Narození miminka, dárek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petruna21
Echt Kelišová 9796 příspěvků 02.02.18 07:53
Narození miminka,dárek ?

Ahoj maminky :mavam:

Mám takovou prosbu.. od přítele bratranec tak sem jim dnes v noci narodilo miminko a já se chci zeptat jaký dárek jste třeba kupovali vy k narození miminka?

Mě napadla knížka s tím že si tam rodiče budou psát kolik vážilo, měřilo kdy začalo chodit taková vzpomínková co myslíte? :)

Děkuji za rady :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1006 příspěvků 02.02.18 07:58

Ano, to je hezký dárek.

iwa83
Kelišová 5896 příspěvků 02.02.18 08:05

My jsme dávali české látkové hračky (od šapito) všem známým. Vždy se to setkalo s úspěchem. Hračka za pár kaček. Ne všichni ocení ty zapisovací knížky. Já teda dceři píšu denník - teď už víc sporadicky. Ale do obyč sešitu, ne do těch předdefinovaných knížek. Ale netvrdím, že je to blbý nápad ;)

Heivka
Závislačka 2899 příspěvků 02.02.18 08:14

Já třeba takovou knížku dostala a nadšená jsem nebyla, nelíbilo se mi zpracování a to že v ní byly předtištěné fotky jiných dětí. Mě potěšily asi nejvíc plyšové peřinky, látkové čtvercové pleny (těch není nikdy dost) a nejlepší dárek jsem dostala od strejdy a tety, plyšového pejska, který je už 2,5 roku synovou nejoblíbenější hračkou.

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9181 příspěvků 02.02.18 08:16

Dávám deky :) to se vždycky hodí. Ta knížka je sice hezká, ale dostala jsem hned tři a stejne uz jsem ji měla koupelnou doma 8)

nozu
Extra třída :D 11346 příspěvků 02.02.18 08:16

Já osobně bych z knížky nadšená nebyla vůbec. Tyhle věci mě nebaví a i když jsem ji dostala, tak letěla do skříně a později putovala dál… Spíš bych dala nějaké oblčení, klidně praktický overálek a nebo hračku. Moje děti třeba milovaly šustivé látkové knížky a znám spoustu dalších dětí, které je měly rády. Sice to využijí až později, ale bude to praktická věc, která se fakt bude používat.

smurfka
Nadpozemská drbna 29018 příspěvků 02.02.18 08:17

Za mě je tato knížka celkem zbytečnost..dostala jsem asi dvoje podobné a ještě jednu jsme dostávali na vítání občánků..já si stejně ty to věci zapisovala jinam ( do fotoalba ). Pokud víš jak se jmenuje, může podarovat nějakou dečku se jménem dítěte, nebo bodyčko ( ale tam se většinou čeká pár dní na výrobu ), jestli chceš něco hned, stačí třeba nějaká hračka pro mimina, pleny, kosmetiku, nějaký pěkný set body a dupačky? Případně udělat pěkný plakát k narození dítěte jak se dělají, kde je uvedeno jméno, míry, den narození atd..jde si to pěkně zarámovat a pověsit.

nozu
Extra třída :D 11346 příspěvků 02.02.18 08:19

@Tichošlápek deky jsou super nápad. A ještě jsem měla permamentní nedostatek „svátečních“ bavlněných plen (myšleno s barevnými obrázky) - dávala jsem dítěti v létě pod hlavu, brala s sebou k doktorce, měla v kočárku pro případ slintání (vadilo mi tahat na veřejnosti ty obyčejné bílé :lol:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1643 příspěvků 27 inzerátů 02.02.18 08:28

Tu knížku jsme dostali od města k vítáni občánků, používala jsem ji k zápisu prvních zoubků, stříhání vlasů atd.

Za mě se hodí určitě nějaká ta šustivá hračka.

Nika1987
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 02.02.18 08:32

@Petruna21 Ja reknu za sebe jako za maminku ze nejvice prakticky darek jsou plenky a vlhcene obrousky. My dostali spoustu kravin a muzu rict ze polovina hracek je v tasce, ktera bud pujde do kontajneru a nebo do nemocnice na detske, protoze za chvili bych z baraku mela skladiste. Obleceni je sice krasne ale mala toho ma tolik ze polovinu nema sanci unosit a tim padem zbytecne vyhozene penize. Takze bud nejakou praktickou hracku - ne nunaky a plys a nebo proste pleny. A nebo se zeptat co potrebuji. Ale tohle je pohled extremniho praktika :)

Tess 85
Ukecaná baba ;) 1202 příspěvků 02.02.18 08:34

Kytici pro miminko, jsou tam ručně „umotané“ kytičky z bodýček, ponožtiček, bryndáčků. Moc pěkné, mamince udělá radost a miminko dostane taky dáreček v podobě pár kousků kvalitního oblečení.
Tady přímo odkaz www.floby.cz

Edit kvůli hrubce :-)

p0pokatepetl
Kecalka 115 příspěvků 02.02.18 08:46

@Tess 85 napad nieco take vyrabat je fakt krasny, ale 550 za 1 body 1 ponozky a 1 medvidka je drsne teda :) ja osobne by som radsej za 550 uvitala 2 baleni latkovych plen, ale jasne, kazdemu sa ine paci :)

@Petruna21 mne co prislo super z jedneho videa - ponozky s chrastitkami, mimco pak zveda nozky a posiluje same od seba brusko.. pride mi praktickejsie nez knizka :)

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1706 příspěvků 02.02.18 08:56

Přimlouvám se za ty látkové hračky Šapito. Jsou kvalitní, neokoukané, nebudou vypadat blbě, ani když si s nimi bude hrát starší dítko, nebo když si ji nechá jako talisman do zkouškového. Malý dostal jako novorozeně a od té doby je dáváme všem okolo, jsou skvělé.

Nebo potom nechat vyrobit body s nějakým hezkým nápisem nebo koupit nějaké už hotové neotřelé (pro fanoušky Harryho Pottera s logem Bradavic, pro tatínka hokejistu malý dres…). V rodině bych asi dala kombinaci hračka + body + drobnost pro maminku (+ případně drobnost pro sourozence).

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 02.02.18 09:00

@Petruna21 záleží i za kolik cca chceš dárek kupovat. Ta knížka je pěkná, ale já už si jí třeba pořídila sama, tak by mě moc potěšila :lol: takže buď nějaká hezká hračka nebo oblecek (spíš jsem dávala už větší, těch malinkých mají určitě spoustu), balíček kvalitní dětské kosmetiky nebo poukazka do drogerie…

Edit: jo a pak v nejbližší rodině jsme dávali dárek i mamince - poukázku do kavárny a k tomu jsem jí udělala i poukaz na hlídání :)

Petruna21
Echt Kelišová 9796 příspěvků 02.02.18 09:05

Moc vám děkuji za tipy :palec: :*

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama