Poradna o zdravém nošení dětí
Iva Gondeková
Ahoj maminky i tatínkové, milionkrát otevírané téma, ale pro přehlednost a aktuálnost dělám novou diskuzi. Vybírám nosítko od narození, prosím o vaše zkušenosti. Šátkování se mi neosvědčilo, šátek byl strašně dlouhý, bylo mi v něm vedro a celkově jsem spíš pro rychlé upnutí nějaké klokanky. Dítě budu nosit převážně já (drobná postava) a dokud bude dítě drobné, na větší dítě už používám krosničku.
Poradíte mi prosím, s čím máte dobrou zkušenost, aby to bylo příjemné na nošení, na užívání, zdravé pro miminko, nebolela z toho záda.
Najdi si ve svém okolí prodejnu nosítek ( většinou ty s bf obuví nějaké mívají) tam si můžeš pohodlně odzkoušet různé druhy, které vám budou vyhovovat..a hlavně ti pomohou dítě správně usadit a nosítko seřídit.. případně je na fb skupina nošení dětí, kde ti poradí, případně se můžeš domluvit s někým na ozkoušení
Já mám doma tuto a nemůžu si ji vynachválit
https://www.nejbaby.cz/…blue-toffee/
Dcerka má teda už 2 roky, ale když se chce jen nosit a já už nemůžu tak ji do něj dám ještě teď.
Já mám nosítko Be Lenka a super
nastavim na sebe i na partnera.