Domácí práce Jihočeský kraj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Emilly15
Povídálka 22 příspěvků 04.01.19 13:32
Domácí práce Jihočeský kraj

Ahoj holky, nevíte některá o práci na doma v Jihočeském kraji? Jsem z Vimperka, dělali jsme tu pastelky ale za ty peníze a hlavně čas kterej do toho člověk dá se to ani nevyplatí :roll: chodila jsem uklízet po ránu hospodu ale čekám miminko a gynekolog mi to zakázal kvůli komplikacím :( děkuji za každou radu nebo nabídku :mavam:

Reakce:
LůcaSmith
Kecalka 232 příspěvků 04.01.19 14:55

@Emilly15 S těma domácíma pracema to bude asi všude stejný. Jsem z Písku a tady je zase možnost nějakého “motání kabílků” a taky výdělek nula nula nic… :roll: Pamatuji si, když jsem byla mala, hodně ženských v okolí včetně moji tety doma lepily a malovaly dřevěné hračky a uzivilo je to normálně jako kdyby chodily do práce. To už dneska ale neexistuje. Taky jsem teď v 11tt, dělám v hospodě a vůbec nevím co budu dělat až nastoupim na nemocenskou, protože dyska který si vydelam za měsíc jsou něco jako moje druhá výplata a o ty samozřejmě přijdu. Je to na prd…

Emilly15
Povídálka 22 příspěvků 04.01.19 17:00

@LůcaSmith je to hrozný moje mamka taky dřív lepila různý vzorníky na koberce, bavlnky atd. a teď se po tom slehla zem :roll: tady jsou ty pastelky, pak gumičky (to hrozně smrdí a kamarádka z toho měla zdravotní problémy), jinak snad už nic :roll: já jsem ve 13 týdnu a pak mám chlapečka 2 a půl roku :) hlavně ta mateřská je taky nic moc :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >