Prodávají vetnamci spodní díl plavek?

28.7.13 08:36

prodávají vetnamci spodní díl plavek?

Ahojky mámprosbu neví někdo jestli vetnamci prodávají spodní díl plavek? dnes jsme se měly jet koupat se synovcem a mojí malou ale spodní díl plavek nikde není byt převrácený vzhuru nohama a nevím jestli aspon oni je prodávaj, potřebuju jen zatím od nich protože mám objednané nové a ty mě příjdou až příští týden tak nechci kupovat nic drahého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8071
28.7.13 08:37

Asi ne, spíš bych to viděla na koupení celých nových dvoudílných plavek, levných. Ale v neděli, nevím, jestli mají Vietnamci otevřeno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.13 08:42

@Cuarentena ajoo neděle vidíš to :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1744
28.7.13 08:47

Zkusila bych New yorker nebo HM nebo podobny ochod v nakupnim centru. Tam urcite sezenes spodni dil i za par korun. A maji otevreno i v nedeli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Ivy
28.7.13 08:53

Tesco, za plnou cenu nějakých 130 korun

• Nahlásit
  • Citovat
6248
28.7.13 09:00

Tak já myslím, že koupit celé plavky ti vyjde nastejno jako jenom spodní díl. A budeš mít aspoň do rezervy. ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9955
28.7.13 09:21

U nás mají všude vietnamci od 7mi do 7mi každý den a myslím, že levné plavky jsme kupovala celé asi za 150kč ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.13 09:27

Tesco - včera jsem si koupila vrchní díl za 80,– a spodní za 60,–, zkus to :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55588
28.7.13 09:31

Já koupila i v KIKU spodní díl plavek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.13 09:50

Pavlí to máš pouze jedny plavky 8o tak to já mám asi 8 páru :lol:
Spodní díly prodávaj třeba v globusu, v tescu a u vietnamcu jsou ty plavky tak levné, že je mužeš koupit celé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.13 10:15
@Kamča.dalmatinka píše:
Pavlí to máš pouze jedny plavky 8o tak to já mám asi 8 páru :lol:
Spodní díly prodávaj třeba v globusu, v tescu a u vietnamcu jsou ty plavky tak levné, že je mužeš koupit celé

já mám poslední dobou pocit, že levnějc koupíš třeba v tom Tescu…než u větví… 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1918
28.7.13 10:55
@AramisDeMar píše:
já mám poslední dobou pocit, že levnějc koupíš třeba v tom Tescu…než u větví… 8o

Ten pocit nemas sama. Ja uz u nich nekupuju. V obchodech sezenu levnejsi a i se zarukou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1744
28.7.13 11:34
@janet9 píše:
Ten pocit nemas sama. Ja uz u nich nekupuju. V obchodech sezenu levnejsi a i se zarukou ;)

to je pravda. Ale me prijde, ze vietnamci maji nektere obleceni peknejsi a nosi jej mene lidi nez treba tescove.
Zaruku mas i od vietnamcu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1918
28.7.13 11:48
@lenka_ píše:
to je pravda. Ale me prijde, ze vietnamci maji nektere obleceni peknejsi a nosi jej mene lidi nez treba tescove.
Zaruku mas i od vietnamcu.

Mela by byt, ale u nas to provozujou jinak(a kdyz si nereknes, ani listek nedaji) a ja se s nima hadat nebudu.Pred 2ma kety jsem tam kupovala holce kozacky. Do mesice se jim rozbil zip a zpet mi to nevzal :cert:
Ale zase u jednoho vietnamce kupuju nekterou drogerii. Je to nejspis z Polska, tak jako jinde, ale o dost levnejsi. Treba gel na holeni. V drogerce je bezne za 140 a on ho ma porad za 95kc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.13 11:58

@Kamča.dalmatinka já mám asi 3 ale odstěhovala jsem se 200km a mám to ještě u rodičaů a vzala jsem si jen jedny :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama