Nový obchod

Anonymní
1.6.20 21:36

Nový obchod

Zdravím maminky! S přítelkyní bychom chtěli založit obchod na věci pro miminka. Jak oblečky, tak hračky a podobné. Chtěl bych se vás tedy zeptat, kupujete raději od autorizovaných obchodníků, nebo hledáte levěnšjí varianty? Popřípadě co nejčastěji scháníte? Děkuji vám sa vaše odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

59251
1.6.20 21:38
@Anonymní píše:
Zdravím maminky! S přítelkyní bychom chtěli založit obchod na věci pro miminka. Jak oblečky, tak hračky a podobné. Chtěl bych se vás tedy zeptat, kupujete raději od autorizovaných obchodníků, nebo hledáte levěnšjí varianty? Popřípadě co nejčastěji scháníte? Děkuji vám sa vaše odpovědi :)

Vše na bazaru za pár Kč.. Nemá smysl do toho investovat. Mrneti je to fuk a má to vše na chvíli.. Autosedačku jen značkovou, prověřenou, kočár taky.. Oblečení si šíju vesměs sama, když něco fakt moc potřebuji :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9339
1.6.20 22:12

Je toho všude tuny, tento typ zboží bych vůbec neuvažovala. Já osobně kupuju skoro všechno z druhé ruky, nové jen občas něco, když někde narazím na něco vhodného. Jinak většinu oblečení synovi šiju… A věci a potřeby jsem nakupovala vždycky na internetu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13851
2.6.20 06:20

Já marně přemýšlím, co je myšleno levnější alternativou, když všechno zboží prodávané u nás musí mít autorizaci. A u Vietnamců bych pro děti nic nekoupila, to bylo na vyhození po pár použitích. Dražší věci typu kočárek či autosedačka si stejně většina objedná z webu. V pevném obchodně to maximálně okoukne a vyzkouší a proto hledá obchod se širokou nabídkou. Pokud teda nejste v lokalitě, kde široko daleko žádný obchod s dětskými věcmi není, tak to můžete zkusit. Ale musíte být něčím unikátní, abyste se udrželi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama