Odmítání UM ve 3 měsíci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Makina21
Povídálka 14 příspěvků 02.02.18 11:54
Odmítání UM ve 3 měsíci

Zdravím holky.

Máme takový problém. Pokusím se ho napsat co nejvíc stručně. Zkrátka mám 3 měsíčního chlapečka který je od narození na UM. Konkrétně na Nutrilonu. Doposud jsem neměli vůbec žádné problémy. Ovšem už týden mi nechce pít mlíčko. Vždycky vypil těch 150 ml co 3 - 3,5 hoďky. Na poslední prohlídce u Dr. vážil 6kg což bylo podle Dr. v pořádku. Není tlustý ani vychrtlý :D říkala mi že nechce pit kvůli rýmy co měl a taky měl trošku kašel. Přijde mi to ale poněkud divné jelikož kdyby nechtěl pit kvůli rýmy tak by se od té lahvičky odtrhával jenže ho z toho vyloženě natahuje na zvracení. Rýmu ani kašel už nemá. Vypije mi s bídou 80ml a vydrží třeba i 4 hodiny. Pak když ho chci nakrmit znovu tak zase ho z toho natahuje až skoro zvrací a když se ho snažím i přesto nakrmit tak pak začne po tom co vypije těch 80ml křičet že už nechce…V noci vydrží spinkat i 7-8 hodin pak se vzbudí a vypije taky jen málo…
Jdeme v pondělí k paní doktorce na převážení..ale jsem z toho už zoufalá. Chtěla bych se zeptat jestli má některá mamina tady taky podobnou zkušenost…Předem děkuji za komentáře…

Reklama

Reakce:

Makina21
Povídálka 14 příspěvků 02.02.18 12:06

Taky bych chtěla dodat že mi přijde poslední 2 dny i víc unavený. Předtím nespal skoro celý den jen odpoledne 2-3 hodinky. Furt jsme si hráli dělali blbinky a teď vydrží vzhůru max. hodinu a už kňourá že chce spinkat…nevím jestli si to mám spojit s tím že málo pije…snažím se do něho dostat i čaj..ale je to to samé jak s míčkem..

Marketka25
Ukecaná baba ;) 1970 příspěvků 02.02.18 13:04

@Makina21 nemůže mít zadní rýmu? Ta by mohla dělat to, že se mu mlicko vrací.
A nezkoušeli jsi jiný UM? Mne děti ve 2 měsících třeba přestali pít první UM a musela jsem přejít na jiný.

hehehe
Extra třída :D 11515 příspěvků 02.02.18 13:05

@Makina21
No s bídou 80ml je docela málo, že pije cca 6× za den by nevadilo, to je tak standardní. :think: Já bych asi zkusila vyměnit UM, ale když píšeš, že mu dělá problém i čaj… Co voda? Jestli ti to dělá takhle starosti, tak už si měla být u té Dr. a poradit se s ní. Hlavně říci, že se mu pořád navaluje.

Makina21
Povídálka 14 příspěvků 02.02.18 13:15

Děkuji holky…Doktora to posledně bohužel dávala za vinu te rýmě a říkala že máme přijít za týden, což mělo být dneska ale jdeme až v pondělí to je poradna pro zdravé mimča nechtěla jsem ať je dneska mezi nemocnými…Nad změnou UM jsem uvažovala ale když to dělá i u čaje tak nevím no…nechtěla bych mu dát jiné po kterém by měl třeba k tomu i zácpy nebo tak…zkusím se poradit s tou doktorkou…bojím se že mi opět neporadí, nepomůže… na tu zadní rýmu jsme měli kapky (antibiotika) ale měli se spotřebovat po uchování v lednici do týdne…

Makina21
Povídálka 14 příspěvků 02.02.18 13:17

@hehehe Je to určitě málo… :( jako novorozenec mi pil 90ml…

hehehe
Extra třída :D 11515 příspěvků 02.02.18 13:24

@Makina21
A už je tedy úplně zdravej? Už ani nic neodsaješ?

Makina21
Povídálka 14 příspěvků 02.02.18 13:33

@hehehe jj už je zdravý úplně.

jaska33
Povídálka 43 příspěvků 02.02.18 13:37

Malá byla taky na Nutrilon u a byl strašně hořký. Není problém toto? Malá mi ho pak taky nechtěla, nechutnal jí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama