Odmítání UM ve 3 měsíci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Makina21
Povídálka 14 příspěvků 02.02.18 11:54
Odmítání UM ve 3 měsíci

Zdravím holky.

Máme takový problém. Pokusím se ho napsat co nejvíc stručně. Zkrátka mám 3 měsíčního chlapečka který je od narození na UM. Konkrétně na Nutrilonu. Doposud jsem neměli vůbec žádné problémy. Ovšem už týden mi nechce pít mlíčko. Vždycky vypil těch 150 ml co 3 - 3,5 hoďky. Na poslední prohlídce u Dr. vážil 6kg což bylo podle Dr. v pořádku. Není tlustý ani vychrtlý :D říkala mi že nechce pit kvůli rýmy co měl a taky měl trošku kašel. Přijde mi to ale poněkud divné jelikož kdyby nechtěl pit kvůli rýmy tak by se od té lahvičky odtrhával jenže ho z toho vyloženě natahuje na zvracení. Rýmu ani kašel už nemá. Vypije mi s bídou 80ml a vydrží třeba i 4 hodiny. Pak když ho chci nakrmit znovu tak zase ho z toho natahuje až skoro zvrací a když se ho snažím i přesto nakrmit tak pak začne po tom co vypije těch 80ml křičet že už nechce…V noci vydrží spinkat i 7-8 hodin pak se vzbudí a vypije taky jen málo…
Jdeme v pondělí k paní doktorce na převážení..ale jsem z toho už zoufalá. Chtěla bych se zeptat jestli má některá mamina tady taky podobnou zkušenost…Předem děkuji za komentáře…

Reakce:
Makina21
Povídálka 14 příspěvků 02.02.18 12:06

Taky bych chtěla dodat že mi přijde poslední 2 dny i víc unavený. Předtím nespal skoro celý den jen odpoledne 2-3 hodinky. Furt jsme si hráli dělali blbinky a teď vydrží vzhůru max. hodinu a už kňourá že chce spinkat…nevím jestli si to mám spojit s tím že málo pije…snažím se do něho dostat i čaj..ale je to to samé jak s míčkem..

Marketka25
Ukecaná baba ;) 2020 příspěvků 02.02.18 13:04

@Makina21 nemůže mít zadní rýmu? Ta by mohla dělat to, že se mu mlicko vrací.
A nezkoušeli jsi jiný UM? Mne děti ve 2 měsících třeba přestali pít první UM a musela jsem přejít na jiný.

hehehe
Extra třída :D 11558 příspěvků 02.02.18 13:05

@Makina21
No s bídou 80ml je docela málo, že pije cca 6× za den by nevadilo, to je tak standardní. :think: Já bych asi zkusila vyměnit UM, ale když píšeš, že mu dělá problém i čaj… Co voda? Jestli ti to dělá takhle starosti, tak už si měla být u té Dr. a poradit se s ní. Hlavně říci, že se mu pořád navaluje.

Makina21
Povídálka 14 příspěvků 02.02.18 13:15

Děkuji holky…Doktora to posledně bohužel dávala za vinu te rýmě a říkala že máme přijít za týden, což mělo být dneska ale jdeme až v pondělí to je poradna pro zdravé mimča nechtěla jsem ať je dneska mezi nemocnými…Nad změnou UM jsem uvažovala ale když to dělá i u čaje tak nevím no…nechtěla bych mu dát jiné po kterém by měl třeba k tomu i zácpy nebo tak…zkusím se poradit s tou doktorkou…bojím se že mi opět neporadí, nepomůže… na tu zadní rýmu jsme měli kapky (antibiotika) ale měli se spotřebovat po uchování v lednici do týdne…

Makina21
Povídálka 14 příspěvků 02.02.18 13:17

@hehehe Je to určitě málo… :( jako novorozenec mi pil 90ml…

hehehe
Extra třída :D 11558 příspěvků 02.02.18 13:24

@Makina21
A už je tedy úplně zdravej? Už ani nic neodsaješ?

Makina21
Povídálka 14 příspěvků 02.02.18 13:33

@hehehe jj už je zdravý úplně.

jaska33
Povídálka 43 příspěvků 02.02.18 13:37

Malá byla taky na Nutrilon u a byl strašně hořký. Není problém toto? Malá mi ho pak taky nechtěla, nechutnal jí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >