Nosítko MEDLEY TOBI

6337
25.6.08 17:50

Nosítko MEDLEY TOBI

Ahoj holky,

od rána si lámu hlavu nad různými nosítky pro větší prcky.
Vím, že diskuzí je plno, ale o tomhle nosítku jsem nic nenašla, tak jsem se rozhodla založit diskuzi.
Narazila jsem na nosítko Medley Tobi, nemáte ho prosím Vás některá?
Zajímalo by mě, jak se nasazuje i s takhle větším dítětem, je to pohoda?
Vím, že Manduca by byla určitě lepší, ale jako stojí docela dost v porovnání s Tobi…

Děkuju moc za jakékoli postřehy, Lucka a Onďa :wink:

tady ještě odkaz:

http://www.rajmaminek.cz/…ositko-tobi/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8793
25.6.08 18:36

Luci no obávám se že moc odezev nebude, to nosítko je na trhu ještě kratší dobu než Manduca a tak si ho budeš muset otestovat nejspíš sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6337
25.6.08 18:39

tulenice díky za odpověď :wink: , ikdyž jsi mě moc nepotěšila :?
Třeba se někdo ozve…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.6.08 06:37

Konkrétně tohle nosítko zkušenost vůbec nemám, ale od této značky jsem si nechala loni zaslat nosítko mei-tai. Bylo ale tak neergonomicky udělané (bylo by to trápení jej používat), že jsem ho musela poslat zpět.

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
8793
26.6.08 13:59

Luci nemáš zač, ale co ti vlastně brání se s prodejcem domluvit na vyzkoušení, já to sice s manducou riskla (a jsem spokojená), ale to už byly diskuze o manduce v plném proudu. Ještě před 2 týdny to tvoje nosítko v nabídce nebylo - bylo avízo že bude, ale nedalo se koupit, je tu fakt hodně krátce…
a co tohle? je levnější, já volila manducu pro větší variabilnost ale není to prý taky špatné.
http://www.nejenprodeti.cz/index.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6337
26.6.08 14:45

Tulenice, na to Patapum jsem taky koukala, ale to už bych fakt radši zainvestovala Manducu, tech 800, co je rozdíl už mi nepříjde tak hrozný…
Ale zkusila sem to a objednala jsem TOBI, tak uvidíme, dám pak určitě vědět :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama