nosní odsávačka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pilcanda
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 16.09.08 12:30
nosní odsávačka

Nemáte někdo zkušenosti s touhle nosí odsávačkou? http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?…

Reakce:
katty
Echt Kelišová 7927 příspěvků 16.09.08 12:47

ahoj máme doma babyvac na vysavač a maximální spokojenost stojí kolem 360kč na neru jís eženeš i levněji.

S touto odsávačkou nemám zkušenosti

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.08 13:46

Ahojky, my máme taky tu na vysavač a je perfektní! Už jsem jí několikrát musela použít a malej ani nemukl a pěkně se vše vysálo. A ke všemu ta cena-super, doporučuju!

Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 16.09.08 14:04

Taktéž máme Babyvac a spokojenost veliká. Odsávání je šetrné, je možné regulovat intenzitu sání na vysavači. U staršího jsme měli klasickou hadičkovou a nechápu, jak jsme to vydrželi. Asi proto, že se už v roce naučil smrkat .-)

Martina

vranecka
Závislačka 2661 příspěvků 16.09.08 15:10

My máme tuhle http://www.tehulka.mimishop.cz/detail.php?…. Maximální spokojenost. Měla jsem i hadičkovou. Vůbec mi to s ní nešlo a Dr.říkala, že poškozuje sliznici. Což u té na vysavač podle mě nehrozí. Tu, na kterou se ptáš, neznám. :nevim:

Sajsa
Kelišová 6954 příspěvků 17.09.08 08:46

Ahoj,

my Cleanoz máme. Hlavně kvůli tomu, že vysavač máme centrální a odsávat třeba v noci je pak poměrně hlučné a navíc nepraktické -nechci mít v ložnici nataženou hadici. Zrovna dnes v noci jsme Cleanoz prvně použili, sice nemá takový tah jako ta na vysavač, ale rozhodně funguje dobře, a možná tím, že ten podtlak není tak velký mi přijde pro dítě příjemnější… :)

paraplicko
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 17.09.08 09:31

Ahoj, nedám dopustit na BabyVac, odsává spolehlivě a šetrně. A asi to nebylo malé nepříjemné, protože, když měla 1,5 roku a poprvé jsme začali používat, tak hned druhý den si ho do nosu dávala sama, že se bude odsávat :lol:

brre
Kecalka 329 příspěvků 17.09.08 12:11

ja jsem byla dneska baby vac shanet ve meste ale nikde ho nemaji a jedna protivna lekarnice mi dokonce rekla ze je to nebezpecne tak ted nevi. koupila jsem obycejnou hadickovou ale malej u toho strasne brecel az mi ho bylo lito. tak ted premyslim jestli ho objednat z netu nebo ne. co myslite? dekuju za nazory

paraplicko
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 17.09.08 19:30

No já tedy lékarnice beru vždycky s rezervou :roll: , nám BabyVac doporučila naše dětská Dr., takže zlé to asi nebude :wink: My jsme nejdřív měli totiž taky tu „hadičkovou“, ale já prostě nejsem jak vysavač a účinek malý a fakt to dráždí miminku nos, pak jsem podle rad udělala z hadičkové vysavačovou - drobnou úpravou, ale nakonec stejně koupila originál na vysavač. Funguje to mnohem lépe a je to i šetrné pro sliznici nosu.

Miruna
Povídálka 11 příspěvků 20.09.08 21:21

My máme taky BabyVac a je naprosto super. Nudle vylítají za pár sekud. Než s prckem bojovat a strkat mu hadičku nebo balonky do nosu… :? A na lékárnici se vykašlete, kdo ví, kde svoje moudra četla. Mě tuhle odsavačku doporučila doktorka s tím, že je k dítěti velm šetrná, právě proto, že je to rychlé a trubička se dává k dírce, ne do ní.

Amira
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 21.09.08 12:53

Taky máme BabyVac a nedám na ni dopustit, doporučila nám ji i naše dětská MUDr. a nechala jsem jí zaslat, protože v době kdy malý rýmoval nikde nebyla, zkus třeba http://www.lekarna.cz/…vacka-hlenu/#…
Hlavně přeji mimi bez nudlí :lol: :lol: :lol:

pegula
Kecalka 389 příspěvků 30.09.08 09:48

ahoj,
my taky máme odsavačku na vysavač a maximální spokojenost! Malej se toho do 3 měsíců vůbec nebál, chechtal se u toho, teď jak už to chápe a delší dobu jsme ji nepotřebovali, tak huláká, jen se pustí vysavač :-) ale myslím, že tím, že je tak účinná, tak jsou nudličky hned pryč.
Cena je určo taky dostupná, mně ji taky moc doporučovala dětská sestra!
Ta novinka se mi líbí, je tedy o hodně dražší, ale zkušenost s ní nemám, ale kdo nemá doma vysavač, proč ne, určitě tu obyčejnou, jak se musí vysávat pusou nedoporučuji, takový tah se s ní neudělá a zvládnout sama doma takhle dítě je určitě náročný, takhle, i když protestuje u Baby-vaku, tak si ho stisknu do podpaží a nemá kam hlavičkou kroutit.
Přeji nosíky bez nudliček :-)

Váš příspěvek
Reklama