Pije dvě minuty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maminka2014
Kecalka 164 příspěvků 26.01.18 12:45
Pije dvě minuty

Ahoj, mám 10tydenni miminko, jenom kojime, ale dělá mi starost kojení, přes den se koji po 2-3hodinach ale kojení trvá většinou jen dvě minuty déle jenom občas pak už nechce a vzteká se když ji dám prso, v noci mi spí i šest hodin v kuse to se pak kojí dele. Je možné aby se stihla najíst za dvě minuty? :think:

Přečtěte si článek: Jak správně kojit, aby miminko prospívalo?

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9145 příspěvků 26.01.18 12:49

Je. Druhorozený měl taky takový tah a mne teklo mléko hodně. Kolikrát se i prepil a pak ublinkaval. Takže je to sice trochu divné, ale určitě možné. Pokud hezky přibírá, neřešila bych

ivašot.
Kelišová 6000 příspěvků 26.01.18 12:52

Syn se taky dokázal nakojit neuvěřitelně rychle. Řídila bych se tím, zda je miminko spokojené, má dost počůraných plen a přibírá.

Hadumi
Extra třída :D 13172 příspěvků 26.01.18 12:52

Záleží na přibírání.

maminka2014
Kecalka 164 příspěvků 26.01.18 12:53

No ty pleny právě nevim jak počítat, přebalují asi po dvou hodinách když jsme doma, někdy je tam jen trosku ucurnuto někdy víc, kolik by toho měla nacurat?

Ornwen
Závislačka 4056 příspěvků 1 inzerát 26.01.18 12:57

@maminka2014 druhorozeny pil 5min, max 10. Ale zase co dve hodiny. Taky mi to prislo malo, ale jemu stacilo. Ani v porodnici nepil o moc dele.
Muzes si zkust pujcit vahu. Ale. Jestli pribira dost dle kontrol u mudr, tak bych neresila.

Hadumi
Extra třída :D 13172 příspěvků 26.01.18 12:59

@maminka2014 a zapáchá moč? Má nějakou barvu? Moje obě děti tedy po dvou hodinách měly mnohem víc než jen učůrnuto.

maminka2014
Kecalka 164 příspěvků 26.01.18 13:08

@Hadumi nezapadá nemá žádnou barvu, teď jsem vážila akorát plenku a za ty dvě hodiny bylo nacurano 80g tak to asi není málo ne? Teď se kojila dokonce jen 1,5minuty. Jsem z toho hrozně nervózní zkusím si půjčit váhu a vážit před a po kojeni

Patie
Ukecaná baba ;) 2425 příspěvků 1 inzerát 26.01.18 13:09

Počítá se každý čurání a mělo by jich za den být aspoň 6-8. Jinak záleží na obecný spokojenosti miminka, růstu do délky (mnohem důležitější než číslo na váze), přibírání nemusí mít až tak velkou výpovědní hodnotu, protože každý pediatr si pod pojmem „dobré přibývání“ představuje úplně něco jiného. Dcera přibývá jen cca 50g/týdně a mlíka má dost, jen prostě svoje tempo :nevim:
A jestli je vše v pohodě, tak buď ráda, moje holka je u prsa snad půlhodiny a ještě s ní u toho musim pochodovat po bytě :mrgreen: Zlatý dvě minuty.

Patie
Ukecaná baba ;) 2425 příspěvků 1 inzerát 26.01.18 13:10

A vážení doma nedoporučuju, je to totiž úplně o ničem ;) Já malou vážila a akorát jsem se tim nervovala, protože pila mnohem míň, než by na svou váhu podle tabulek měla. Prostě jí stačí míň a dehydratovaná neni :)

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 41827 příspěvků 26.01.18 13:19

Jestli přibírá a je spokojený, neřešila bych, dcera byla taky najedená šup šup a ze všech stran jsem slyšela, že jí to nemůže stačit. Evidentně stačilo.

Janina25
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 26.01.18 13:44

Moje dcera pila jen 1 minutu. Když pila víc, tak potom blinkala. Já měla hodně mlíka a teklo samo. Přibírala 1 kg za měsíc někdy i víc. Teď jsou jí 4 roky a je úplně v pořádku, ale jí menší porce za to pořád. :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama