Nosní mandle + zkušenosti

172
10.3.17 09:54

Nosni mandle+zkusenosti

Ahoj mamminky, prosim jen ty co na nich s ditky byly…Děkuji

Jak dlouho jste byli hospitalizovane s detmi? zajistovali diteti zilu pred vykonem a kdy? Pustili vas domu v den operace nebo az na druhy? nastup den pred operaci? propusteni den po operaci?
Moc děkuji za zkusenosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

kdochcekam
10.3.17 09:59

AHoj, s prvním jsem byla v Břeclavi, tam první den příjem, druhý den zákrok, třetí den domů. Úžasný přístup všech, měli jsme nadstandard, takže jsme byli spolu sami. Se zajištěnou žilkou se mi vrátil až ze sálu.
S druhým Brno, nástup ráno, večer odjezd domů. Sestry naprosto laxní, já problém neměla, ale po narkóze některé děti panikařily a sestrám to bylo jedno, bezradné maminky zápasili s dítětem aby si nevytrhly kanylu a sestry kroutily hlavami…otřesné. Naštěstí nebyly komplikace a jeli jsme večer domů.

• Citovat
  • Upravit
10.3.17 10:04

Zákrok mandlí trvá jako u kýl, první den nástup, druhý den zákrok, třetí den domů. Je to rychlé. Spíš by mě zajímala účinost, protože mě ani mým sourozencům, ani dvěma kamarádčiným dětem to nakonec nepomohlo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21893
10.3.17 10:05

Ostrava. Předoperační vyšetření den před dopoledne. Pak domů a ráno v 6.30 nástup. Dali mu sirup na oblbnuti, odvezli, tak za 30 minut byl zpátky, max.45. Uspali ho maskou myslím a napichli to až potom. Po převozu na pokoj se tak po 30 minutách vzbudil a už neusnul. To bylo tak 9h. Ve 12 byla první kontrola, vyndali kanylu, ve 14 h druhá kontrola a pak jsme šli domů,15:30 jsme byli doma, tam pak kolem 17h usnul a spal až do rána. Za 3 dny jsme šli na kontrolu. Komplikace žádné nebyly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
10.3.17 10:05
@Borůvka1990 píše:
Zákrok mandlí trvá jako u kýl, první den nástup, druhý den zákrok, třetí den domů. Je to rychlé. Spíš by mě zajímala účinost, protože mě ani mým sourozencům, ani dvěma kamarádčiným dětem to nakonec nepomohlo…

Není to pravda, rozlišuje se to podle nemocnice. Jak uvádím výš. Mým dětem zákrok velmi pomohl.

• Citovat
  • Upravit
21893
10.3.17 10:06
@Borůvka1990 píše:

My jsme měli všechno během jednoho dne.
Už je to skoro rok a snad to trochu pomohlo. No odkládali jsme to víc jak dva roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 10:07
@kdochcekam píše:
AHoj, s prvním jsem byla v Břeclavi, tam první den příjem, druhý den zákrok, třetí den domů. Úžasný přístup všech, měli jsme nadstandard, takže jsme byli spolu sami. Se zajištěnou žilkou se mi vrátil až ze sálu.
S druhým Brno, nástup ráno, večer odjezd domů. Sestry naprosto laxní, já problém neměla, ale po narkóze některé děti panikařily a sestrám to bylo jedno, bezradné maminky zápasili s dítětem aby si nevytrhly kanylu a sestry kroutily hlavami…otřesné. Naštěstí nebyly komplikace a jeli jsme večer domů.

Po zákrocích se děti poutají ručičkama a nožičkama k posteli, často se takhle poutají i dospělí, po narkóze bývají lidi mimo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 10:08
@kdochcekam píše:
Není to pravda, rozlišuje se to podle nemocnice. Jak uvádím výš. Mým dětem zákrok velmi pomohl.

Tak je fajn že to pomohlo, já už tomu moc nevěřila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
10.3.17 10:09
@Borůvka1990 píše:
Po zákrocích se děti poutají ručičkama a nožičkama k posteli, často se takhle poutají i dospělí, po narkóze bývají lidi mimo :nevim:

V Brně ne. tam na jednoho chlapečka dokonce sestra řvala. A to bez ohledu na ostatní děti, které třeba na zákrok teprve čekaly a byly v pohodě, dokud neviděli ten cirkus. Opravdu hrozný zážitek. V břeclavi u postýlky na „dospání“ seděla sestřička a děti hladila po vláskách a šeptala jim do ouška, než přišla maminka. Když někdo začal vyvádět, ihned objala aby si neublížil.

• Citovat
  • Upravit
11496
10.3.17 10:12

My byli před rokem v Motole. den před operací vyplnění papírů a jeli jsme domů. V den operace v 7 nástup, v 8 ho odvezli na sál, zpět přijel s kanylou. Asi hodinu ještě spinkal, po 2 hodinách se mohl napít a později dostal piškoty a oběd, 15:30 odjezd domů, za 3 dny kontrola.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 10:14

@LUCYHla je to o nemocnici, někde pouští dítě v den zákroku domů, jinde ho nechají přes noc. Já byla s prckem, když mu bylo 5 v nemocnici v Havířově. Ráno příjem, hned operace. Před obědem mě k němu pustili na jipku. V poledne obědval a pak jsem ho jen horko těžko držela na pokoji. Druhý den dopoledne po vizitě jsme jeli domů. Prostředí příjemné, na pokoj jsem chytla mamku s klukem skoro od nás, bylo to fajn. Jo, a od té doby snad rýmu ani neměl, to musím teda zaklepat do dřeva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 10:21
@kdochcekam píše:
V Brně ne. tam na jednoho chlapečka dokonce sestra řvala. A to bez ohledu na ostatní děti, které třeba na zákrok teprve čekaly a byly v pohodě, dokud neviděli ten cirkus. Opravdu hrozný zážitek. V břeclavi u postýlky na „dospání“ seděla sestřička a děti hladila po vláskách a šeptala jim do ouška, než přišla maminka. Když někdo začal vyvádět, ihned objala aby si neublížil.

Některý sestry bych odstřelila, taky jsem viděla pár sester co by tohle povolání dělat neměli. My prošly 5ti dětskými odděleními v 5ti různých nemocnicích a na každém se našla fúrie. Naštěstí většině sester nechybí soucit s dětmi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
10.3.17 10:22
@Borůvka1990 píše:
Některý sestry bych odstřelila, taky jsem viděla pár sester co by tohle povolání dělat neměli. My prošly 5ti dětskými odděleními v 5ti různých nemocnicích a na každém se našla fúrie. Naštěstí většině sester nechybí soucit s dětmi.

Máš pravdu. Musí teda upřesnit, že byly i sestřičky, které byly moc laskavé.

• Citovat
  • Upravit
21893
10.3.17 10:43
@Borůvka1990 píše:
Po zákrocích se děti poutají ručičkama a nožičkama k posteli, často se takhle poutají i dospělí, po narkóze bývají lidi mimo :nevim:

Jako kdy? Syna mi přivezli spícího na posteli se kterou ho i odváželi na sál a nic připoutané fakt neměl. Byl po probuzení chvilku mimo, lítostivý a plakal, ale po 10 minutách už byl ok, spát nechtěl, koukali jsme na pohádky, četla jsem mu, potom jsme hráli hry, puzzle, byl problém ho udržet v posteli aspoň do té první kontroly. Největší problém měl v tom, že už chtěl domů a nebavilo ho to tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21893
10.3.17 10:45

U nás byly na pokoji dvě děti a dvě maminky, a jedna sestřička z dětského. Celou dobu tam byla, kontrolovala, povídala si s náma hlavně když jsme čekali než přivezou dítě zpátky, pouštěla pohádky, půjčovala hračky, hry, potom přinesli čaj a piškotky. Před odchodem si děti mohly vybrat malou figurku za statečnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama