Reklama

Roztažení nožiček - kyčle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ajurka
Stálice 97 příspěvků 29.01.18 22:51
Roztažení nožiček - kyčle

Chtěla bych se zeptat… Na vyšetření kyčlí jdeme už po 3.. malá má nález Ib.. nevyvinuté jadérka.. proto jdeme opět v půl roce.. vím, že nález je ok… Jde mi o to, že když doktor po vyšetření ultrazvukem pak roztáhne malé nožičky malá hodně pláče.. bolí jí to.. doma když jí to chci udělat jde na ni videt, že jí to boli… Tak jí to ani nedělám.. jde mi o to že malému to šlo krásné když byl miminko a malé to nejde… Bojím se dalšího vyšetření…také vaše děti plakali hodně při tomto vyšetřeni??? Dekuji

Reklama

Reakce:

ElisC
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 2 inzeráty 29.01.18 22:57

@ajurka přiznám se, že o roztahovaní nožiček čtu prvně. Doktor vždy jen vyšetřil UTZ.

ajurka
Stálice 97 příspěvků 29.01.18 22:59

@ElisC no u nás doktor vyšetří ultrazvukem a pak jako chytne kolínka a dá je až na podložku.. malá u toho strašně pláče :(

nini77
Ukecaná baba ;) 1627 příspěvků 10 inzerátů 29.01.18 23:16

Museli jsme chvíli cvičit,.taky jsme je synovi takhle roztahovali. Spíš jakoby kroužili s nozkama tak, že jsme ho drželi za kolínka a vytáčeli nohy tak, aby se kolínka vlastně dotkly podložky. Množné číslo není na místě, že jsme to delali. Dělala jsem to jen já, nikdo jiný v rodině u toho ani nechtěl být. Plakal u toho jen ze začátku, pak si zvykl. Ale neměl problém s jadyrky. Měl to jen nějak zatuhle.

Janli
Kelišová 5705 příspěvků 9 inzerátů 29.01.18 23:39

Asi mám divný dítě, moje cácorka se řehtala jak pominutá. Neboj, maximálně si chvilinku popláče, ne všem dětem je to příjemný, ale jedná se spíš o to, že jim vadí ten lékař a prohlídka samotná, než že by je to bolelo.

Alyss1
Závislačka 2777 příspěvků 7 inzerátů 30.01.18 06:56

Snizena schopnost abdukce- tedy ten pohyb kdy kdou nozky od sebe, je jeden z priznaku spatnych kycli. Dr ny to mel vysetrit. Pokud to malou boli a nejde to, zvazils bych navstevu hb at vas nauci uvolnovaci cviky.

ajurka
Stálice 97 příspěvků 30.01.18 07:48

@Alyss1 jak píší kyčle má v pořádku… Má Ib jen ta jadérka ještě nemá.. když leží nožičky má od sebe ale prostě nejdou ji až na podložku.. doktor mi řekl že je vše ok.. že na kontrolu pouze aby viděl zda se už vytvořila..

ajurka
Stálice 97 příspěvků 30.01.18 07:49

@Alyss1 doktor ji ty nožky dá až na podložku.. ale malá u toho začne hrozně plakat.. vím kdy pláče že jí něco bolí poznám to

ajurka
Stálice 97 příspěvků 30.01.18 07:51

@Janli myslíte, když má kyčle ok, že jen jí to je nepříjemné? Proto tak pláče.. no tak snad už půjdem naposledy :roll:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >