Nožičky křivé do o

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
denisskaa
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 02.02.18 13:22
Nožičky křivé do o

Můj 5 měsíční syn má nožičky do o máte vzkusenosti popřípadě foto? byla jsem u ortopeda. Říkala že mám dávat vitamin D a nedávat jo stát. Jsem z toho nešťastná má to docela hodně. AKdyz sedí tak nenáročná nohy má je pokrceny

Reakce:
svatecnice
Kelišová 6023 příspěvků 02.02.18 13:24

@denisskaa to se srovná, hlavně aby lezl. A pokud se sám neposadi, tak ho nech ležet

Aspera
Generální žvanilka 21096 příspěvků 1 inzerát 02.02.18 13:27

Osobně bych to sledovala a pak to případně řešila cvičením. Případně pokud máš možnost dojeď si k tomuto doktorovi. http://rehabilitace.org/ Nám řeší nohy do X, které jsou dle dvou doktorů úplně v pořádku, ale už je máme díky cvičení skoro srovnané.

denisskaa
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 02.02.18 13:32

A nemáte foto jak to mají vaše děti můj spí tak vám to vyfotím ať můžete posoudit

Heivka
Závislačka 3242 příspěvků 02.02.18 13:35

Syn měl taky nohy do O, docela hodně, jak začal lézt tak se to samo srovnalo a teď 2,5 má nohy krásně rovné.

Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 02.02.18 13:35
@denisskaa píše:
Můj 5 měsíční syn má nožičky do o máte vzkusenosti popřípadě foto? byla jsem u ortopeda. Říkala že mám dávat vitamin D a nedávat jo stát. Jsem z toho nešťastná má to docela hodně. AKdyz sedí tak nenáročná nohy má je pokrceny

A on už sám sedí? Nepozoruješ ho jenom moc? Rada ortopeda nedávat ho stát je zajimavá. Kdo by dával stát 5 měsíční dítě? :think:
Naše dcerka měla šílený óčka kolem 1,5-2 let. Taky jsme dávali vitamin D. Po odplínkování před 2. rokem se jí to začalo točit na druhou stranu a měla zase chvíli šílený X. Teď je jí 6 let a je naprosto v pohodě.

denisskaa
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 02.02.18 13:49

Nesedí sám jen někdy name jo davam sedet odfotim vám to

denisskaa
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 02.02.18 14:11
Foto

Foto

denisskaa
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 02.02.18 14:14
Foto

Foto

Fiialka
Ukecaná baba ;) 2141 příspěvků 02.02.18 14:29

Úplně normální nožičky miminka. To se věkem srovná…

denisskaa
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 02.02.18 14:33

Děkuju to víte někdo ika divná někdo zas že stín mám něco dělat a mám první miminko

Chulimanga
Kecalka 186 příspěvků 02.02.18 15:49

Divný by bylo, kdyby to tak neměl :mavam: Vit D se dává standardně do roku a na nohy ho nestavte, dokud se sám nepostaví a neposazujte ho, dokud se sám neposadí :) Užívejte si miminka :mavam:

denisskaa
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 02.02.18 16:09

Dekuju

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >