Práce v knihkupectví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 01:13
Práce v knihkupectví

Zdravím :dance:
Ráda bych se zeptala jaké máte zkušenosti s prací v knihkupectví (obecně). Popřípadě konkrétně s knihkupectvím Kanzelsberger. V nejbližší době jdu na pohovor a překvapily mě recenze bývalých zaměstnanců na netu. Nebyli zrovna pozitivní. :?

Reakce:
Russet
Extra třída :D 13286 příspěvků 05.01.19 05:09
@Anonymní píše:
Ráda bych se zeptala jaké máte zkušenosti s prací v knihkupectví (obecně). Popřípadě konkrétně s knihkupectvím Kanzelsberger. V nejbližší době jdu na pohovor a překvapily mě recenze bývalých zaměstnanců na netu. Nebyli zrovna pozitivní. :?

Co jsem zaslechla, dost velká proměnlivost pracovníků a fakt málo peněz. Šla bych tam leda jako brigádnice při rodičáku…

Denca-17
Kecalka 105 příspěvků 05.01.19 05:51

Já tedy v knihkupectví na brigádě nebyla, takže ti až tak moc neporadím, ale jeden takový postřeh.. po škole chodím na brigádu do cukrárny jako servírka a jsem tam spokojená moc.. ale nikam na net jsem to doteď nenapsala :D Tím chci jen říct, že si myslím, že spíš najdeš negativní recenze těch, kteří spokojení nebyli.. a může jich být menšina.. podle mě prostě zkus a uvidíš :)

Nieves1
Nováček 7 příspěvků 05.01.19 06:51

Pracovala jsem v knihkupectví při vysoké několik let. Byla to moje nejlepší brigáda. S knížkami dělám pořád, i když teď v jiném smyslu :srdce: Kanzelsberger konkrétně nevím, co jsem tam byla, působilo to na mě dobře. Ale z mé zkušenosti - hodně se naběháš, děláš 12ky a nesedneš si. Od září do Vánoc je to pěkný fičák. Ale jestli máš ke knížkám vztah, máš ráda lidi, jsi schopná se učit nové věci (lid se ptají, takže musíš mít povědomí o titulech a ideálně i o tom, kde je najít), je to paráda. Měli jsme i prima partu Kdyby mi tenkrát nabídli úvazek, neváhám a beru :srdce: :srdce: :srdce:

cecetka
Echt Kelišová 7655 příspěvků 05.01.19 07:57
@Anonymní píše:
Ráda bych se zeptala jaké máte zkušenosti s prací v knihkupectví (obecně). Popřípadě konkrétně s knihkupectvím Kanzelsberger. V nejbližší době jdu na pohovor a překvapily mě recenze bývalých zaměstnanců na netu. Nebyli zrovna pozitivní. :?

Pokud nemas vyhlednutou jinou praci, zkzs to. U nas je prodejna Kanzelsberger a slecny se tam nemeni. Uz roky jsou stejne, chodim tam velice rada, protoze si i pamatuji, ktery zakaznik jaky zanr preferuje :)

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11562 příspěvků 05.01.19 08:45

Je to dobra práce, ale za málo peněz. Konkrétně Kanzelsberger ma dost náročné pohovory, aspoň na hpp - knižní přehled a to i v novych knihách veskrze všech žánru, komunikace v aj apod.

Anik
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 05.01.19 10:43

Byl to můj sen, ale nakonec jsem skončila v knihovně :) Recenze a hodnocení se píšou spíše jen ty negativní, vidím to i u nás práci, takže na to moc nehleď. Bude to chtít opravdu dobrej přehled o knižní produkci, dneska jsou zákazníci nervozní a chtějí uspokojivou odpověď hned, opět to vidím i u nás v práci na čtenářích. Ale pokud to máš, a baví tě knížky, tak bys měla být spokojená. Otázka je pak kolektiv, ale to nikdy nikdo neví předem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >