Reklama

Svazuj syna

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.18 08:55
Svazuj syna

Anonym… Mam vycitky z toho, ze svazuji synovi(3 tydny) na spani ruce plinkou… Ono mu to totiz pomaha a nebudi sam sebe.
Prijde mi to hodne drasticke. Uz preci neni v deloze… Je ale fakt, ze co se tyce spani mu to podstatne(a nam vlastne taky) pomohlo.
Co si o tom myslite?
Ruce zavinuji do plinky, ale na netu jsem videla zavinovacky(ne rychlozavinovacky) na talove pevnejsi svazani.
Nechci mu ale vazat nohy

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Alyss1
Závislačka 2777 příspěvků 7 inzerátů 27.01.18 09:00

Mela jsem tu zavinovacku co pises. zazracna vec. Obe deti tak byly spokojenejsi. Nektere ten prostor nemaji rady, radeji by zase nyly v deloze. navic to aby mohly takhle machat volne rucickama je neprirozene. vsechna mladata po narozeni jsou nekdw tesne v pelisku pod maminkou vedle sourozencu. a lide od praveku sve deti nosi v nejakych uzlikach.

Takze naopak svazuj!!!

Yasmina21
Kecalka 426 příspěvků 27.01.18 09:01

Buď v klidu :kytka: Pro miminko je velice důležité, aby bylo svázané a klidné. Cítí se tak bezpečněji a neleká se tolik. :hug: Miminka je dobré svazovat i přes den :andel:

Macik.S
Kecalka 288 příspěvků 27.01.18 09:11

Taky jsem to dřív nechápala, když jsme s přítelem přišli na JIP za malým kde byl svázaný hrozně jsem nadávala, že to nikdy dělat nebudu, že to je přece strašný, nemůže se hýbat! :lol: No a přišli jsme domů, položila jsem malého do postýlky a za chvilku byl vzhůru, hrozně šermoval rukami, každou chvilku vzhůru. Takže nakonec jsme ho zkusili svázat, jen ruce, nohy má volné. A ono to pomohlo. Pomáhá do to teď, a to mu bude 5 měsíců. Přes den už se ho snažím dávat bez svázání, chtěla bych aby si na to zvykl. Přece ho nebudu vázat pořád :lol: Ale netuším kdy to nebude vyžadovat.
Takže v klidu, miminka se opravdu cítí lépe. :kytka:

prekvapenana2
Kecalka 241 příspěvků 27.01.18 09:16

Kdyby se mu to nelíbilo tak ti to dá najevo… ;) ty naší stačil náznak že bych jí zavinula s už byl oheň na střeše :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.18 09:17

Dekuji!!
Takhle nejak ma ta zavinka vypadat? Ta plinka se mi krci, ma tam zahyby asi to neni moc pohodlne..

Asi mu ji koupim uklidnila jsem se. Dekuji

https://www.borninbox.cz/…ti-ergobaby/

andelka83
Neúnavná pisatelka 19600 příspěvků 27.01.18 09:19

Vázala jsem plinkou, když byl úplně malinký. Potom stačila zavinovačka. Nožky měl volné, šlo jen o to vymezení prostoru, pocit bezpečí.

beruska9
Extra třída :D 10641 příspěvků 27.01.18 09:31

Novorozenci maji nejaky ten reflex, jehoz jmeno jsem zapomela, ale dela prave to, ze kdyz rozhodi rucickami, tak se vzbudi, proto pevne zavinuti byva doporucovano. Zavinovat se muze, dokud se dite nezacne prevalovat pry…ale nektere to zvladaji i dele. Anebo ne, ja se s tim prala asi mesic, syn to nenavidel, ja pak taky :mrgreen: tak jsem to vzdala…ale je pravda, ze moc dobre nespal.
Edit: pisou to u te zavinovacky, Moro reflex se to jmenuje zjevne.

Zdeni86
Kecalka 220 příspěvků 27.01.18 09:56

Taky jsem vazala plinou a pak jeste sup do zavonovacky. A krasne spinkal. Bez toho se furt budil. Jeste ze byla zima, v lete by to asi nebylo idealni

Aries6
Generální žvanilka 21947 příspěvků 5 inzerátů 27.01.18 09:58

Vázala jsem všechny 3 dcery do půl roka. Bez toho by se nevyspaly. Časem daly samy najevo, že jim to vadí ;)

Elenloth
Závislačka 3812 příspěvků 6 inzerátů 27.01.18 10:02

Nejstaršího jsem pevně zavinovala asi do půl roku, používala jsem zavinovačku Swaddle me. Vypadalo to hrozně, ale moc mu to pomáhalo. Prostřední z ní bohužel rychle vyrostl, tak jsem používala plínu a klasickou zavinovačku, ale nepotřeboval to tolik. Nejmladší mimino teď kupodivu zavinovat nepotřebuje a spí s rozhozenýma ručičkama.

inkakřivák
Extra třída :D 13595 příspěvků 27.01.18 11:00

Vnuka dcera takhle zamotávala do pleny ala vánočka. A byl spokojený. Jak měl volné tlapky, řval, pořád se budil, jak si těma ručička šátral po obličeji. Zamotaný spal jako dudek. Takže později to bylo legrační, jak byl omotaný zavinovačkou a dole mu čouhaly nohy. Když mu to vyhovuje, tak dítě klidně svazuj.

ejhle
Závislačka 2816 příspěvků 27.01.18 11:01

Bud v klidu, u prvniho ditka stacilo pevne zavinuti podle Karpa. Mladsi ditko- to byl jiny level. Karp byl malo. Nakonec jsem pouzivala zavinku od swadleme (snad to pisu dobre!), na nozky jsem mu musela polozit polstar a na bok jsem mu pokladala manzelovu rukavici vyplnenou hrachem (potreboval mit pocit, ze ho nekdo hladi po zadecku). Vypadalo to hrozne, socialka by nam ho snad i odebrala - chudaka maleho tejraneho :lol: ale jenom diky tomu se vyspal a ja se definitivne nezblaznila. Ale beda, jak polstar odkopal, rukavice spadla. Do minuty strasny rev.

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 27.01.18 11:02

To bych nevěřila že se to mimčům líbí 8o

Alyss1
Závislačka 2777 příspěvků 7 inzerátů 27.01.18 11:11

Ja mela Miracle Blanket

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >