Nutrilon do zásoby v ledničce?Jde to?

Anonymni
27.4.09 22:14

Nutrilon do zásoby v ledničce?Jde to?

Chtěla bych se zeptat , už asi měsíc dávám malému Nutrilon,ale mě by zajímalo , jestli ho můžu třeba předem připravit , napřiklad večer,dát do ledničky , a při nočním krmení pouze vyndat , trochu ohřát a papat?Na obalu píšou že má být v lahvičce2 hodiny,tak já nevím.Prosím poradí mi někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3287
27.4.09 22:18

Anonymni, presne na toto jsem se ptala doktorky, ta rekla, ze UM v lednicce muze byt 24 hodin, ovsem aby se mohl ohrivat, musi se pripravit za studena.........takze prevarit vodu, nechat vychladnout, namichat a pak uz jen odlivat potrebne mnozstvi a ohrat ve vodni lazni.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
27.4.09 22:22

Já myslím, že je mnohem lepší připravit si zvlášť převařenou kojeneckou vodu (třeba do termosky) a zvlášť odměřený prášek a pak to v noci rychle smíchat. Je to sice pracnější, ale když to vyndáš z ledničky, stejně musíš vstát a ohřát to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2139
27.4.09 22:38

Taky jsem to dělala ja píše Hkac. Nejotravnější je to převařování a chládnutí… Takže předem převařit, já pak už jen přihřívala tu vodu na chvilinku v mikrovlnce, nasypat UM, zavřít, promíchat a podávat…Dobrou chuť :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
27.4.09 22:39

Tak já jsem první dceři dělala Nutrilon na 24 hodin dopředu, a to normálně do teplé vody, po zchladnutí jsem ho dala do lednice.
A žije :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
989
27.4.09 23:11

Taky jsme vařili teplý a pak do lednice - 3 dávky, takže tam byl 12 - 16 hod. A v pohodě, žijeme. Nic nám nebylo. Pořádně vymýt flašky je základ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
28.4.09 06:01

Tak já taky navařím vodu do lahví a dám do lednice. Pak to prdnu na 30 vteřin do mikrovlnky, přimíchám mléko a baštíme. Za minutku hotovo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1905
28.4.09 06:37

Nam tady v anglii PA rekla, ze UM je lepsi v pokojove teplote. TAkze uz s prvnim byl dzban s prevazenou vodou, do toho prasek dle potreby, zatrepat a servirovat. Pry se to do teple davalo kvuli rozpustnosti, a nez ohrivat v mikrovlnce, ze tohle je k mliku setrnejsi, i k diteti :0) kluci oba vic nez zdravi :0)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
330
28.4.09 07:52

Ahoj holky, tak já byla v řešení něčeho podobného…taky semi v noci nechtělo připravovat. Udělala jsem si do zásoby mlíko z vlažné vody (neměla úplně pokojovku, ale asi tak těch 27 max 30°C) a dala do lednice…po 4 hodinách malý vstával, že chce jíst, tak jsem ji ohřála a čuchla k ní…no málem jsem se zblila.

Takže teď nechávám UM max 1 hodinu (když ji malý hned všechnu nevypije) jinak nechávám a mám jen převařenou vodu schlazenou na o něco vyšší teplotu než budu podávat v termosce. Když se malý vzbudí, tak to prostě jen namíchám. Abych řekla pravdu příjde mi to rychlejší než ohřívat. V noci to mám u lůžka a namíchání je otázka 25sekund. Malý se mi ani nestihne pořádně probrat a už jí.

Takhle to mám i když někam jedeme na výlet a je to pohoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.4.09 08:59

Ahoj
Ja to delam tak, ze si pripravim vecer prevarenou vodu do lahve. Presne mnozstvi, nevim, jak bych mzourala na odmerku v noci. UM mam v davkovaci uz pripravene.
V noci uz jen vezmu vodu ve flasce, hodim do mikrovlnky a ohreju. Uz mam presne dane sekundy, aby byla voda akorat. Pak nasypu UM z davkovace. Presnou davku jsem si pripravila vecer a odnesu malemu. Vseho vsudy to zabere minutu a ja to muzu delat i potme.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
28.4.09 09:04

Nesmíš, návod na přípravu je na každé krabici UM. Jiný postup dítě přežije, ale pomnoží se Ti v tom baktérie a zatížíš mu tak organismus. Zvaž jestli Ti to za to stojí (někdy není jiná cesta - třeba jsi nemocná atd.). Ale běžně to tak připravovat určitě neee.

• Nahlásit
  • Citovat
1133
28.4.09 10:05

Také se mi nejlíp osvědčilo mít připravenou převařenou vodu, přihřát v mikrovlnce a pak jen nasypat prášek.Určitě rychlejší než ohřívat celé krmení.Ale Vítek si naštěstí zrušil noční krmení ve 3 měsících, tak my už jsme za vodou :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18639
28.4.09 10:09

Večer si ohřej vodu do kvalitní termosky a na noční stolek si dej krabicu sunaru a termosku. Pak nalej vodu do flašky a napočítat 4 odměrky snad zvládneš i ve spaní a pak jen zamýchej a během minutky se může malý cpát. Lepší než míchat mlíko dopředu, protože to má fakt tendence se rychle kazit… Ale neboj, to si časem vychytáš, mi ze začátku taky lítali po kuchyni a vychystávali. Jenže to jsme byli vždy vzhůru oba dva a jeden musel zatraceně chlácholit aby Honzík neprobudil celý dům. Časem si najdeš svůj způsob aby si se co nejvíc vyspala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
989
28.4.09 11:41

Laci no tak já sem ichtyl :lol: :lol: :lol: já jsem mezi počítáním odměrek usínala, takže jsem kolikrát musela dělat znovu, protože sem si nebyla jistá kolik že jsem vlastně napočítala. :lol: :lol: :lol:
Asi by šlo si prášek nachystat do čisté a suché flašky a pak teprve zalít vodou, nebo si koupit dávkovač.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3284
28.4.09 13:16

tak u nás teda v jedné flašce odměřená voda ve druhé odměřený sunar (vše u postele) a ráno jen přisypu sunar do vody a promíchám .. jinak pokud byla někdy pottřeba, tak vody byla v termosce a sunar prostě v lahvičkách … a pohoda, myslím, že se nikde nic nemnoží

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama