Nová práce, blbý pocit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 07:34
Nová práce, blbý pocit

Ahoj holky, mám nastoupit po mateřské do nové práce, mám ale hrozný pocit, vůbec se m tam nechce, ne že bych nechtěla do práce, těšila jsem se, ale asi z této mam takovy pocit, taky jste mely takovy pocit kdyz jste nastupovaly? Rikam si co deti, ze budou ve skole a skolce do pul 4,ze se budu jeste urcite praci zabyvat doma, je to celkem narocna prace, tak to na me tak vše padá. Ach jo, přemýšlím že si najdu jinou práci.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Elishka1
Závislačka 2873 příspěvků 05.01.19 07:36

určitě práci zkus, hledat muzes současné také, není špatné mít zadní vratka

nozu
Extra třída :D 11946 příspěvků 05.01.19 08:00

pokud jsi byla hodně dlouho doma s dětmi, tak podle mě budeš mít stejný pocit z jakékoliv práce. určitě to zkus a uvidíš. novou můžeš v průběhu zkušební doby hledat vždy. Od toho ta zkušební doba je. A být ve škole či školce do půl 4 je úplně v pohodě.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 05.01.19 08:00

Ještě jsi ani nenastoupila a už bys odcházela? Neblbni, za zkoušku nic nedáš :D Já mám blbý pocit z nové práce pokaždé, proto je taky moc nestřídám :D

Hojuza
Kecalka 133 příspěvků 05.01.19 08:18

Já jsem po mateřské měla pocit, že neumím zvednou telefon (pevnou). Neumím vůbec pracovně myslet a do práce se mi vůbec nechtělo. Já ale začínala na polovicnim úvazku. Prostě to zkus a uvidíš. V půl čtvrté mi přijde, že to ještě jde, ale pokud bys měla dělat ještě doma, tak bych se vážně koukala po něčem jiném. Pokud to finančně jde. Ony ty děti tak rychle vyrostou a pracovat budeš až do důchodu.

Tichošlápek
Extra třída :D 11617 příspěvků 05.01.19 08:47

Zkus to. A pokud stihnes vyzvedavat děti v půl ctvrte, tak je to ještě tezka pohoda ;)

Russet
Extra třída :D 13337 příspěvků 05.01.19 09:00
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám nastoupit po mateřské do nové práce, mám ale hrozný pocit, vůbec se m tam nechce, ne že bych nechtěla do práce, těšila jsem se, ale asi z této mam takovy pocit, taky jste mely takovy pocit kdyz jste nastupovaly? Rikam si co deti, ze budou ve skole a skolce do pul 4,ze se budu jeste urcite praci zabyvat doma, je to celkem narocna prace, tak to na me tak vše padá. Ach jo, přemýšlím že si najdu jinou práci.

Po rodičáku jsem měla smíšené pocity. Dva měsíce jsem se minimálně rovnala. Teď po roce už je to dobré. Ale syna nemusím mít ve školce od nevidím do nevidím.

malone.v
Kecalka 370 příspěvků 05.01.19 09:17
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám nastoupit po mateřské do nové práce, mám ale hrozný pocit, vůbec se m tam nechce, ne že bych nechtěla do práce, těšila jsem se, ale asi z této mam takovy pocit, taky jste mely takovy pocit kdyz jste nastupovaly? Rikam si co deti, ze budou ve skole a skolce do pul 4,ze se budu jeste urcite praci zabyvat doma, je to celkem narocna prace, tak to na me tak vše padá. Ach jo, přemýšlím že si najdu jinou práci.

já taky ještě po práci pracuji doma a malá si na to musela zvyknout, nedá se nic dělat, byla jsem s ní dlouho dobu sama, takže práci jsem potřebovala

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 44444 příspěvků 05.01.19 09:23

Takove pocity budes mit z kazde prace. Spise bych se bala nemoci ve skolce a aby me nevyhodili.

Ou
Kelišová 5861 příspěvků 05.01.19 09:58

Ano, je pochopitelné, že před návratem z rodičovské do práce jsi úzkostná.

Ale opravdu není dobrý nápad nakrmit úzkost, dát ji sílu tím, že uděláš to co po tobě chce. Tedy vykašlat se na práci a zůstat doma. Tím že úzkost nakrmí, tak bude hned chtít další krmení.

Je potřeba ji ignorovat a prostě sebrat odvahu a do práce nastoupit. Uvidíš jaké to bude a pořád máš zkušební dobu a můžeš ji využít. Ale zabalit to předem není nic, než podlehnutí úzkosti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 09:59

@Russet právě dcera by tam byla od 8 do pul 4,tak mi to příjde strašně dlouhe

Russet
Extra třída :D 13337 příspěvků 05.01.19 10:15
@Anonymní píše:
@Russet právě dcera by tam byla od 8 do pul 4,tak mi to příjde strašně dlouhe

To ještě jde. Já syna vodím taky skoro na 8 a některé jsou tam skoro od otvíračky v 6 :(

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 44444 příspěvků 05.01.19 10:21
@Anonymní píše:
@Russet právě dcera by tam byla od 8 do pul 4,tak mi to příjde strašně dlouhe

Moje trikrat tydne 7-17. Takze mi to tak strasne neprijde.

andelka83
Generální žvanilka 20432 příspěvků 05.01.19 10:39

Já jsem musela dávat děti přesně na 6 do školky a 6.10 do družiny. Pracovní doba 6.30 - 14.45, takže než jsem je povyzvedavala bylo též 15:30. V zimě to byl opruz, jinak ok.

Russet
Extra třída :D 13337 příspěvků 05.01.19 10:48
@blumen píše:
Moje trikrat tydne 7-17. Takze mi to tak strasne neprijde.

Zas když vidíš, že dítě je tam spokojené, tak nemás z toho stres, ne? Já měla obavy, jak to syn zvládne i přes tu kratší dobu pobytu. A zvládl. Svědčí mu to. Po dlouhé době jsem ho tam vedla 3. a doma bylo takové divné ticho :mrgreen: On se těšil.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >