Nystagmus u mimina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kacika.N.88
Povídálka 17 příspěvků 29.01.18 00:03
Nystagmus u mimina

Hezky vecer. Nase neurolozka ma podezreni na nystagmus. Male jsou tri mesice. Moc nefixuje, ocickama teka. Zajima me zda je tady take nekdo se stejnou vadou. Pokud ano kdy mimco zacalo fixova? Jak trenovat ocicka? Zatim mame pred sebou veskera vysetreni a cekame nastevu z rane pece. Protonse ptam zatim tady. Diky

Reakce:

ivculka
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 29.01.18 00:26

Ahoj, tak pokud se opravdu jedná o nystagmus, tak fixovat nezačne nikdy. Mám nystagmus od narození, stejně i muj syn a kromě korekce, brýle, nebo čočky se s tim bohužel nedá nic dělat. Ale není to zadna tragédie :hug:

Anna85
Kecalka 371 příspěvků 29.01.18 00:48

Bratr ma taky vrozeny. Bude mu tricet.
Ted v dospelosti se zajímal o pripadnou operaci, ale nebyla mu doporucena driv nez v 35ti, ze se to muze jeste vratit.
Ale vyslovene ho to nikdy neomezovalo.

OoOoOoOoOo
Stálice 66 příspěvků 29.01.18 00:50

Jukněte zde.. psala jsem tam mamince mé zkušenosti :-) třeba pomůže :srdce:
 https://www.emimino.cz/…erky-221855/

Kacika.N.88
Povídálka 17 příspěvků 29.01.18 08:48

Ale vidi teda normalne jen teda nedozkaze fixovat, chapu ro dobre? A muze tomu tteba pomoci cviceni Vojtovky?

ivculka
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 29.01.18 12:05

Určitě nornalne nevidí, většinou jsou k tomu dioptrie, a stejne po korekci brýlemi, nevidí dokonale. Nejlépe navštivte očního lékaře, ten vám vše vysvětlí nejlépe.
Vyšetření zraku jako takove nám u syna dělali stejne až v jednom roce, dřív se to stejně nedela.

Kacika.N.88
Povídálka 17 příspěvků 29.01.18 17:28

U ocniho jsme byli ale ten nam rekl ze jde nejspis jen o opozdeny vyvoj oci. Nystagmus n rekla az neurolozka

ivculka
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 29.01.18 18:55

Tak možná se to opravdu ještě ustali. 3 měsíce jsou brzo na tuto diagnózu. Memu synovi to diagnostikovali dřív, ale to proto, že já to mám také. S jistotou nám řekli v cca roce a brýle dostal pak následně. Držím palce :kytka:

OoOoOoOoOo
Stálice 66 příspěvků 29.01.18 20:34

Nikča má teď 4,5r a při únavě ji stále oči jezdí, nefixuje… ale brýle prý zatím nepotřebuje… takže vydrž, může se to úplně srovnat :srdce:

Kacika.N.88
Povídálka 17 příspěvků 30.01.18 07:42

Holky diky v breznu malou ceka magneticka a EEG, dnes se budeme objednavat i do motole na ocni

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee zveřejnila detaily veřejné soulože: Budu to dělat s mužem v masce!

Karolína Urbanová alias Daisy Lee sama sebe nazývá nejkontroverznější českou... číst dále >

Před přečtením spalte? Tady je 5 knih, které pod stromečkem nechcete najít

Průměrný Čech za rok přečte dvanáct knížek. Pokud by vzal do ruky následující... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >