Reklama

Dýchavičnost 22. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 23:09
Dychavicnost 22tt

Holky tak se vam hur v druhym trimu dycha :think: ja dneska sla rychle do kopce na autobus a myslela jsem ze se pomalu udusim.je fajt nahore mam 10 kilo a jsem chudokrevna..je to ale pecka :mrgreen: boli me i zada mezi lopatkamy i krcni pater a kriz..fakt se citim jako morous, mesic na zpatek jsem mela echo srdce a ekg..a dva mesice rtg plic a spirometr ok…tak myslite ze je to k tehotenstvi..mam jinak nizky tlak

Přečtěte si článek: Jak probíhá 22. týden těhotenství?

Reklama

Reakce:

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 31.01.18 11:13

Já zatím nenabrala skoro nic, ale dýchat nemůžu stejně, jak se všechno posunuje směrem nahoru. Mám pořád ucpaný nos, když moc smrkám tak mi teče krev. Sotva obejdu louku se psem, takže nejsi sama:-) Nejvíc mi pomáhá ledový vzduch.

Andy27
Kelišová 6239 příspěvků 31.01.18 12:56
@kytkalenka píše:
Já zatím nenabrala skoro nic, ale dýchat nemůžu stejně, jak se všechno posunuje směrem nahoru. Mám pořád ucpaný nos, když moc smrkám tak mi teče krev. Sotva obejdu louku se psem, takže nejsi sama:-) Nejvíc mi pomáhá ledový vzduch.

To presne mam taky i stim nosem..kolikrat zacnu zniceho nic kejchat :) a v krku me skrabe nebo furt drazdi

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >