KiBi a spokojenost veliká

Any11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.14 11:19

@valinkka Myslim, ze kibi bude fajn nebo treba tula toddler, pripadne skaldino.

Manduca, ergo, beco uz budou podle mne 15m male.

tweetydee
Neúnavná pisatelka 19976 příspěvků 04.11.14 11:38

Krosnu bych nebrala, je těžká sama o sobě, plus váha dítěte… navíc si myslím, že ta poloha v ní musí být dost nepohodlná

Any11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.14 11:41

Ja bych taky krosnu nebrala, ona je sama o sobe dost tezka.. pohodlna je mozna pro vetsi deti, ale 15m bude jeste hodne spat.

A babybjorn prosim nebrat, to neni ergonomicke noseni.

lllucie
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 04.11.14 11:58
@Anielka píše:
Ja bych taky krosnu nebrala, ona je sama o sobe dost tezka.. pohodlna je mozna pro vetsi deti, ale 15m bude jeste hodne spat.A babybjorn prosim nebrat, to neni ergonomicke noseni.

ja myslim ze uz ano - ta nejnovější - viděla jsem o vikendu na smichove a mela tu spodní čast, ve krere mimi sedí uplne stejnou jako manduca…vypadala proste uplne jinak nez ta stará baby bjornka… Schválně mrkněte akdyztak me opravte, pokud se pletu.

Any11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.14 12:03
@lllucie píše:
ja myslim ze uz ano - ta nejnovější - viděla jsem o vikendu na smichove a mela tu spodní čast, ve krere mimi sedí uplne stejnou jako manduca…vypadala proste uplne jinak nez ta stará baby bjornka… Schválně mrkněte akdyztak me opravte, pokud se pletu.

Ono to neni jen o siri mezi nozickami.. ale i o zbytecne pevne zadove operce, takze tam dite nejde poradne podsadit, takze ty deti nemaji zakulacena zada. (Plno nositek se dnes tvari jako ergonomicke, ale nejsou.)

A rozhodne zadne nositko, ktere dovoluje nosit celem ven, nikdy nemuzu odsouhlasit - a to mluvim i novem ergobaby.. :)

valinkka
Stálice 77 příspěvků 04.11.14 12:32

Já chci na nošení sem tam, ne na dlouhé pochody. Se staršími dětmi jezdím na kroužky a nosím malou pořád na rukách a jsem uštvaná za celý den. Sice už chodí sama, vystoupit z auta šup na ruce, rychle dítě dát na kroužek, šup zpatky, druhé odvézt na další a tak dokola celý týden. Kočárek to neřeší a krosna asi taky ne, myslím, že to nosítko by bylo fajn, ale opravdu kvalitní jak pro mě, tak pro dítě. Zkusit nemám kde, bydlíme na malém městě. Kde jsou nějaké prodejny na moravě, neví někdo? Zlín? Brno? Hodonín? Uh. Hradiště?

lucky.girl
Ukecaná baba ;) 2363 příspěvků 04.11.14 12:49

@valinkka Kibi

janicka.ocet
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 04.11.14 12:50

Manduca je malá pro takto staré dítě anebo brzy bude. Super je Kibi anebo Ergo.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Grossová přišla o ňadra: Lékaři jí zřejmě odeberou i dělohu a vaječníky

Šárka Grossová (39) má za sebou náročnou operaci a dost možná ji čeká další.... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >