Reklama

Nožičky křivé do o

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

denisskaa
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 02.02.18 13:22
Nožičky křivé do o

Můj 5 měsíční syn má nožičky do o máte vzkusenosti popřípadě foto? byla jsem u ortopeda. Říkala že mám dávat vitamin D a nedávat jo stát. Jsem z toho nešťastná má to docela hodně. AKdyz sedí tak nenáročná nohy má je pokrceny

Reklama

Reakce:

svatecnice
Kelišová 6001 příspěvků 02.02.18 13:24

@denisskaa to se srovná, hlavně aby lezl. A pokud se sám neposadi, tak ho nech ležet

Aspera
Generální žvanilka 20523 příspěvků 1 inzerát 02.02.18 13:27

Osobně bych to sledovala a pak to případně řešila cvičením. Případně pokud máš možnost dojeď si k tomuto doktorovi. http://rehabilitace.org/ Nám řeší nohy do X, které jsou dle dvou doktorů úplně v pořádku, ale už je máme díky cvičení skoro srovnané.

denisskaa
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 02.02.18 13:32

A nemáte foto jak to mají vaše děti můj spí tak vám to vyfotím ať můžete posoudit

Heivka
Závislačka 3090 příspěvků 02.02.18 13:35

Syn měl taky nohy do O, docela hodně, jak začal lézt tak se to samo srovnalo a teď 2,5 má nohy krásně rovné.

Aries6
Generální žvanilka 21946 příspěvků 5 inzerátů 02.02.18 13:35
@denisskaa píše:
Můj 5 měsíční syn má nožičky do o máte vzkusenosti popřípadě foto? byla jsem u ortopeda. Říkala že mám dávat vitamin D a nedávat jo stát. Jsem z toho nešťastná má to docela hodně. AKdyz sedí tak nenáročná nohy má je pokrceny

A on už sám sedí? Nepozoruješ ho jenom moc? Rada ortopeda nedávat ho stát je zajimavá. Kdo by dával stát 5 měsíční dítě? :think:
Naše dcerka měla šílený óčka kolem 1,5-2 let. Taky jsme dávali vitamin D. Po odplínkování před 2. rokem se jí to začalo točit na druhou stranu a měla zase chvíli šílený X. Teď je jí 6 let a je naprosto v pohodě.

denisskaa
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 02.02.18 13:49

Nesedí sám jen někdy name jo davam sedet odfotim vám to

denisskaa
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 02.02.18 14:11
Foto

Foto

denisskaa
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 02.02.18 14:14
Foto

Foto

Fiialka
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 02.02.18 14:29

Úplně normální nožičky miminka. To se věkem srovná…

denisskaa
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 02.02.18 14:33

Děkuju to víte někdo ika divná někdo zas že stín mám něco dělat a mám první miminko

Chulimanga
Kecalka 106 příspěvků 02.02.18 15:49

Divný by bylo, kdyby to tak neměl :mavam: Vit D se dává standardně do roku a na nohy ho nestavte, dokud se sám nepostaví a neposazujte ho, dokud se sám neposadí :) Užívejte si miminka :mavam:

denisskaa
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 02.02.18 16:09

Dekuju

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Bojovníci a haldy mrtvol: První fotografie z natáčení Jana Žižky jsou samá krev!

Bude to půlmiliardový projekt, nejdražší snímek v historii české... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >