Reklama

Zanícený pupík

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misme9
Nováček 5 příspěvků 29.01.18 23:00
zanícený pupík

Ahoj. Dcerce jsou dva měsíce. Pupík se nám po porodu zahojil úplně v pohodě. Čistila jsem lihem a pahýl odpadl dva týdny po porodu, ale dnes jsem si všimla, že má pupík červený a má v něm stroupky… vypadá jako po upadnutí pahýlu, než se úplně zahojil. Nemá v něm hnis, ale dost mě to znepokojilo. Vyčistila jsem jí ho znovu lihem, ale nevím, jestli nemám volat doktorovi…Máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji mockrát

Reklama

Reakce:

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 30.01.18 01:40

Myslím že by vám dr. Nic moc jiného neporadil, cistila bych pár dnů, mazala a kdyztak až po pár dnech ošetřování pokud nebude pokrok volala.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 30.01.18 01:54

Pupík muze byt červený, to je v pohodě. Pokud je JEN červený a neni tam hnis, otevřená rána atd. Stroupky nevadí. Nechte to byt, sledujte, ono to zbledne.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 690 příspěvků 30.01.18 04:59

Pro jistotu bych zasla k pediatrovi, nam tehdy doktorka dala framykoinovy pudr.

misme9
Nováček 5 příspěvků 31.01.18 10:09

Děkuji za názory. Dva dny jsem jí to čistila lihem a zlepšilo se to. Mám obavu že jí tam zůstalo mýdlo po koupání a nadělalo to paseku

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >