Nová práce, blbý pocit

Anonymní
5.1.19 07:34

Nová práce, blbý pocit

Ahoj holky, mám nastoupit po mateřské do nové práce, mám ale hrozný pocit, vůbec se m tam nechce, ne že bych nechtěla do práce, těšila jsem se, ale asi z této mam takovy pocit, taky jste mely takovy pocit kdyz jste nastupovaly? Rikam si co deti, ze budou ve skole a skolce do pul 4,ze se budu jeste urcite praci zabyvat doma, je to celkem narocna prace, tak to na me tak vše padá. Ach jo, přemýšlím že si najdu jinou práci.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3345
5.1.19 07:36

určitě práci zkus, hledat muzes současné také, není špatné mít zadní vratka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12884
5.1.19 08:00

pokud jsi byla hodně dlouho doma s dětmi, tak podle mě budeš mít stejný pocit z jakékoliv práce. určitě to zkus a uvidíš. novou můžeš v průběhu zkušební doby hledat vždy. Od toho ta zkušební doba je. A být ve škole či školce do půl 4 je úplně v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1750
5.1.19 08:00

Ještě jsi ani nenastoupila a už bys odcházela? Neblbni, za zkoušku nic nedáš :D Já mám blbý pocit z nové práce pokaždé, proto je taky moc nestřídám :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
5.1.19 08:18

Já jsem po mateřské měla pocit, že neumím zvednou telefon (pevnou). Neumím vůbec pracovně myslet a do práce se mi vůbec nechtělo. Já ale začínala na polovicnim úvazku. Prostě to zkus a uvidíš. V půl čtvrté mi přijde, že to ještě jde, ale pokud bys měla dělat ještě doma, tak bych se vážně koukala po něčem jiném. Pokud to finančně jde. Ony ty děti tak rychle vyrostou a pracovat budeš až do důchodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.19 08:47

Zkus to. A pokud stihnes vyzvedavat děti v půl ctvrte, tak je to ještě tezka pohoda ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18928
5.1.19 09:00
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám nastoupit po mateřské do nové práce, mám ale hrozný pocit, vůbec se m tam nechce, ne že bych nechtěla do práce, těšila jsem se, ale asi z této mam takovy pocit, taky jste mely takovy pocit kdyz jste nastupovaly? Rikam si co deti, ze budou ve skole a skolce do pul 4,ze se budu jeste urcite praci zabyvat doma, je to celkem narocna prace, tak to na me tak vše padá. Ach jo, přemýšlím že si najdu jinou práci.

Po rodičáku jsem měla smíšené pocity. Dva měsíce jsem se minimálně rovnala. Teď po roce už je to dobré. Ale syna nemusím mít ve školce od nevidím do nevidím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
malone.v
5.1.19 09:17
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám nastoupit po mateřské do nové práce, mám ale hrozný pocit, vůbec se m tam nechce, ne že bych nechtěla do práce, těšila jsem se, ale asi z této mam takovy pocit, taky jste mely takovy pocit kdyz jste nastupovaly? Rikam si co deti, ze budou ve skole a skolce do pul 4,ze se budu jeste urcite praci zabyvat doma, je to celkem narocna prace, tak to na me tak vše padá. Ach jo, přemýšlím že si najdu jinou práci.

já taky ještě po práci pracuji doma a malá si na to musela zvyknout, nedá se nic dělat, byla jsem s ní dlouho dobu sama, takže práci jsem potřebovala

• Nahlásit
  • Citovat
56716
5.1.19 09:23

Takove pocity budes mit z kazde prace. Spise bych se bala nemoci ve skolce a aby me nevyhodili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
9386
5.1.19 09:58

Ano, je pochopitelné, že před návratem z rodičovské do práce jsi úzkostná.

Ale opravdu není dobrý nápad nakrmit úzkost, dát ji sílu tím, že uděláš to co po tobě chce. Tedy vykašlat se na práci a zůstat doma. Tím že úzkost nakrmí, tak bude hned chtít další krmení.

Je potřeba ji ignorovat a prostě sebrat odvahu a do práce nastoupit. Uvidíš jaké to bude a pořád máš zkušební dobu a můžeš ji využít. Ale zabalit to předem není nic, než podlehnutí úzkosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.1.19 09:59

@Russet právě dcera by tam byla od 8 do pul 4,tak mi to příjde strašně dlouhe

• Nahlásit
  • Citovat
18928
5.1.19 10:15
@Anonymní píše:
@Russet právě dcera by tam byla od 8 do pul 4,tak mi to příjde strašně dlouhe

To ještě jde. Já syna vodím taky skoro na 8 a některé jsou tam skoro od otvíračky v 6 :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56716
5.1.19 10:21
@Anonymní píše:
@Russet právě dcera by tam byla od 8 do pul 4,tak mi to příjde strašně dlouhe

Moje trikrat tydne 7-17. Takze mi to tak strasne neprijde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21337
5.1.19 10:39

Já jsem musela dávat děti přesně na 6 do školky a 6.10 do družiny. Pracovní doba 6.30 - 14.45, takže než jsem je povyzvedavala bylo též 15:30. V zimě to byl opruz, jinak ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18928
5.1.19 10:48
@blumen píše:
Moje trikrat tydne 7-17. Takze mi to tak strasne neprijde.

Zas když vidíš, že dítě je tam spokojené, tak nemás z toho stres, ne? Já měla obavy, jak to syn zvládne i přes tu kratší dobu pobytu. A zvládl. Svědčí mu to. Po dlouhé době jsem ho tam vedla 3. a doma bylo takové divné ticho :mrgreen: On se těšil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama