Nová neschopenka po 14 dnech

Anonymní
3.12.20 09:05

Nová neschopenka po 14 dnech

Ahoj holky, vůbec nevím jak to najít na netu a formulovat tak to zkusím tady :) Já jsem po 14 dnech ukončila nemocenskou na covid. Skončila mi v pondělí a v úterý mi na gynde vystavili novou na rizikové těhotenství… Takže to znovu těch prvních 14 dni platí zaměstnavatel?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18416
3.12.20 09:44

Ano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20116
3.12.20 09:57

Jojo zas jedes od znova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
761
3.12.20 10:10

Ano, bude mít radost :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74214
3.12.20 11:50

Bylo by krásné, kdyby na odborné věci odpovídali jen ti, kteří o tom něco vědí…
Ne, nebude to platit zaměstnavatel…

§ 55
(4) Pokud pojištěnci po ukončení dočasné pracovní neschopnosti vznikne v následujícím kalendářním dni další dočasná pracovní neschopnost, považuje se tato dočasná pracovní neschopnost za pokračování předcházející dočasné pracovní neschopnosti; to však neplatí, jestliže tato další dočasná pracovní neschopnost byla uznána k jiné pojištěné činnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3566
3.12.20 14:58
@Anonymní píše:
Ahoj holky, vůbec nevím jak to najít na netu a formulovat tak to zkusím tady :) Já jsem po 14 dnech ukončila nemocenskou na covid. Skončila mi v pondělí a v úterý mi na gynde vystavili novou na rizikové těhotenství… Takže to znovu těch prvních 14 dni platí zaměstnavatel?

Záleží, jakou ti dál lekar u te první neschopenky diagnózu. Pokud nemoc covid, tak je to navazující a bere se to v podstate cele jako jedna nemoc. Pokud ti to vedl pod karantenou, tak by ti zaměstnavatel ma platit dvakrát za sebou za prvních 14 dnu nahradu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat