Mám strach z kyčlí u miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.18 19:30
Mám strach z kycli u miminka

Ahoj holky snad mi některá poradite. Moje holčička má od narození špatnou kycel. nosila frejkovu perinku. Ted ve 3 měsících ji dali pavlikovi trminky. Kycel má označení 2b 1.sin vázne abdukce.do toho cvičíme vojtovku 4× denně kvůli hlavičce měla predilekci. takze nedělám nic jiného než ze ji trmeny furt sundavam a nasazují. do toho jsem přišla i o mléko. hold nervy takže je na um. a teď k věci pomohly některé z vás ty trminky? dávám je poctivě ale mám hrozný strach ze to nebude dobre. Ortoped mi k tomu nic neřekl tam to jede jak na běžícím pásu. :zed: muže se ji to ještě zhoršit tak ze vy musela i pak na trakci? Moc děkuji jsem z toho v háji. :,(

Reakce:
Veroniika84
Stálice 63 příspěvků 01.02.18 21:09

Dcerka měla třmeny do půl roku od tři měsíců do té doby perinku. Od půl roku v pohodě teď nás čeká kontrola v pěti letech. Ve třech letech v pohodě. Též jsem z toho byla na nervy. Mléko jsem ztratila už když jí vadu po šestinedělí diagnostikovali. Rozumím ti, bude to dobré.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1918 příspěvků 02.02.18 22:41

Obe moje deti nosily trmeny a obe jsou dneska uplne v pohode. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.18 08:48

Moc dekuji za uklidnění. Doufám že ji ty trminky pomuzou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >