Reklama

Mám strach z kyčlí u miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.18 19:30
Mám strach z kycli u miminka

Ahoj holky snad mi některá poradite. Moje holčička má od narození špatnou kycel. nosila frejkovu perinku. Ted ve 3 měsících ji dali pavlikovi trminky. Kycel má označení 2b 1.sin vázne abdukce.do toho cvičíme vojtovku 4× denně kvůli hlavičce měla predilekci. takze nedělám nic jiného než ze ji trmeny furt sundavam a nasazují. do toho jsem přišla i o mléko. hold nervy takže je na um. a teď k věci pomohly některé z vás ty trminky? dávám je poctivě ale mám hrozný strach ze to nebude dobre. Ortoped mi k tomu nic neřekl tam to jede jak na běžícím pásu. :zed: muže se ji to ještě zhoršit tak ze vy musela i pak na trakci? Moc děkuji jsem z toho v háji. :,(

Reklama

Reakce:

Veroniika84
Stálice 63 příspěvků 01.02.18 21:09

Dcerka měla třmeny do půl roku od tři měsíců do té doby perinku. Od půl roku v pohodě teď nás čeká kontrola v pěti letech. Ve třech letech v pohodě. Též jsem z toho byla na nervy. Mléko jsem ztratila už když jí vadu po šestinedělí diagnostikovali. Rozumím ti, bude to dobré.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 02.02.18 22:41

Obe moje deti nosily trmeny a obe jsou dneska uplne v pohode. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.18 08:48

Moc dekuji za uklidnění. Doufám že ji ty trminky pomuzou.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >