Nový, nebo "ojetý"?

Anonymní
16.3.16 23:06

Nový nebo "ojetý"?

Ahoj, pořád se nemohu rozhodnout a už musím nějaký koupit… Nevadil by mi ojetý kočárek v top stavu, ale buď cenový rozdíl mezi novým a použitým není a nebo je používání na kočárku dost vidět… vím, že se zárukou je to na dlouhý dohadování (a zůstat třeba měsíc bez kočáru nemohu). Kočár za 30.000 nepotřebuji, ale nelíbí se mi ty teď oblíbené „vajíčkové“ korby plné vzorů a barev. Chtěla bych něco jednoduchého, sportovnějšího, ale spolehlivého s nafukovacími koly a třeba jednoduchou šedou… Je velký rozdíl mezi kočárkem 2016 a třeba z roku 2012? Je to horší jak vybrat auto :D Poradíte? *jinak co se týká inzerátů, hledám v JM kraji (do Prahy a okolí se jen tak nedostanu).

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64717
16.3.16 23:08

Hledala jsem dost dlouho, nakonec našla fakt top stav za třetinovou cenu :think: je to dost o náhodě.. osobně rozdíl nevidím - krom designu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617
16.3.16 23:13

Pokud bys šla do nového, ale i použitého, a cenově dostupného, mrkni na české kočárky Patron.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16907
16.3.16 23:14

Záleží, jak jsi náročná. Mě je fuk, v čem dítě vozím. Do budoucna mám v plánu koupit ojetý v dobrém stavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.16 23:17
@Bobule151 píše:
Pokud bys šla do nového, ale i použitého, a cenově dostupného, mrkni na české kočárky Patron.

Na nich se mi nelíbí ty stříbrný kola, přijde mi to jak z pouti… ale od této značky jsem vybrala cestovní postýlku, hezčí jsem nenašla :-)

• Citovat
  • Nahlásit
13602
16.3.16 23:19

A co je na tom tajnýho??? :mrgreen:
Já koupila Roan Maritu v TOP stavu za čtvrtinu ceny. Jak novej, ještě měl takový ty cuplíky na pneumatikách, jak nebyly ojetý. :mrgreen:

Sporťák taky ojetej, za cca třetinu. Na tom je to trochu vidět, ale celkově vypadá asi tak, jako by vypadal po roce ježdění.

Hledat, hledat, hledat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617
16.3.16 23:22

My ho máme, nevím, zda kola nejdou vybrat, ve skutečnosti vypadá lépe než na obrázku, hluboká korba je veliká. Všichni nám ho hrozně chválí. Nebo je super ABC, ten jsem teď prodala. Jednoduchý design, cenově dostupný. KOla mají stříbrné jen trojúhelníčky. U toho Patronu. Jen mě mrzí, že jsem si nekoupila podvozek s aretovacími koly. Ale kdo mohl vědět, že tentokrát nebudu lítat jen po polích a lesech :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.16 23:24
@Talitha píše:
Omlouvám se za anonym, ale „rodina“ občas moje příspěvky řeší a převrací… no, to by bylo do jiné kategorie… děkuji za pochopení, případně raději smažte. děkuji
  • Citovat
  • Nahlásit
2879
16.3.16 23:25

Taky se nemůžeme pořád rozhodnout, ale moc nehledíme na finance, ale stejně nic moc. Buď je moc malej nebo má tolik funkcí, že nevypadá vůbec pěkně, ale už mám trošku představu co a jak. Jinak bych kočárek z bazaru nekupovala. Jak říkáš v ceně není kolikrát ani rozdíl a nebo má mnoho kosmetických vad. Mě se líbí kočárky z Bébécar. Některé mají sice nepěkný podvozek, ale když najdeš pěkný podvozek + korbičku tak je užasnej :) Ale je tam vyšší cena. Jinak se mi líbí jeden (hodím do odkazu) na fotce to není buh ví jaká nádhera, ale v realitě je dost velký a vysoký. Mě připadají dnešní kočárky nizké a malé jak pro panenky a tenhle je velký. Možná ho znáš. Prodávají do v Sambaby :) http://www.sambaby.com/…olekce-720-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13602
16.3.16 23:26
@Anonymní píše:
@Talitha píše:
Omlouvám se za anonym, ale „rodina“ občas moje příspěvky řeší a převrací… no, to by bylo do jiné kategorie… děkuji za pochopení, případně raději smažte. děkuji

Na co mazat, mi je to fuk, ale mě tyhle anonymní diskuze přijdou k smíchu důvodem k anonymitě.
Je-li oprávněný důvod, tak jo, však jde o houby. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617
16.3.16 23:29

Já jsem vysoká, 183 cm, takže mi všechny kočárky připadají nízké, u Patronu šly dokoupit takové nástavce, takže mám korbičku pěkně vysoko a nemusím se hrbit. Ale třeba to jde i u jiných.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2879
16.3.16 23:29

Jinak by uvažujeme nad tímhle, ale tady je pouze v základní výbavě. Jinak by jsme ho chtěli s výbavičkou a jinou barvičku, ale moc se nám líbí :)
http://kocarky.heureka.cz/…1-2015-2016/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617
16.3.16 23:32

@Mexie odkaz nejde otevřít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2879
16.3.16 23:32

@Bobule151 mě jde :nevim: oba dva otěvřu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
16.3.16 23:44

Já kupovala „ojetý“ kočárek za super cenu a jsem s ním spokojená, poznat to na něm není. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat