Zanícený pupík

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
misme9
Nováček 6 příspěvků 29.01.18 23:00
zanícený pupík

Ahoj. Dcerce jsou dva měsíce. Pupík se nám po porodu zahojil úplně v pohodě. Čistila jsem lihem a pahýl odpadl dva týdny po porodu, ale dnes jsem si všimla, že má pupík červený a má v něm stroupky… vypadá jako po upadnutí pahýlu, než se úplně zahojil. Nemá v něm hnis, ale dost mě to znepokojilo. Vyčistila jsem jí ho znovu lihem, ale nevím, jestli nemám volat doktorovi…Máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji mockrát

Reakce:
kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 30.01.18 01:40

Myslím že by vám dr. Nic moc jiného neporadil, cistila bych pár dnů, mazala a kdyztak až po pár dnech ošetřování pokud nebude pokrok volala.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 30.01.18 01:54

Pupík muze byt červený, to je v pohodě. Pokud je JEN červený a neni tam hnis, otevřená rána atd. Stroupky nevadí. Nechte to byt, sledujte, ono to zbledne.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 30.01.18 04:59

Pro jistotu bych zasla k pediatrovi, nam tehdy doktorka dala framykoinovy pudr.

misme9
Nováček 6 příspěvků 31.01.18 10:09

Děkuji za názory. Dva dny jsem jí to čistila lihem a zlepšilo se to. Mám obavu že jí tam zůstalo mýdlo po koupání a nadělalo to paseku

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >