Nuna Leaf houpátko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Míša2014
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 06.05.19 20:41
Nuna Leaf houpátko

Ahoj holky, chci se zeptat jestli houpátko je opravdu takovej zázrak jak popisuje reklama :D
Nikdo kolem nás ho nemá.

https://www.bambino.cz/…-bar-suited/

Reakce:
lolink
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 06.05.19 20:56

Ja ho mam. Co presne chces vedet?

Míša2014
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 06.05.19 21:16

@lolink
Je potřeba mít ten houpací modul?
A opravdu je ten pohyb tak úžasný proti jiným houpačkám?

lolink
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 06.05.19 22:00

Ja mam jen tuhle uz pro druhe dite, takze nemam srovnani s jinymi sedackami. Houpani obe deti uklidnovalo. Co ocenuji oproti jinym houpackam je, ze v tomhle kresle muze sedet novorozenec, ale i me ctyrlete dite. Uplne ho miluje. Latka je na prani super, kojenec ji tak, ze to porad peru a zadne skvrny to do dnes nema. V podstate je potah porad stejny jako pri koupi. Co na teto sedacce vidim jako minus je, ze se neda odstranit ten sedak pro mimina, ale starsimu to nikdy nevadilo, da se to dat tak, ze to v sezeni neprekazi. A ten listek jako vnitrni latkova vlozka se lehce srazil. Ale fakt malo. Vetsina techto sedacek pro deti je do urcite hmotnosti. Tahle je jedna z mala do 25??? Kil. Je to fakt bytelny. Kdybych kupovala znovu, zvazila bych bazarovou, pac ta nase ma za sebou pet let a je temer jako nova.

lolink
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 06.05.19 22:03

Ja mam teda radu 2015. Kazdopadne jsem si k tomu koupila i tu hrazdu a to jsou vyhozeny prachy. Je to blbe udelany, to dite na to nedosahne a kdyz uz na to dosahne, je to k prdu, pac ho to nezajima. :mrgreen:

Míša2014
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 06.05.19 22:08

Tak děkuju moc. Právě ta cena je mazec ale první byla uplakánek, tak jsem si říkala, že druhé chci koupit něco pořádného. Na bazarech jsou velice málo a vše daleko bojím se ho koupit bez podívání.

lolink
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 07.05.19 08:41
@Míša2014 píše:
Tak děkuju moc. Právě ta cena je mazec ale první byla uplakánek, tak jsem si říkala, že druhé chci koupit něco pořádného. Na bazarech jsou velice málo a vše daleko bojím se ho koupit bez podívání.

Vyuzije to i ta starsi. Mne se kamaradky smaly, co dam za blbou sedacku. Ona teda byla v roce 2015 za bura. Ale nelituju. Mladej se v tom vali, kouka z toho na pohadky. Videla jsem ji i v dospelacky verzi a je to teda hodne prijemny posezeni.

Váš příspěvek
Reklama