Nová zimní kolekce v C&A

1275
29.7.13 16:07

Nová zimní kolekce v CaA

Holky, co bydlíte ve větších městech-Praha, Brno apod.
Nevšimly jste si, zda už je zimní kolekce v CaA? Mám tam vyhlídlou bundičku pro malou a tady u nás je jen malé CaA, kde nemají tolik vyběr :( Cestou z dovči bysme se právě mohli stavět někde, pak už se někam dál asi nedostanu :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2262
29.7.13 16:10

Zimní kolekci by už měli mít všude, jelikož zrovna teď je to maximálně potřeba!!! :roll: 8o :pankac: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
29.7.13 16:14

@MiskaKosa
dneska je koukám vedro všem… :lol: To jsou dneska příspěvky, že bych z toho padla… A nemyslím zakladatelku.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.13 16:18
@MiskaKosa píše:
Zimní kolekci by už měli mít všude, jelikož zrovna teď je to maximálně potřeba!!! :roll: 8o :pankac: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.7.13 16:20

@Zuzkka
Byla jsem minulý víkend, a ještě tam byl výprodej letního, takže asi ještě ne :think:.

• Citovat
  • Upravit
1275
29.7.13 16:21

Poslední dobou tady člověk fakt nemůže nic napsat..kdyžtak radši nepřispívejte rejpalky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2421
29.7.13 16:22

Byla jsem v Brně a zatím samé letní věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1275
29.7.13 16:24

Díky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.7.13 16:25
@Zuzkka píše:
Poslední dobou tady člověk fakt nemůže nic napsat..kdyžtak radši nepřispívejte rejpalky

To je v poho :hug: :hug: :hug:, venku se nedá být, je horko, lidi už šílej…

• Citovat
  • Upravit
49795
29.7.13 16:29

@Zuzkka v Plzni už jsme viděla zimní bundy tak asi už se to rozjíždí ;), v nextu kolekce podzim-zima začíná na začátku srpnu takže myslim že brzo to vypukne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5105
29.7.13 16:34

No když můžou u Deichmanna vyprodávat loňskou zimní kolekci a v Tescu v Břeclavi už byly minulý týden lyžařské bundy, tak proč ne, že? Ani bych se nedivila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
29.7.13 16:36
@Syringa píše:
To je v poho :hug: :hug: :hug:, venku se nedá být, je horko, lidi už šílej…

Ale prosímtě :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Každej mrčí jaký je horko, až bude chc. t, tak zase budete nadávat… Mě tohle počasíčko maximálně vyhovuje :pankac: :pankac: :pankac: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.7.13 16:42

@MiskaKosa
Mě taky :dance: :dance: :dance:, já si nestěžuju, ale lido kolem jo :zed:

• Citovat
  • Upravit
3910
29.7.13 17:15

Zakladatelko, C&A ještě novou zimní kolekci nemá. Doprodává ještě loňské modely. Mrkni na jejich stránku - http://www.c-and-a.com/…p/start.html (tam se i jako první objeví nová kolekce).
Jako první má zimní kolekci již Next, i když jedná se spíše o podzimní. Ta už je od půlky července v prodeji. Začátkem září by měli doplňovat právě zimní kolekci - bundy. ;-)
Další kdo už začíná s podzimní/zimní kolekcí, tak je Zara. Mají tam ale taky zatím spíš vestičky a přechodové bundy. ;-)
Pomaličku už začíná i HMko, ale spíš ještě doprodávají letní věci ;-)
Většina značek ještě doprodává kolekce jaro/léto. S těma podzimníma se objeví bych řekla před začátkem školy a se zimníma během září ;-)

Nevšímej si komentářů některých. Já třeba taky pro dceru v těchto vedrech hledám vhodnou bundu do školky na podzim ;)

Příspěvek upraven 29.07.13 v 17:16

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
elyzabeth.b
29.7.13 17:16

CaA

Prijde mi tato znacka v posledni dobe nekvalitni :evil:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...